Bannerlord Bilgisayarlar Arası Taşıma Sonrası Tekrar İndirme Başlatıyor

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar iyi günler,
oyunu masaüstü bilgisayarıma kurulu. Ancak bazı durumlardan dolayı masaüstüne geçemiyorum. Bu nedenle oyun dosyalarını laptopuma taşıdım. Ancak her seferinde Steam, ekstra 30gb indirme çıkarıyor. Güncelleme biraz fazla olduğu için indirmek 2. tercihim. Oyunun en güncel versiyonunu taşıdığıma da eminim.
Güncellemeyi indirmeden, bilgisayardan taşıma şansım var mıdır? Yoksa bu güncelleme nedir? Eksik dosya mı taşıyorum?
Sağlıkla kalın.

EDİT: Oyun dosyalarının bütünlüğünü Steam'den doğruladım. Ancak hala 30gb indirme istiyor.

Çözüm:
In your original pc, go to steamapps folder (inside steam folder) there must be appmanifest files. Find the one with "261550" copy and paste it in your laptops steam/steamapps . I belive you already put the game files in steam/steamapps/common folder. If so just verify game files and you should be ready to go.

Last edited:
Steam kayıtları ile alakalı bi durum, steam oyun dosyalarını okuyamadığı için indirmeni istiyor.
Steam klasörünü kopyala sadece oyunu kopyalamışsın büyük ihtimal ile.
Steam klasörünün tamamını kopyalamanın net çözüm olup olmadığından emin değilim.

In your original pc, go to steamapps folder (inside steam folder) there must be appmanifest files. Find the one with "261550" copy and paste it in your laptops steam/steamapps . I belive you already put the game files in steam/steamapps/common folder. If so just verify game files and you should be ready to go.

konu kilit

Manuel olarak kopyala yapıştır yapmak yerine Steam in kendi yedekleme olayını kullan. Ben iki leptopum arası çok oyun taşıdım öyle Bannerlord dahil. Bir sıkıntıyla da karşılaşmadım.

Back
Top Bottom