[DarkL]Dark Brotherhood of Lemonade

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Şuanda tüm gerçekleri anlatıyorum
şimdi ilk önce biz yiğitle ben arkadaştık daha bana dediki arathorla salf küfürleşse naparsın ben dalga geçtim salfı tutarm dedim sonra oda klandan çıkarım dedi zaten öyle bişey olmaz dedim ama oluyo dedi klandan çıktı bu klanı açtı biz bunlarla arkadaş olmaya çalıştık sonra gittikçe aramız açıldı ve düşman olduk sonra biz sayfa fln açtık maç yapalım fln dedik sonra arathor bana dostça yaklaştı hakkıı yemiyorum bak herşeyi anlatıyorum.sonra dediki o salf denen aadma söyle dedi benle duel yapmazsa onun rezillikerini hepsini ortaya dökücem dedi(dökmeye çalışmış ama ss nerde bana ss göstermesini isterdim.)sonra gel zaman git zaman bunlar oldu ve bu durumdan hiçmemnun değilim ben

rena vatio: bi ara o 10 yaşındaki çocuklar senin liderindi ve cg de seni eğittiler bunuda unutma sen kandini ne zannediyosun ezik herif

lan ne sorunlu klansınız boromir herkesle kavga ediosunuz yeter lan adamlar sizi 4v5 te yencekelr bu sfer ebemde yener 1 kisi fazla diceksiniz adam gibi 5v5 yapın macı görelim kim daha iyi laf dalasıyla oynayısınızık anıtlayamassınız

Abi hakkaten ne var.Kan davası mı var aramızda.Bence maçın bir mahsuru yok. tabi 5 ws 5 'in.Ama işim gücüm var uğraşıyorum arathor bi anda mesaj atıyor bilmemne servere gel diye.meşgulüm diorum o da diyokii bu damrod la ilgilli ggel diye.allah allah... :eek:

BoromirofGondor said:
rena vatio: bi ara o 10 yaşındaki çocuklar senin liderindi ve cg de seni eğittiler bunuda unutma sen kandini ne zannediyosun ezik herif

bak beni siniylendiyme. o lafını sana yediyiyim.
yaşından büyük konuşma. yoksa sonucuna katlanıysın.0

kime bulaştığını bil .

RenaVatio said:
BoromirofGondor said:

kime bulaştığını bil .
Yazık Rena maçta yenilince dilini kesmişler artık r leri söyleyemiyo ezik rena

BoromirofGondor said:
RenaVatio said:
BoromirofGondor said:

kime bulaştığını bil .
Yazık Rena maçta yenilince dilini kesmişler artık r leri söyleyemiyo ezik rena
images

NMZ klanında iyi kişiler war vede ben warım 8 kişi filan warız klna daki admlar size gelebilirmi birleşme teklifi yani sayınız artar belki NMZ_sultan_tss_han ı tanırsın NMZ_mt onlar filan işte nedersiniz ?

Ya sizin klan adı, klan adından ziyade restaurant zinciri gibi olmuş. :grin:

arda 3oa ile maça çıkarsak 20 ye 0 yeniliriz :grin: biraz daha yeni klanlarla yaparsak daha ii olur bence  :roll:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom