Resolved Crash Bug'ına girmiş bulunmaktayım.

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.7.257988
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Son güncelleme ile uzun süredir crash almadığım oyun, can sıkıcı bir şekilde crash vermeye başladı. Şehir ana menüsünde bir seçim yaptıktan sonra, diğer seçimi yapınca crash veriyor. Örneğin hana girip bir iki lokma bir şey atıştırayım karnım doysun deyip, daha sonra kaleye gidip uyumak istiyorsun ta-ta-ta-taaa CRASH! Şu an bu durum öyle saçma bir hal aldı ki, şehir ana menüsünde kaldığı için son kayıt seçtiğim seçenekler sonucu crash alıyorum. Şehirde mahsur kaldım :/

Son güncellemeden sonra benim oyun da böyle. Herhangi bir yerleşkeye girip ayrılmayı deneyince
+ $exception {System.Reflection.TargetInvocationException} System.Reflection.TargetInvocationException
hatası alıyorum

Malesef benim oyunda olumlu bir gelişme yok, aynı durum devam ettiği için arada kontrol amaçlı oyuna giriyorum. Ne güzel krallığı belli seviyeye getirmiştim :/

Eski savelerin düzeleceğini pek sanmıyorum sanırım köklü değişiklikler yapılmış 1.5.7 de. Çoğu kişi sorun yaşıyor eski save açmaya çalışınca.

Merhaba. Sorunun çözüldüğüne sevindim. Başka bir problem yaşanması durumunda lütfen bize bildiriniz. Anlayışınız için teşekkürler.

Back
Top Bottom