Bir kaç ilginç sorum olacak :D

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar ... Şimdi oyuna kadın karakterle başladınız diyelim erkeklerle yani dere beyleri ile evleniyorsunuz demi :grin: Yani yrima ve ya başka bir kadın yoldaşı dere beyi yapsak evlene bilir miyiz ? Birde aynı şekilde kadın yoldaşı dere beyi yapıp erkek karakterle evleneli biliniyor mu ?
Birde de normal native mod da gemi savaşı yok mu? Her hangi bir mod indirsem yabancı yapım Türkçe oynaya bilir miyim? Bir de tüm kardalyayı vet hedince ne oluyor ? :grin: bu kadar cevaplarınızı bekliyorum...

1-yoldaşlarla native de evlenilemiyor(öyle biliyorum).
2-native de gemileri kullanamazsın(bazı modlarda kullanabilirsin).
3-yabancı yapımı ancak türkçeye çevrilmiş modlar için mod geliştirme ye bak.
4-Tüm kalradyayı feth edince başımız göğe deyiyor.
not:eek: ne o kardalya ya(sardalya gibi)

cevaplar için teşekkürler fakat kadın karakter acıp kadın dere beyi yani yoldaşlardan biri ile evlenmeyi deniyeceğim :grin: olursa bug diye foruma yazarım :smile: :grin: :grin:

aykans90 said:
Yoldaşlara neden taktın ki sen ? Normal normal git derebeyleriyle evlen işte neden bu kadar heveslisin ?

Yoldaşlara neden mi taktım :grin: Yrima kız desvafi matheld kız :grin: kız kıza evlenilir mi :grin: alla ala :grin: lez oluyorlar :grin: krize girdim şu an .D neden taktın diyo :grin: :grin: evlenilirse bug işte onu diyorum :smile: :grin: :grin:

Back
Top Bottom