Need More Info Crash zülmü bitmiyor This application faced a problem hatası

Users who are viewing this thread

the.highking

Recruit
Kasmalara lanet edip yaklaşık bir ay kadar önce oyunu silmiştim. Şimdilerde bir gaza geldim ve 1.4.2 beta yı indirdim, crush verdi, modlardan olacağını tahmin ettim, 1.4.1 e geri döndüm, uyumluluğu onaylanmış bir kaç modla tekrar denedim tekrar crush yedim. En son modları tamamen sildim sadece ana bileşenler var, yine aynı hatayı yiyorum. Verify integrty of game files çözümünü de defalarca denedim, aynı.
Neyi sileyim, ne yapayım şu lanet hatayı almamak için?

dosya doğrulatmasını her seferinde yaptım, ayrıca olay save değil direkt oyun ana ekranına giremiyorum. Zaten eski save lerimin peşinde değilim, direkt ana ekran açılmıyor.

onu da yaptım yine hata verdi, sonra herşeyi sildim, vortex uygulamasını belgeleri modları vortex in appdata daki verilerini vs. tekrar kurdum şuan çalışıyor. Şimdi kesin sıkılıcam ve mod yüklemeye çalışıcam yine patlıycak...

bu save hatalarında karşıma çıkıyordu benim gerçi her hatada aynı ekran çıkıyordur büyük ihtimalle, hata bildirme yerine yazarsan belki moderatörler yardımcı olur

bu save hatalarında karşıma çıkıyordu benim gerçi her hatada aynı ekran çıkıyordur büyük ihtimalle, hata bildirme yerine yazarsan belki moderatörler yardımcı olur
hocam sağol silip tekrar yükledim ama o kadar kasıyo ki tekrar lanet edip sildim. belki saçma kıyaslama diyeceksin ama çatır çatır gta 5 oynadığım bilgisayarda üç beş çapulcaya dalarken bile fps droplarından kanser olduğum bir oyun bu. Belki crash vermesi bana bi uyarıydı abicim beni oynama ben oynancak durumda değilim diyordu. Yani eleştirim diplomasi yok, senaryo yok diyaloglar nerde falan değil onlardan zaten ümidi kestim, bari düşük ayarlarda kasmadan oynasaydık senelerdir beklediğim şu oyunu :sad:

hocam sağol silip tekrar yükledim ama o kadar kasıyo ki tekrar lanet edip sildim. belki saçma kıyaslama diyeceksin ama çatır çatır gta 5 oynadığım bilgisayarda üç beş çapulcaya dalarken bile fps droplarından kanser olduğum bir oyun bu. Belki crash vermesi bana bi uyarıydı abicim beni oynama ben oynancak durumda değilim diyordu. Yani eleştirim diplomasi yok, senaryo yok diyaloglar nerde falan değil onlardan zaten ümidi kestim, bari düşük ayarlarda kasmadan oynasaydık senelerdir beklediğim şu oyunu :sad:
Geçmiş olsun hocam, karşılaştırma doğru ama saçma :grin: Rockstar çok tecrübeli bir firma ve çok fazla çalışanı var Taleworlds aynı kefede değil, ama şöyle RDR2 Highda kaldıran bir bilgisayar (benim) Bannerlord mediumda kasması biraz sinirlendiriyor, dediğin şeyler zamanla eklenir umarım, optimizasyonda iyileşir zamanla. Ama ne kadar bir zaman onu bilmiyorum

Geçmiş olsun hocam, karşılaştırma doğru ama saçma :grin: Rockstar çok tecrübeli bir firma ve çok fazla çalışanı var Taleworlds aynı kefede değil, ama şöyle RDR2 Highda kaldıran bir bilgisayar (benim) Bannerlord mediumda kasması biraz sinirlendiriyor, dediğin şeyler zamanla eklenir umarım, optimizasyonda iyileşir zamanla. Ama ne kadar bir zaman onu bilmiyorum
iyi niyetli olalım yaparlar diyelim, muadili bir oyun olsa oynayacağım bannerlord düzelene kadar, türünün tek örneği malum...

Epic Games üzerinden aldım. Bu hatayı alıyorum. Artık gerçekten sıkıldım. Bir çözüm buldunuz mu?
Application Crash oyun çöktüğünde gösterdiğimiz diyalog penceresinin adı. Hatanın ne olduğunu göstermiyor. Onun yerine o açılan pencereden hatanın oluşumunu anlatarak dosyaları gönderirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

Back
Top Bottom