Bebe Ruhi'nin Maceraları.

Users who are viewing this thread

Kral haklısın. Ama senin gibi olmayan çok kişi var. Bu konuyla alâkası olmayan çok kişi var. Ben onları videoda tutmaya hitaben konuştum
Bence kitle kazanmak daha önemli örneğin enis kiraz oğlu attığı videolar nadiren milyonlar izlenir çoğunlukla 300k-500k civarında izleniyor ama kitlesini kazandığı için osurup video atsa hine 300k-500k izlenir o yüzden izlenicem diye şekilden şekle girersin ama kitle kazanamazsın sonra bir gün konun olmaz attığın video rezalet izlenmelere düşer bak zamanında youtubede milyonlar izlenen kişiler şuan 500k yı zor görüyor (örnek: mervan) arada önüme çıkarlar o da trende giren bir şeyi yaptıkları için sonra 2 güne yok olur giderler hine.

Videoyu görünce herkesin aklına Enis in gelmesi sence de bir sorun değil mi?
Konuşma tarzı, tepkiler, editler, zoom out/zoom in herşey aynı Enis Kirazoğlu ile. Bilmiyorum benim görüşüm böyle umarım daha farklı bir şekilde yaparsın.

Görüşlerin için teşekkür ederim. Yukarıda da açıkladım. Yaptığımız videolar aynı türe ait. Bu türe uygun olarak yapabileceğin efektler After Effect bilmiyorsan kullandıklarımdan ibaret zaten. Başka ne yapabilirsin? Benim oluşturduğum olay örgüsü, konu farklı. Anlatış tarzına bir yorumum yok. Bu kadar benzetilmesinin sebebinin bu türü Enis Kirazoğlu'nun da benim de Bannerlord üzerinde yapmış olmamız diye düşünüyorum. Sonuçta oyunun doğal olarak ilerleyen bir senaryosu var. Onda da aynı olaylar gerçekleşecek. O da aynı lordlar ile aynı krallıklar ile savaşacak, barışacak. Ben de. Diğer oyunlarda da bu tür videolar yapacağım. O zaman eleştirini tekrar değerlendirmeni dilerim :smile:

Hakaret
Konuya yeni baktim da soylemeden edemicem bu kadar aptal bir yaratik gormedim ben hayatimda.

Oradan almış buradan almış ne yani? Bir şeyi bir kişi yapıyor diye kimse yapamaz mı? Ben çok beğendim, Enis zaten bırakmıştı aynı tadı veren başka bir seri izlemek hoşuma gitti. Devam ?

Back
Top Bottom