Bir Çocuğun Hayali - M&B Bannerlord

Users who are viewing this thread

Trcaptain

Squire
Merhaba,

Bu foruma ilk kaydolduğumda 2010 yılındaydık.O zamanlar henüz 13 yaşında, ortaokul 7. sınıfa giden,bütün gün deli gibi Warband oynayan bir çocuktum. 3 yıl boyunca forumu aktif şekilde kullandım ve sanırım 2012 veya 2013 yılında hepimizi heyecanlandıran o teaser yayınlanmıştı. Her ne kadar yayınlanan videoda oyunla alakalı herhangi bir bilgi verilmese de hepimiz yeni oyunu çılgınlar gibi bekliyorduk. Artık Warband'i defalarca kez baştan başlayıp bitirmemden midir yoksa lisede derslerin ağırlaşmasından mıdır bilemiyorum ama 2013 yılında forumu kullanmayı yeni oyun çıkana kadar bıraktım. Tabii yıllar yıllar geçti bunların üzerinden ve artık 22 yaşında bir üniversite son sınıf öğrencisiyim. Seneye işe başlayacağım her şey rast giderse.

Her neyse. Bu oyunu bekleyen insanların kıçındaki kıllar kadayıf oldu, o zamanlar çocuk olan kişiler büyüyüp işe girdiler,belki bazıları çoluk çocuk sahibi oldu. Nice orta yaşlı abimiz 40'ına merdiven dayadı. Sayın Taleworlds yetkililerine bir sorum olacak:

NERDE LAN BU OYUN?

Balbazar said:
Merhaba,

Bu foruma ilk kaydolduğumda 2010 yılındaydık.O zamanlar henüz 13 yaşında, ortaokul 7. sınıfa giden,bütün gün deli gibi Warband oynayan bir çocuktum. 3 yıl boyunca forumu aktif şekilde kullandım ve sanırım 2012 veya 2013 yılında hepimizi heyecanlandıran o teaser yayınlanmıştı. Her ne kadar yayınlanan videoda oyunla alakalı herhangi bir bilgi verilmese de hepimiz yeni oyunu çılgınlar gibi bekliyorduk. Artık Warband'i defalarca kez baştan başlayıp bitirmemden midir yoksa lisede derslerin ağırlaşmasından mıdır bilemiyorum ama 2013 yılında forumu kullanmayı yeni oyun çıkana kadar bıraktım. Tabii yıllar yıllar geçti bunların üzerinden ve artık 22 yaşında bir üniversite son sınıf öğrencisiyim. Seneye işe başlayacağım her şey rast giderse.

Her neyse. Bu oyunu bekleyen insanların kıçındaki kıllar kadayıf oldu, o zamanlar çocuk olan kişiler büyüyüp işe girdiler,belki bazıları çoluk çocuk sahibi oldu. Nice orta yaşlı abimiz 40'ına merdiven dayadı. Sayın Taleworlds yetkililerine bir sorum olacak:

NERDE LAN BU OYUN?

WHEN WE ARE READY (ARMAĞAN YAVUZ'UN KARAR MEKANİZMASI) THE GAME WILL BE READY.

Oyun duyurulduğunda üniversite okuyordum şimdi evliyim çocuk doğarsa bakalım çocuğun okula gitme zamanına yetiştirseler bari

Mr. Fleshcer said:
Balbazar said:
Merhaba,

NERDE LAN BU OYUN?

WHEN WE ARE READY (ARMAĞAN YAVUZ'UN KARAR MEKANİZMASI) THE GAME WILL BE READY.

Birisi Armağan Yavuz'a hepimizin dünyada fani olduğunu hatırlatmalı zira bu gidişle oyunu biz değil torunlarımız oynayacak.

Şaka bir yana oyun üzerinde 7 yıldır çalıştıklarına inanmıyorum. Taleworlds en son oyununu 2011'de piyasaya sürmüş(Viking Conquest mod yapımcıları tarafından yapıldı,Napoleonic Wars ise başka bir geliştirici şirket tarafından. Bu şirket 8 yıldır ne yapıyor? Kafamda deli sorular...). 100'den fazla çalışanı olan bir firmanın bir oyunu çıkarması bu kadar sürmemeli.  Muhtemelen teaser'ı yayınladıktan sonra pişman oldular. Eski oyunlardan hala çok para kazanıyor olmalılar ki yeni oyunu çıkarmaya gerek görmüyorlar. Valve - Half Life 3 misali.

Back
Top Bottom