Bannerlord için öneriler

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Spartacus konuyu uzatmak niyetinde değilim ancak "Namaz kılabilelim." diye bir öneride bulunmuşsun. Yani trolleyecek konu olarak burayı mı buldun?

Bana söyler misin Mount and Blade serisinde, "Din" unsuru olmadığı halde neden bu öneriyi yazıyorsun niyetin trollemek değilse?

Senin yorumun falan batmadı. Sen muhalefet olmadan önce Eren adlı arkadaşın yaptığı "saçma" öneriyi eleştirdim. Çünkü burada sadece değerli önerilerin önüne post koyarak gölgeye düşürüyorsunuz.

Konu Başlığının yanına "Beyninizle Öneride Bulunuz." yazmalı sanırım başka türlü değişmeyecek eylemleriniz.

images

Not: Bir sayfa geriye giderek, sataşman durumunda verdiğim cevapların (ki sanırım 12-13 yaşında çocukları düşünmem sana battığı için) sende; sana sataşıyormuşum algısı yarattığını görebilirsin. Ceviz, Fosfor bunlar hep faydalı. Nasiplenin arada.

Colombos; sanırım avcılık vardı.

Ouww. Amaaaan. Şekilden şekle girdim şu an. Trollüğün karşısında şapka çıkarıyorum.  :iamamoron:

demirel%20ve%20sapka0.jpg

Mümkünse yaşlı başlı adamların six packleri olmasın artık Bannerlordda..

inşallah bir devlete isyan edip o devletin başına geçme vardır.bide her karakterin yüzü farklı olsun ya ben köylülere talim yaparken kral harlausun suratını görmek istemiyorum:smile:

Birde bir krallık kurunca kendi askeri birliklerimizi yapsak güzel olur köylerdende o birliklerin acemileri çıksa talim yapa yapa geliştirsek

NPC'ler bizim yaptıklarımızı yapabilsin, biz de NPC'lerin yaptıklarını yapabilelim. Mesela NPC'ler oturdukları yerden asker toplarken biz köy köy dolaşıyoruz.

SpartacuSsS said:
Bazı arkadaşlarda anlama sorunu var her halde. O öneriyi ben yazmadım diyorum gelmiş halen sigara önerisi verdin diyor. Orucun etkisindesin sanırım.

Ben sen yazdın sandım çünkü yazmışsın gibi konuşuyorsun ve baya da devam etmişsin.

Neyse tartışmanızı bitirdiğinizi sanıyorum konu da bu zaten tamamdır.

bu arada yayımıza ok koymak için kolumuzu arkaya atıp ok alıyoz tamamda. kergit oku falan aldığımızda. okun torbası belimizde oluyo sırtımızda değil. onuda bi düzelti verin bea. çok saçma çünkü

Lordları tarafımıza çekerken hani seni topraklarla ödüllendiricem diyoruz ya kabul ederse sonradan bir çuvala toprak doldurup lordun yanına gidip "sana sözüm vardı" diyiop toprağı verip trolleyelim  :lol:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom