Anno Domini 1257 Mod %90 Türkçe Dil Paketi

Users who are viewing this thread

janjuan55

Recruit
images

GENEL OZELLIKLER

images

KRALLIKLAR

Töton Şövalyeleri
Litvanya Krallığı
Altın Orda Devleti
Danimarka Krallığı
Polonya Beylikleri
Kutsal Roma Cermen İmparatorluğu
Macaristan Krallığı
Novgorod Cumhuriyeti
İngiltere Kralığı
Fransa Krallığı
Norveç Krallığı
İskoçya Krallığı
İrlanda Krallıkları
İsveç Krallığı
Portekiz Krallığı
Aragon Hükümdarlığı
Kastilya Krallığı
Navarra Krallığı
Granada Emirliği
Papalık Toprakları
İznik Rum İmparatorluğu
Haçlı Devletleri
Sicilya Krallığı
Memlük Sultanlığı
Latin İmparatorluğu
İlhanlı Devleti
Hafsiler
Sırbistan Krallığı
Bulgaristan Krallığı
Meriniler
Venedik Cumhuriyeti
Prusyalılar
Galler
Cenova Cumhuriyeti
Pisa Cumhuriyeti
Gelpler ve Gibeller
Samogityanlar
Yotvinler
Halych-Volhynia Krallığı
Kuronianlar

DINLER-MEZHEPLER
EASTERN ORTHODOX
images

ISLAM
images

PAGANISM BALT
images

Roman Catholicleri

BAKANLAR

DEMOCRASI BAKANI:
-LORDLARI kendi tarafimiza cekmemizi saglar
- KRalLIKLARLA Iliskimizi Yukseltmemizi Saglar
- Hediye Yollamamizi Saglar .

MALIYE BAKANI:
-PARA yatirip alabilirsiniz *PARANIZ GUVENDE DURUR*
-Butun Ihtiyaclar Buradan Kesilir
-Asker Yetistirmek Ve Hediye Parasi burdan Gider
- Genel olarak Rapor Cikarir Mali

Askeri Bakan:
-Temel Olarak Askeri Kolaydan Egitmenizi Saglar Askeri toplar getirir.
-Sehir ve Kalelere Devriyeciler Ekliyebilirsiniz
-Asker Secenekleri Mevcut
-Askeri Yonden Raporlar Cikarir

Özellikler:
-Bütün Avrupa toplam 41 taraf
-Yüzlerce yeni,tarihi ve ülkelere özgü üniteler
-13.yüzyıl ile uyumlu binlerce zırh,silah ve itemler
-Tımar sistemi artı Custom settlement olayı
-Gerçekçi savaş sahneleri,naralar,düzenler,yenilenmiş atlı okçu sistemi
-Avrupa'nın her bölgesini resmeden savaş sahneleri
-Hava sistemi,çöl fırtınaları,tipiler,sağanak yağmurlu havalar
-Öldüğünüz zaman seçtiğiniz yedek oyuncu ile devam etmek (Savaş sırasında-mod özelliklerinden kapatılabilir)
-Haçlı sistemi,herhangi bir tanesine katılabilir yada bir tane başlatabilirsiniz
-Feodal sisteme göre düzenlenmiş asker toplama sistemi
-Yoldaş sistemi düzenlendi
-Deniz savaşları ve Deniz seyahati
-Tarihi binalardan esinlenmiş kaleler,şehirler ve köyler
-Ve daha bir sürü küçük ve büyük yenilik

RESİMLER:

mb190j.jpg

mb189.jpg

mb191k.jpg

mb192.jpg

mb47.jpg

İndirme Link'i;

İlk olarak buradan ErkutErdem'in  türkçe olarak hazırladığı konudan sorunsuz bir şekilde modu indiriyoruz: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,254812.msg6108437.html#msg6108437

Daha Sonra 0.97.1 Patch(Oyundan atma ve bug sorunları büyük ölçüde çözülüyor): http://www.moddb.com/mods/anno-domini-1257/downloads/1257ad-0971-patch

%90 Türkçe Yama: http://www19.zippyshare.com/v/49230780/file.html

Kurulum:İndirdiğiniz setup'a tıklıyorsunuz oyunun klasörünü belirtiyorsunuz zaten sonra kurulum işleminin bitmesini bekliyorsunuz

Not:Moddb sitesinden dosya indirebilmeniz için üyelik almanız gerekmektedir

​İYİ OYUNLAR....​

Arkadaşlar yama benim değil ama kontrol ettim. diyaloglar,menüler,kale ve lord,leydi isimleri türkçe çevrilmiş haldeydi.

menü açılıyor yeni oyun diyorum  oyun başlatılıyor diyor öle kalıyor  sonra görev yöneticisinden bakıyorum yanıt vermiyor yazıyor yanında ne yapmam lazım

erselus said:
Kardeş ben bunu indiricemde bana anna domini 1257 link lazım bulamıyorum verirmisin
kardeş sanırım sende bir tr yama çıkarıyosun. ben bu yamayı googleda araştırıken buldum ve burda paylaşmak istedim. belki bir yararı olur diye. yamayı biraz inceledim ve bir kaç eksiklik ile türkçe karakterlerin bozuk yazıldığını gördüm. eğer kendi yamanda kullanmak istersen kullanabilirsin.

UquR said:
menü açılıyor yeni oyun diyorum  oyun başlatılıyor diyor öle kalıyor  sonra görev yöneticisinden bakıyorum yanıt vermiyor yazıyor yanında ne yapmam lazım
modla alakalı bir sorun olabilir. yamadan kaynaklandığını düşünmüyorum. modu bir daha kurup üstüne 0.97.1 update'ini yüklemeni öneririm.

moddb üyelik gerekli değildir. Download Butonua sağ tıklayın indirme sayfasında bağlantıyı kopyala deyin linkteki http://www.moddb.com/downloads/start/48700 kısmına kadar yerleri silin link bu şekilde kalsın daha sonra sonuna /all ekleyin br sunucu seçip indirin şu şekilde olacak link http://www.moddb.com/downloads/start/48700/all

Yamada krallık isimleri ve yazılışlarının birkısmı yanlış. Yanılmıyorsam Bizans İmp. yerine Latin İmparatorluğu , Altınordu değil Altınorda Devleti , Mamluk değil Memlük Sultanlığı gibi vs. Ve aklıma bi soru takıldı ; İngiltere Krallığının batısında kalan Batı Britanyadaki (yanılmıyorsam yeşil renkti.) devletin adı İskoçya mı olucak yoksa İrlanda Krallığı mı ? Her yamada değişik krallık isimleri yazılıyor :smile:

Edit : Yeşil renktekiler İrlanda Krallığı , İngilizlerin kuzeyinde kalanlar ise İskoçya olucakmış :grin:

bana  yardım eden  olursa  anno  domininin  tamamını  çevire  biliriz  sadece  yardım  edicek  arkadaş  lazım  parça  parça  paylaşıp  yapalım  yardım etmek  isteyen  olursa  özelden  bildirsin  ama  rus  ve  ya  ingiliscesi  biraz  iyi  olsun

1257 Ad indirdim sonra patch yaptım sonra burdaki türkçe dil paketini indirdim nerdeyse herşey türkçe süper :smile:

Back
Top Bottom