BattleDawn!!!

Users who are viewing this thread

SirYulami

Banned
MMOSG oyunlarının browser tabanlı olarak çıkan son hali...Oyun dünya haritasında oynanıyor.Oyuna sadece "yahoo" mail adresi ile üye olabiliyorsunuz.Her neyse.. Oyunda sana bir koloni veriyorlar.Sen yeni binalar inşa ediyorsun.Askerleri beslemek için "Food", scan ve diğer operasyonlar için "enerji" ve bina inşaasi içinde "metal" ile "oil" kaynakları var.Bunları üreten kaynak binalarının yanında askeri binalar da var.Bunlar, tank, araç ve nükleer füze üretimi için "command center"(ve upgradeleri), askerlerin elinde EMP, kurşun ve Füze silahları bulundurabilmesi için "WorkShop"(ve upgradeler), düşmanın askerlerini görebilmek, yiyecek ve oil kaynaklarına zarar vermek için "UAV Control"(ve upgradeleri)...

Tabi  ben bunları okumadan öğrendim :smile: Sizinde oyunu çabuk kavrayacağınızı düşünüyorum.Bu yüzden sorunuz varsa buraya yazabilirsiniz :smile: Ben Server 3'de oynuyorum ve tamamen Türkiye haritasından seçilmiş oyunculardan oluşan bir birliğim var.Ahh birde alçak Bulgarlar, Yunanlar ve İsrail olmasa... :evil:

Oyunda birden fazla koloni açmak yasak -ki ben açtım maalesef :mrgreen:- ama Avustralya gibi bir çok bölgelerde sıra sıra dizilmiş multi tavşanları görebilmekteyiz.

Bağımsızken, bağımsız birine saldırırsanız ve savaşı kazanırsanız ondan haraç alırsınız.Asker üretmede, Armour (Savunma için), Damage (Saldırı ve Savunma) ve Range (Saldırı için) gibi özellikler kullanabilirsiniz...

Oyunda her 1 saat'de tick (turn) atlarsınız ve binalarınız derecesinde kaynak toplarsınız...Oyuna başladığınızda size 200 küsür saat savunma shieldi verirler.Size önerim sakın ama sakın savunmanızı güçlendirmeden sadlırmayın.Ben Konya sularında oynuyorum.  :mrgreen:

Beni sevindirmek isteyenler için :*  :wink: :wink: :wink:

SirYulami'ye gıcık oluyorum! :mrgreen: : www.battledawn.com

iyi oyunlar, keyfinize bakın...

Back
Top Bottom