Bannerlord Türkiye Discord Sunucusu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Zaten böyle bir sunucu var diyebilir, LINK paylaşmamalı. neden bu kadar agresifsiniz sanki elinizden birşey çalmışız gibi :smile:
Elimizden "bir şey" çalmadınız. Ayrıca, "LINK" paylaştıysa ne oldu? Potansiyel kullanıcılarınız elinizden kaçar diye mi korktunuz?

Elimizden "bir şey" çalmadınız. Ayrıca, "LINK" paylaştıysa ne oldu? Potansiyel kullanıcılarınız elinizden kaçar diye mi korktunuz?
Benim konumda başka bir discord adresi paylaşılması hiç etik bir davranış değil gideyim her konuya kendi discord adresimi paylaşayım o halde.

Art arda ileti
Ayrıca discordda fake hesap açıp sunucuma katılıp kendi discordunuzu üyelerimize özelden mesaj atmanızda hiç hoş davranış değil. :smile:

Flaming
kimse tek el olmaya çalışmamalı bence isteyen istediğini yapabilir yaptıgınız reklam hoş değil. ki bu bannerlord discordunu açan adam emin olun sizin toplam saatiniz kadar warband oynamıştır

Flaming
her konu ve her şey hakkında bi fikriniz var değilmi 300 küsür mesaj la elimde saatmetremi var bilmiyorum ama sizin elinizde sağlam bir klavye var sanırım

Flaming
Güzel bir sunucusu var. Gayet beğendim. Yeni olduğu için yakında sunucu daha iyi bir hale geleceğine inanıyorum. Ayrıca size ait olmayan bir konuda reklam yapılmaz. :grin:

her konu ve her şey hakkında bi fikriniz var değilmi 300 küsür mesaj la elimde saatmetremi var bilmiyorum ama sizin elinizde sağlam bir klavye var sanırım
evet her konu hakkında iyi kötü bir fikre sahibim ve bu forumda dile getirmeye çalışıyorum.elimdeki klavye de oldukça sağlamdır en azından parasını hakediyor.keşke konu dışına çıkıp sataşmak yerine soruma cevap verebilseydiniz.

Güzel bir sunucusu var. Gayet beğendim. Yeni olduğu için yakında sunucu daha iyi bir hale geleceğine inanıyorum. Ayrıca size ait olmayan bir konuda reklam yapılmaz. :grin:
Bir diğer fake hesap çıldırıcam şimdi :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Napıyorsun oradan abilerini mi çağırıyorsun şurada beni destekleyin diye?

EDİT: Bir de teşekkür etmiş hahahahah

Kimsenin bu işten bir çıkarı falan yok, @Lamkrin düzgün bir üslupla var olduğunu söylemiş, neyin alınganlığı bu? Zamanında başka bir arkadaş da açmıştı sunucu, ona da var deyip linki atıldı ama olay olmadı. Neyin peşindesiniz? Bir de tekel olmamalı demişler, iyi misiniz? Ne hikmetse max 15 dklık hesaplar yazıyor konuya?

Flaming
Bannerlord Türkiye discord sunucusu var zaten https://discord.gg/KV8S3mst
gerçekten mi? hem gelip sunucumuzda 10 kişi reklam yapıp utanmadan bir de forumlar da kendi reklamınızı yapıyorsunuz aynı şuan ki gibi açılmaya çalışılan warband sunucularından çaldığınız sistemler ile kendinizi resmi ya da ilk gibi gösteriyorsunuz zaten bizim amacımız bannerlord için arkadaş ortamı kurmak ve klanların kendi tanıtımlarını yapmasını sağlamak bizim çakma sunucu yapmak gibi bir amacımız olsaydı emin olun sizinkinin 10 katını yapardık

evet her konu hakkında iyi kötü bir fikre sahibim ve bu forumda dile getirmeye çalışıyorum.elimdeki klavye de oldukça sağlamdır en azından parasını hakediyor.keşke konu dışına çıkıp sataşmak yerine soruma cevap verebilseydiniz.
emin ol burada o fikirlerine yer yok dostum kimin ne dedigi seni ilgilendireceğini sanmıyorum

Spam
gerçekten mi? hem gelip sunucumuzda 10 kişi reklam yapıp utanmadan bir de forumlar da kendi reklamınızı yapıyorsunuz aynı şuan ki gibi açılmaya çalışılan warband sunucularından çaldığınız sistemler ile kendinizi resmi ya da ilk gibi gösteriyorsunuz zaten bizim amacımız bannerlord için arkadaş ortamı kurmak ve klanların kendi tanıtımlarını yapmasını sağlamak bizim çakma sunucu yapmak gibi bir amacımız olsaydı emin olun sizinkinin 10 katını yapardık
Desteğiniz için teşekkür ederim.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom