88th (Connaught Rangers) Regiment of Foot "The Devil's Own"[www.88th.cc]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Siamons said:
Gatts said:
FSEGames forumunda alay liderlerine danışılarak yapılan sıralamada 2018'in en iyi 10 alayı arasına girmeyi başardık :party: :party: :party:

Ads_z.png

Yüzlerce alayın olduğu bir oyunda ilk 10'da olmak gurur verici :')

Tamam da, en üste koymayı unutmuşlar galiba. Neyse affettim.

Geçen hafta 3. sıradaki alayı yendiğimize göre 3. sırada olmamız lazım bence mantıken

Gatts said:
FSEGames forumunda alay liderlerine danışılarak yapılan sıralamada 2018'in en iyi 10 alayı arasına girmeyi başardık :party: :party: :party:

Ads_z.png

Tebrikler Gatts. Gurur verici bir başarı.

Gatts said:
Siamons said:
Gatts said:

Ads_z.png

Geçen hafta 3. sıradaki alayı yendiğimize göre 3. sırada olmamız lazım bence mantıken

Bu ortamda iyi niyetli etkinlikler yapmak ve çevreye yardımcı yani bir açıdan başarılı olmak ve güçlü ve profesyonel topluluk olmaktan daha etkilidir,  ama bilek gücü de bir maharettir. İlk 10 sırada ilk 3'te olmanız dileğiyle, beyler.
Şerefe.  :iamamoron:  :party:

General Shepherd said:
Gatts said:
Siamons said:
Gatts said:

Ads_z.png

Bu ortamda iyi niyetli etkinlikler yapmak ve çevreye yardımcı yani bir açıdan başarılı olmak ve güçlü ve profesyonel topluluk olmaktan daha etkilidir,  ama bilek gücü de bir maharettir. İlk 10 sırada ilk 3'te olmanız dileğiyle, beyler.

Söylediğine kesinlikle katılmıyorum, bahsettiğin şeyleri yapmayı 2 yıl önce bıraktık ve her fırsatta da böyle yapmakla ne kadar haklı olduğumuzu tekrar tekrar görüyoruz.

Şahsen doğru yolda olduğumuzu düşünüyorum, daha önce hiç olmadığımız kadar güçlüyüz, her geçen gün güçlenmeye devam ediyoruz ve oyundaki en güçlü klanlara başedebilecek konuma geldik.

Bence artık siz de kendinizi kandırmayı bırakın ve somut adımlar atarak kendinizi geliştirmeye bakın.

Türkiye klasmanında liderliğimizi sürdürüyoruz. Avrupa klasmanında adı bile geçmeyen klanlar ya da klan liderlerine de başarılar diliyorum.

Gatts said:
General Shepherd said:
Gatts said:
Siamons said:
Gatts said:

Ads_z.png

Söylediğine kesinlikle katılmıyorum, bahsettiğin şeyleri yapmayı 2 yıl önce bıraktık ve her fırsatta da böyle yapmakla ne kadar haklı olduğumuzu tekrar tekrar görüyoruz.

Şahsen doğru yolda olduğumuzu düşünüyorum, daha önce hiç olmadığımız kadar güçlüyüz, her geçen gün güçlenmeye devam ediyoruz ve oyundaki en güçlü klanlara başedebilecek konuma geldik.

Bence artık siz de kendinizi kandırmayı bırakın ve somut adımlar atarak kendinizi geliştirmeye bakın.

Daha önceden de olduğu gibi benim söylediğimi sanırım farklı algıladınız, farklı bir şey söylemedim.

Yukarıda belirttiğim olay insanlara yardımcı olmak ve etkinlikler yapmak, bunu bırakmak gibi bir seçeneğiniz olsaydı neden Türkler açısından 2018 TR 5v5 GF Turnuvası düzenleme girişiminde bulunursunuz ki, bunu bütün topluluklar yapıyor.. Ulusal veya Uluslararası topluluklar diğer Ulusta ki topluluklar için bir şeyler yapabilir, veya tamamen bütün camiaya yapabilir, bu söylediğim şey farklılık ve farkındalık yaratmaktır, kötü bir şey değildir..

Ben 2013'ten beri bu ortamdayım o kadar süre içerisinde yapılan hiç bir etkinliğin kötü amaçla yapıldığını savunmadım çünkü herkes bir şeyler yapma gayretinde, sizlerin de olduğu gibi özellikle NWL ve NWL-TR aynı zamanda bu şampiyonluğu, RGL-TR aynı şekilde şampiyonluk yaşadınız, bizler sadece bu güne kadar NWL-TR'de bir rekabet yaşattık ve RGL-TR 2nci şampiyonluk elde ettik..

Eski enerjim yok, olsaydı olabildiği kadar Türk ortamı yerine yabancı ortamla ilgili geniş çapta ses getirecek şeyler yapabilirdim, eskiden 94th bir şeyler yapma girişimindeydiler, eski-82nci Alay iç sorunlarından dışa zor açılıyordu, lakin başarıları ve hevesleri kursağında kalmayan toplulukların bazı şeylerin yapma gayretinde olmaları ne muazzam bir şey.

Söylediklerimi anlıyorsundur, ben seni çok iyi ve rahat anladım dostum, önerin ve samimiyetin için teşekkür ederim.

Benim düşüncem eskisi gibi olmadığı için eski enerjim olsaydı senin söylediklerini yapmak gibi bir gayem olurdu, fakat 82nci Alayı yeterince insan tanıyor, iyi veya kötü, tanıyor.. Daha fazla tanıması için gayemiz var daha samimi, olabildiği kadar yurt dışı müsabakaları yapmaya çalışıyoruz, bu önümüzde ki süreç PRO İttifaklarıyla olacak savaşlar ve sonrasında diğer göze çarpan ulusların alaylarıyla yapmayı düşünüyoruz, yenmek/yenilmek hangisiyse elimizden geleni yapacağız..

General Shepherd said:
sN0w said:
Gatts said:
Tarih: 9 Temmuz, Pazartesi
Zaman:21:00
İstediğiniz Hakem: Reqrefusion veya Snow
Faction(Her iki takım için yazınız): 88th Rheinbund & 12thSS Prusya
Maç talebiniz onaylanmıştır.

Maç sonucu; 88th 10-0 12thSB ile sonuçlanmıştır, her iki takımı tebrik ederiz..

Eğlenceli maç için teşekkürler.

Alay kurallarına double-regiment ile ilgili bir kural eklenmiştir.

3. Double-Regimenting kesinlikle yasaktır. 88th Regiment of Foot üyeleri başka herhangi bir klanda bulunamazlar. Başka herhangi bir klanın maçına inv. gitmek istedikleri zaman yönetime bildirmek ve yönetimin onayını almak zorundalardır.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom