Bannerlord 1.7.2 Karakter Oluşturma Ekranında Kitlenme Problemi

Users who are viewing this thread

murati

Recruit
Herkese selamlar,
bütün foruma baktım, İngilizce forum da dahil olmak üzere bu sorundan bahseden bir başlık bulamadım. Oyunu Geforcenow üzerinden oynadığımı da belirteyim. Eski kayıtlarımı sorunsuz açıp oynuyorum lakin 1.7.2 sürümü betadan çıktığından beri yeni bir sefere başlamak istediğimde karakter geçmişi yaratma ekranında kitlenip kalıyor. Steamden oyun dosyalarını doğruladım işe yaramadı. Geforcenow'ı manüel olarak güncelledim yine olmadı . Bildiği bir çözüm yolu olan var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bende de var ayni problem. Arti olarak oyun da sürekli donuyor. Texture yüklenmesiyle alakali bir sikinti sanirim. Trade ekraninda karakter yüklenmiyor, oyun donuyor. Hanlarda duvar texture'i yüklenmiyor, oyun donuyor. Konustugum NPC'lerin giysi texture'lari yüklenmiyor, oyun donuyor, vs vs. GFN'e yazdim, 24 saat sonra tekrar deneyin deyip savaladilar. TWs bir Fix atana kadar bu sekilde gider büyük ihtimal. Karakter gecmisi yaratmayi grafikleri minimum'a alarak gecebilirsin, o zaman yükleniyor portreler.

Teşekkür ederim. Grafikleri düşürüp deneyeceğim.
düzenleme: işe yaramadı.

Last edited:
Back
Top Bottom