[AOS] Academy of Swan

Users who are viewing this thread

Academy Of Swan 11-9 Anatolian Raiders

Takımıma kucak dolusu sevgilerimi ve öpücüklerimi iletiyorum .  :grin: Herkes çok iyi oynadı . Yeni gelen arkadaşlarımız da hemen uyum sağladılar takıma . Anatolian Raiders'ı da tebrik ediyorum.

ssalih said:

Takımıma kucak dolusu sevgilerimi ve öpücüklerimi iletiyorum .  :grin: Herkes çok iyi oynadı . Yeni gelen arkadaşlarımız da hemen uyum sağladılar takıma . Anatolian Raiders'ı da tebrik ediyorum.

Tebriker genç kuğular. :wink:

ssalih said:

As kadroyla çıkamamıza rağmen iyi oynadık .

Düşen , çıkan , antremanda görünmeyip maç ortasında TS'ye girip "boş yer varmı?" diyen çok oldu .

Teşekkürler maç için bütün AOS kadrosuna .​

Olur öyle, senelerdir oluyor öyle şeyler. Bir dahakine mesela, lag çok olacak, hatta bazen 1 glitch bütün maçı - skoru etkileyecek, 1 round 1 tanecik adam düşecek oyundan, maç kaybedilecek. Olacak bunlar olacak. :smile: Ama en sonunda, bunların maç sonrası sağ sola yazılmaması gerektiğini, komik gözüktüğünü öğrendiği zaman insanlar, ozaman daha tatlı oluyor herşey.AOS da ana kadrosuyla çıkmadığına göre güzel dengelenmiş bu maç. Bir dahakine artık iki takımda ana kadrosuyla çıkar, daha güzel daha verimli bir maç yapılır.

Elraen said:

Konunuzu kirlettiysem özür dilerim Tuğkan abi de , ben sadece belirteyim istedim yani .

Hani , burada mesajı alması gerekenler biziz aslında , konunun ne kadar büyük olduğunun farkında olsunlar diye buraya da yazdım amma ...

Teşekkürler bilgilendirme için :smile:

Kalsiyum said:
Elraen said:

Konunuzu kirlettiysem özür dilerim Tuğkan abi de , ben sadece belirteyim istedim yani .

Hani , burada mesajı alması gerekenler biziz aslında , konunun ne kadar büyük olduğunun farkında olsunlar diye buraya da yazdım amma ...

Teşekkürler bilgilendirme için :smile:

Rica ederim =) yenmek var yenilmek var, önemli olan her ikisindende ders çıkarmak ve en önemlisi 'eğlenebilmek', gerisi yalan.

Başarılar

Sonuçta antreman maçı yaptık . Antreman maçının amacı 2 tarafın da eksikliklerini görmesi ve en önemlisi de eğlenmesidir. Bir dahaki maçı sabırsızlıkla bekliyorum . :smile:

Back
Top Bottom