[AG] Anatolian Guards

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Airelhach said:
Ben hiç bir şeye sinir olmadım. Bu konuya yazmak için illa ki birşeylere sinir olmak zorunda mıyız?  :shock:

adorable_cats_93514_1.jpg

moNSoon said:
Klanın isminde 'Guard' olması ve sancağımızın The Elder Scrolls IV : Oblivion'un Dark Brotherhood adlı bir gruptan çalınma olması yüzünden klanı kapatıyoruz.

Sinir oldum.
Cidden kapatıyor musunuz?

skywalker0191 said:
moNSoon said:
Klanın isminde 'Guard' olması ve sancağımızın The Elder Scrolls IV : Oblivion'un Dark Brotherhood adlı bir gruptan çalınma olması yüzünden klanı kapatıyoruz.

Sinir oldum.
Cidden kapatıyor musunuz?

Sence?

Buyrun Anatolian Guards Grubu :smile:              
Steam Açık Değildi Ondan Buradan Paylaşıyorum...

dalgal.jpg
3a6ca14caa9fc778c0215783e2a58.png

Resim Boyutu Vb Benim Kalıp Myth [Panpa] mın.

Dundush Noyanı nickinde muhlis bir arkadaşım bu sancağı bizim için yaptığını söylemişti.Olanları görünce sinir oldum.:O

Kısa zamanda sancak değiştirilecek şüpheniz olmasın.

Xaiei said:
Dundush Noyanı nickinde muhlis bir arkadaşım bu sancağı bizim için yaptığını söylemişti.Olanları görünce sinir oldum.:O

Kısa zamanda sancak değiştirilecek şüpheniz olmasın.
O ibliiss o zındııkktanda anca bu beklenirdi zaten üstadım..

Klana gireli uzun bir zaman olmadı pek fazla kişiyide tanıyamadım. eskiden saatlerce oynayıp hiç sıkılmadığım oyunu artık 1 saat bile zor oynuyorum zahmet oldu sizlere ama artık bunu yapmam gerek uzun zaman düşünülmüş bir kara bu anlık değil artık oyunu bırakıyorum size başarılar ag nin zaten yükseleceğini biliyorum :smile: hakkınızı helal edin bnmki helal olsun

kromagnus said:
Klana gireli uzun bir zaman olmadı pek fazla kişiyide tanıyamadım. eskiden saatlerce oynayıp hiç sıkılmadığım oyunu artık 1 saat bile zor oynuyorum zahmet oldu sizlere ama artık bunu yapmam gerek uzun zaman düşünülmüş bir kara bu anlık değil artık oyunu bırakıyorum size başarılar ag nin zaten yükseleceğini biliyorum :smile: hakkınızı helal edin bnmki helal olsun

valla klana gelip de aynı şeyleri söyleyip klandan ayrılanların saysını sayamadım ya. ARKADAŞIM madem oyunu bırakacaksın bu aklına klana girdikten 2 gun sonra mı geliyor -.-

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom