Ancient Brotherhood - Üye Alımları Açıktır

Users who are viewing this thread

NavY said:
~Ghost said:
Hattım var zaten.Demek o yüzden senin sesin kız gibi geliyordu.
Lan sen kaç aydır ts'ye uğramıyorsun nomıssız.Korkma şarjın bitmez.
Belkide kiz imdir? :wink:

Olum ts ip nizi degistirip duruyosunuz.Bare Klan sayfasina yazinda gelebiliyim yani :/
Lan senin bilmemen normalde ben bile kendi tsmizi bilmiyorum A:SFA:F:A

Ahaha süper lan. :lol:
Çüş,oha.Ulan fransızca be.
Böyle tipler çok var,Kürt dediğin anda,"ırkçılık yapma" diyorlar.Böyle bi vurucaksın.
Çok güzel "Oha" diyor. :grin:

10404863_849603375074376_7317039090560133003_n.jpg

Bu bizim berke olmasın lan bursalı filan diyor.  :lol: :lol:

Brother İnvicible 'midir nedir ondan şikayetçiyim. Halk serverde oynuyoruz. Şakacı ironik biri girdi servere. İroni yapıyor adam orda bunlar adama ırkçı ırkçı diye sövüyorlar. Sövmediğini giydirmediklerini bırakmadılar adama. Ama o ironi yaptı diye ban yedi. Böyle saçmalık olmaz.  Adamın nickini bi okusalar, ırkçılık yapmayacak biri olduğunu göreceklerrr... Allahtan korkan biri olduğunu göreceklerr...

MollaHasan said:
Brother İnvicible 'midir nedir ondan şikayetçiyim. Halk serverde oynuyoruz. Şakacı ironik biri girdi servere. İroni yapıyor adam orda bunlar adama ırkçı ırkçı diye sövüyorlar. Sövmediğini giydirmediklerini bırakmadılar adama. Ama o ironi yaptı diye ban yedi. Böyle saçmalık olmaz.  Adamın nickini bi okusalar, ırkçılık yapmayacak biri olduğunu göreceklerrr... Allahtan korkan biri olduğunu göreceklerr...
İnvincible HalkServer'da admin zaten.Ben gidip adama "niye banlıyorsun insanları" diyemem.Sonuçta orası bizim sunucumuz da değil.HalkServer'ın yetkilisiyle konuşmalısın.Hayır başka bir terbiyesizlik falan yapmış olsa,gene ben bakacağım fakat adam oranın admini.Sunucuyu açan kişi de ona güvenmiş şifreyi vermiş,bunun klanla alakası olduğunu sanmıyorum.Yanlış anlama,aynı olay TR_Brother'da olsa ilgilenirdim.
Bu arada,yazış üslubun beni senin o banlanan arkadaş olduğunu düşündürmedi değil.Tanımadığın birini savunabilirsin elbet,ama bu biraz kendini savunurcasına yazılmış birşey.Özellikle son iki cümle...

Back
Top Bottom