Calaquendi

Users who are viewing this thread

Abi

DR-Calaquendi

Harabeler bayrak içeri taraftan en sol noktada çıkmış. 3v3 savaş devam ediyor.
Bizden biri adamlardan birini öldürür, 3v2 olur Airel'dan bi tk gelir 2v2
Bizden biri adamlardan birini daha öldürür, 2v1, Airel bir tk daha atar. 1v1.
Airel son kalan adama ölür, eli kaybederiz. :grin:

Hatırlayan hatırlar. :grin:

_Toi_ said:
Abi

DR-Calaquendi

O öyle değildi ben anlatayım.

DR-Calaquendi maçı;
Harabeler bayrak içeri taraftan en sol noktada çıkmış. 3v1 savaş devam ediyor ben tek kalmışım.
Adamların 2 tanesi piyade 1 tanesi atlı. Piyadeler bayrağa gidiyor, süvari bana geliyor. Çekiyorum okumu önce atını düşürüyorum daha sonra hsyi çakıyorum 2v1 kalıyorum. Daha sonra yaklaşık orta harabe ile tepe tarafındaki harabenin ortalarında bir yerden piyadenin birine daha hs atıyorum 1v1 kalıyoruz. Çekiyorum kılcımı kalkanımı gidiyorum dalıyorum adama, chamberlar, spamler havada uçuşuyo tabi. Neyse efenim o sırada benim kalkan kırılıyor yerden kalkan almak için az uzaklaştığımda saniyeler 0.00'ı gösteriyor ve DR eli kazanıyor. Tabi ben o sinirle son adamı da kesiyorum ancak el artık elden gitmiş oluyor...

(Çok uğraştım + rep pls)

Simo Häyhä said:
_Toi_ said:
Abi

DR-Calaquendi

O öyle değildi ben anlatayım.

DR-Calaquendi maçı;
Harabeler bayrak içeri taraftan en sol noktada çıkmış. 3v1 savaş devam ediyor ben tek kalmışım.
Adamların 2 tanesi piyade 1 tanesi atlı. Piyadeler bayrağa gidiyor, süvari bana geliyor. Çekiyorum okumu önce atını düşürüyorum daha sonra hsyi çakıyorum 2v1 kalıyorum. Daha sonra yaklaşık orta harabe ile tepe tarafındaki harabenin ortalarında bir yerden piyadenin birine daha hs atıyorum 1v1 kalıyoruz. Çekiyorum kılcımı kalkanımı gidiyorum dalıyorum adama, chamberlar, spamler havada uçuşuyo tabi. Neyse efenim o sırada benim kalkan kırılıyor yerden kalkan almak için az uzaklaştığımda saniyeler 0.00'ı gösteriyor ve DR eli kazanıyor. Tabi ben o sinirle son adamı da kesiyorum ancak el artık elden gitmiş oluyor...

(Çok uğraştım + rep pls)
Bu kimden bahsediyo ?

Korsarz said:
Cala elimde büyüdü vay be...
Addar daha bebeydi binek atını siyah diye en pahalı at sanıyordu...

Ve bugün dikkat ederseniz IG'de oyuncuların yarısı binek atına biniyor, TB binek atından inmiyor. Ben dört yıl önce bir tohum diktim ve bugün meyvelerini vermekte. Şimdi ... ... Ritter.  :twisted:

addar said:
Ve bugün dikkat ederseniz IG'de oyuncuların yarısı binek atına biniyor, TB binek atından inmiyor. Ben dört yıl önce bir tohum diktim ve bugün meyvelerini vermekte. Şimdi ... ... Ritter.  :twisted:
Gaddar bakış acısı...

addar said:
Korsarz said:
Cala elimde büyüdü vay be...
Addar daha bebeydi binek atını siyah diye en pahalı at sanıyordu...

Addar ranked girek hadi

[GERÇEKBİLGİ]Addar odasının duvarlarına,bilgisayarının ana ekranına, koluna ve kapısına " Leon asla ana kadroda oynamayacak" yazdırmıştır. Hatta sipariş getiren dürümcüsüne ve kapıcısınıda öğütlemiş, bu bilgiyi hergün hatırlatmalarını rica etmiştir [GERÇEKBİLGİ]

Back
Top Bottom