Bannerlord 2 geforce now da oynanamıyor

Users who are viewing this thread

matrokor

Recruit
1.0.10 ile artık oyuna devam et dediğinizde oyun çöküyor ve geforce now kontrolü bize vermediği için ayarlardan 1.0.9 a dönemiyoruz yada 1.1.0 betaya katılamıyoruz oyun geforce now da oynanamaz durumda şuanda çözün lütfen taleworlds

1.0.10 ile artık oyuna devam et dediğinizde oyun çöküyor ve geforce now kontrolü bize vermediği için ayarlardan 1.0.9 a dönemiyoruz yada 1.1.0 betaya katılamıyoruz oyun geforce now da oynanamaz durumda şuanda çözün lütfen taleworlds

Ge force now dan hemen steam olarak açın oradan düzeltin sonra oyuna girerseniz düzgün olacaktır. Aynı şekilde bilgisayarınızdan steama girip beta kısmından geri döndürüp geforce nowdan girebilirsin.

1.1.0 Beta sürümüne katılamadığımız hakkında oluşturulan başlıkları aşağıya bırakacağım. Eğer bir cevap gelirse bu başlıklar altından ulaşabilirsin. Şayet istersen sen de bu konuları cevaplayarak, GeForce Now ve TaleWorlds ekibinin sesimizi daha erken duymasını sağlayabilirsin. Teşekkürler.

Konu Başlıkları

GeForce Now Üzerinden 1.1.0 Beta Sürümü Kullanılabilir Değil
aleWorlds, please! Fix GeForceNow service for new beta patch! We can't choice in steam settings beta version on GeForceNow :sad:

GeForce Now Konu Başlığı

I Can't Play Bannerlord 1.1.0 Beta on GFN

Ge force now dan hemen steam olarak açın oradan düzeltin sonra oyuna girerseniz düzgün olacaktır. Aynı şekilde bilgisayarınızdan steama girip beta kısmından geri döndürüp geforce nowdan girebilirsin.
Merhabalar, bu şekilde bir uygulama yaparak 1.1.0 Beta sürümünü GFN üzerinden çalıştırmak mümkün mü? Denediniz mi?

Denemedim, bir kaç gündür update yapıyorum, girmedim GFN'ye. Ama teorik olarak mümkün ben 1.0.1 e geçmemiştim bir kaç gün sonra oradan ayarlayarak geçiş yaptım.
Yukarıya bıraktığım konu başlığında da anlattığım üzere, 1.1.0 Beta sürümüne geçiş yapmam için öncelikle GFN üzerinden Steam'e bağlandım. Ardından betaya geçişi sağladım fakat bu işlemi yapınca oyun beta sürüm olarak çalışmıyor. Dediğiniz gibi bu 1.1.0 Beta sürüme kadar olan sürümler için belki geçerlidir fakat, bunu GFN üzerinden denediğimde bir sonuç alamadım malesef. Bekleyelim, belki bir yetkili cevap verir.

Netleştirmek için soruyorum, Steam olarak başlatıp betayı ayarladıktan sonra kapatmadan yine steam üzerinden mi başlat yaptınız, yoksa kapatıp bannerlordu normal GFN üzerinden mi açtınız. 2 yöntemi de deneyin. Ben hangi yöntemle eski sürümde kaldım sonra yeni sürüme geçtim hatırlamıyorum.

GFN açtım steama geçtim ve beta kısmına tıkladığımda açılmıyor şimdi bir şey deniyeceğim olursa yazıcağım deneyeceğim şey yeni bir sefer açıp ordan oyun yükle deyip oyunuma girmeye çalışacağım

Netleştirmek için soruyorum, Steam olarak başlatıp betayı ayarladıktan sonra kapatmadan yine steam üzerinden mi başlat yaptınız, yoksa kapatıp bannerlordu normal GFN üzerinden mi açtınız. 2 yöntemi de deneyin. Ben hangi yöntemle eski sürümde kaldım sonra yeni sürüme geçtim hatırlamıyorum.
Kendi bilgisayarımızda mevcut bulunan Steam üzerinden bir değişiklik yaptığımızda GFN'ı etkileyeceğini zannetmiyorum hocam. GFN üzerinden Steam'e bağlayıp denedim, onda da başarılı bir sonuç alamadım zaten. Sanırım 1.1.0 Beta GFN üzerinden oynanabilir olmayacak diye düşünüyorum. Matrokor denesin, o da başarısız olursa açıklama bekleyeceğiz. Ben bunlardan başka herhangi bir alternatif yol düşünemiyorum şuan için.

Kendi bilgisayarımızda mevcut bulunan Steam üzerinden bir değişiklik yaptığımızda GFN'ı etkileyeceğini zannetmiyorum hocam. GFN üzerinden Steam'e bağlayıp denedim, onda da başarılı bir sonuç alamadım zaten. Sanırım 1.1.0 Beta GFN üzerinden oynanabilir olmayacak diye düşünüyorum. Matrokor denesin, o da başarısız olursa açıklama bekleyeceğiz. Ben bunlardan başka herhangi bir alternatif yol düşünemiyorum şuan için.

Hayır bilgisayarınızdan bahsetmiyorum her iki durumu da GFN üzerinden deneyin. Yazma şeklim yüzüneden yanlış anlaşılmış şöyle anlatıyım:

1. Durum. Steam açıp ayarlamaları yapıp kapatmadan Bannerlord çalıştırma.
2. Durum. Steam açıp ayarlamaları yapıp kapatıp bannerlorda girme.

yeni sefer açtım ve esc ye basıp oyun yükle dediğimde crash verdi malesef olmuyor

Hayır bilgisayarınızdan bahsetmiyorum her iki durumu da GFN üzerinden deneyin. Yazma şeklim yüzüneden yanlış anlaşılmış şöyle anlatıyım:

1. Durum. Steam açıp ayarlamaları yapıp kapatmadan Bannerlord çalıştırma.
2. Durum. Steam açıp ayarlamaları yapıp kapatıp bannerlorda girme.
ArgaKhan, bunu da denedim dün gece, sonsuz bir döngüye giriyor durum, sürekli steam client güncelliyor ve Bannerlord dosyalarını indiriyor, sonra tekrar aynı şey oluyor tekrar indirmeye başlıyor. Bir çözümü yok malesef. GFN forumda da herhangi bir şey yazılmamış. Üzücü ama beklemek lazım. İlgin için teşekkürler.

Back
Top Bottom