[CL]Chaos Lords Onemle Bakiniz !!![CL]

Users who are viewing this thread

theObsidianConspiracy

Sergeant Knight at Arms
images

CL 18 - 2 SY
CL 17 - 3 RoE
CL 6 - 14 OD
CL 19 - 1 OO
CL 19 - 1 OO
CL 8 - 12 OD
CL 19 - 1 AKN
CL 16 - 4 TwT
CL 18 - 2 TwT
CL 17 - 3 AKN
CL 20 - 0 SG
CL 17 - 3 RoE
CL 10 - 10 AKN
CL 20 - 0 NC
CL 10 - 6 GrandTurk
CL 15 - 5 SO
CL 11 - 6 GrandTurk
CL 18- 2 AoH
CL  7- 1 AltınOrdu
CL  6- 14 GrandTURK
CL 11-8 SC [LİG]
CL 13-7 AltınOrdu [LİG]
CL  17- 3 TURKgücü [LİG]
CL  19- 1 Anadolu Akıncıları [LİG]
CL 9-11 SO [LİG]
CL 16-4 GökTÜRK [LİG]
CL 13-4 TNW
CL 14-0 BBC
CL 20- 0 SG
CL12 - 7 OD

Antreman Maçları

CL 16 - 4 CoH
CL 19 - 1 OG
CL 12 - 8 GrandTurk

CL 11- 9 SO

Uye listemiz guncellenecektir.​

CL yi kuruldugundan beri 2 senedir ben yonetiyorum.Zamaninda deger verdigim bir adamin bana yaptiklarindan sonra klani kapatma ve turnuvadan cekilme karari valdim.Bakin beyler bu adam su anda yok Enver klandan cikmistir Klanin 3 lideri vardir vs gibisinden konusmaktadir.Bu klanin kurulusundan beri tek lideri vardir o da benim Tokio 1 sene kadar bana liderlik islerinde yardim ettir.Olsa olsa bu klanin 2 lideri vardir.Ayyas denilen kisi benim tatile gitmem ile klani 1 ayligina devralalan kisidir.Lider degildir.Ve ben bu adami klandan atiyorum.Yonetmis oldugu CL forum sayfasi daha fazla gecerli degildir.Klanin aktif hali ve gunumuz kadrosu burada yazacaktir.

Ek olarak CL ye katilmis olan Enkazci kendi istegi dogrultusunda klandan ayrilmistir.Atilmamistir ! Hicbir klan lideri klandan ayrilan adama saygisizlik yapip kufur edemez.Forumda yasanan son olaylarla da benim hicbir alakam yoktur.Seviyesiz bir gurubun klanin itibarini zedelemesi soz konusudur.Bu gurup yazilacak olan uye listesinde yer almayacaktir.

Enver Calisal(CL klan Lideri.)

Klanda Bulunan Aktif Kadro
AnalDestroyer
BatuBey
BurakBey
Merciless
Toi
Addar
DarkEvil
Charon
RexArmadilo
Blade

Klana alım var mı? Çok güzel bir klana benziyorsunuz. Trialda olabilirim. Lider olupta Ayyas gibi klanı batırmam(!) (Ki öyle olmadı. Gerçek lider rusyada tatil yaparken forumda ıcarosların çirkefliğiyle uğraşıyordu.)

RioCarnavalle said:
İbo haklı forum üzerinden CL'ye gelen bütün lafları engellemeye çalışan ibo'dur.Burak genelde son noktayı koyan kişidir. :grin:
evet ben yokken forumda bir iki cumle kurup geri kalan zamanini warband oynayarak geciren bir adamdan bahsediyoruz.Birde kurulusunda boykot edilen blok birlmeyen kufurbaz bir gurubu bu zamana getiren adam var.Serverlarin parasini odeyen bir adam var.Allahtan bir zaman sorna tokio geldi de maddi acidan bi destek verdi.Her neyse benle bu adami yaristiriyorsunuz ya hayirlisi diyip devamini diliyorum.Iyi ki boyle birsey olmus kimin ne mal oldugunu anlamami sagladi.Gidin warband oynayin beyler konuyu daha fazla kirletmeyin.Artik wfas da pek isiniz yok.

Enver.

Oliver Queen said:
Okay okul zamanı cala maçım var diye giden kardeş.
Istersem cala macim olur istersem super mario.Macimiz oldugu zaman klani bos mu braktik ? Her macta takimi girip ben yonettim.her antremanda bulundum public oynadiginiz zaman gittim cala da antremana katildim.Tatilde oldugum zaman da klani size emanet ettim becerebildiniz mi ayyas efendi ? O kadar acinacak durumdasin ki forumda gelmis beni yargilamaya calisiyorsun.1 senedir benle buragin parasindan geciniyorsun sana tek kelime etmedik asalak adam.Git burdan daha fazla seviyeni dusurme.

Tamam. Enver harbi çok komiksin. Neyse herkes biliyor kimin seviyeli olduğunu.Forumda seni o kadar aşağıladılar. Korudum ama haklılarmış. Zengin züppenin tekisin. Cidden bazı kişilere hak veriyorum. Warband tssinin IP sini vermedik diye klanı kapatan bir adamla konuşuyorum. Hah doğru tüm maçları senin sayende kazandık(!). Çok purosun kardeş. Sen gittiğinde klan daha iyiydi. Bunu bilmeni isterim. Geçen yaz 3aylık sw aldığımızda parayı eşit ödedik. Ben 5 günlük ödeyemedim banka sorunundan. Geriye kalanı burak sağolsun halletti. Kendini büyük gösteriyorsun hala. Neyse ergenliğini geçte konuşursun insanlarla.

Banlı kullanıcılar adına konuşmak yasaktır. Eğer banlanan kişiler ileti atacaksa, o zaman kimseyi banlamanın bir anlamı kalmaz herhalde? Konu sahibi arkadaşı 1 hafta susturuyorum. CL klanı da bir daha bunu tekrar etmezse sevinirim.

Back
Top Bottom