77th Pandoras "Muniteman's" Colony. [Türkiye'nin EN KÖTÜ Klanı]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Regis Lucis Caelum said:
Photogenez said:
101st olarak sizinle bi ara maç yapmak istiyoruz ... Tarihi belirlemek size kalmış canınızın çok sıkıldığı bi ara bizde sıkıldıysak yaparız diye düşünüyorum .

Aa haberin yok dostum galiba biz maçı yaptık. 199-1 gibi bir skor ile yenildik. Tebrik ederim 101st'yi çok iyi oynadılar. Biz de bu sayede Türkiye'nin EN KÖTÜ Klanı ünvanını korumuş olduk  :

198-2 olacak yalnız o fol fic gap ofc falan ne kadar havalı kısaltma varsa yapmıştınız

Photogenez said:
Regis Lucis Caelum said:
Photogenez said:
101st olarak sizinle bi ara maç yapmak istiyoruz ... Tarihi belirlemek size kalmış canınızın çok sıkıldığı bi ara bizde sıkıldıysak yaparız diye düşünüyorum .

Aa haberin yok dostum galiba biz maçı yaptık. 199-1 gibi bir skor ile yenildik. Tebrik ederim 101st'yi çok iyi oynadılar. Biz de bu sayede Türkiye'nin EN KÖTÜ Klanı ünvanını korumuş olduk  :

198-2 olacak yalnız o fol fic gap ofc falan ne kadar havalı kısaltma varsa yapmıştınız
Kusura bakma dostum fol fic fıç fuç füç ne varsa yaptık ve hepsi de kasıtlı hareketlerdi! Biz TR'nin en kötü klanıyız. Misyonumuz bu. Fakat siz de tüm kurallara uyarak bizi yendiniz. Çok iyisiniz :party: Subarashiiiiiiiiii :party:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom