[Calaquendi] Calaquendi eski konu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
gençler 2. maçlar vs kaçında? Genel olarak 26 hazirana kadar herkesin işi biter heralde. 2. maçlara yetişelim cümleten.. yoksa bütün yaz, Tunc bize maç ayarlaaaa deriz,o da sie der kanımca :grin:

Napican efe tuncu brda ben varim :grin: kimle istersen ayarlarim yerli yabanci farketmez :grin: zaten Turklerle istedigimiz zaman yapabiliyoruz yazin o acidan cok guzel bi Turk olayi var :grin: ozellikle RRush ile daha mac ayarlayamamistik ama lust sag olsun her turnuvada bizi bi araya getiriyo :grin:

He birde 16-23arasina gelebilecek OSSliler de gelsin efe sen de dahil , diger mac araliklar nolur bilmiyorum ama sorariz.direk 23-30 mu yapar yoksa 1 hafta bekler mi bilemicem

Kont said:
Celegurm mu Celegorn mu :grin:

Celegorn daha hoş gözüktü de :mrgreen:

Celegorm olcak Curufin ide onur alır :grin:

Tunç iyi bak sürekli nüfusumu artırıyorum dün konuşmuştukya isimleri ben verdim coğunun demiştin eheheh tahtına oturdum

Not : ''Dikkat et de ben ordayken oturma'' gibi şakalar yapma lütfen  :grin:

Finwe  ve  Thingol isimleride boşta bakın  :smile: 2 side oldukça etkili karakterler.Glorfindel de yok sanırım eskilerden nicki olan :smile: (İsmi 3. çağdada geçer.Araştırın sebebini nadir iki canlılardan :smile: )

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom