76th Ağır Piyade Alayı -Yeniden- [Alımlar Açıktır] (Osmanlı Rütbeleri)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
turkhani said:
Bizede başarılar yanlız alaysınız alayda ferik olmaz miralay olur ileride tabi degiştirebilirsiniz
Eğer ona bakıyorsan Alayda 1.300 ile 3.000 arası asker olur ki siz kolordusunuz kolorda da ise 20.000 ile 45.000 arası asker olur senin kurduğun mantık böyle bir şey işte...

hayırlı olsun
                      arkadaş sadece söylemiş uygun bir dille söylesen daha iyi olurdu. atarlanmana gerek yok

turkhani said:
driver1 said:
turkhani said:
Bizede başarılar yanlız alaysınız alayda ferik olmaz miralay olur ileride tabi degiştirebilirsiniz
Eğer ona bakıyorsan Alayda 1.300 ile 3.000 arası asker olur ki siz kolordusunuz kolorda da ise 20.000 ile 45.000 arası asker olur senin kurduğun mantık böyle bir şey işte...

Sakin ol şampiyon atarlanmana gerek yok evet gerçekte öyle ama bu napolic wars warbanda okadar kişi bulmak olanaksız zaten :grin:
1.Bu oyunda Line inf 30 en fazla kişi light inf 15 kişi Cav 20kişi olabilir bu oyunun kurallarına bak istersen tarihin demiyorum oyunda belirlenen diyorum
2. yineliyorum  hala adınız alay yane yine diyorum ferik olmaz yapıcı eleştiriyi niye bu kadar atarlı ergen dibi karşıladın anlamış degilim
neyse başarılarınızın devamı bekliyorum görüşmek üzere

Al eline baltayı git ormana ağaçları baltala. Sana soru soranda olmadı gari....

Yaz bizide hacı....

Toreddo said:
Wesley Sneijder said:
Toreddo said:
Wesley Sneijder said:
Fazla ümitlenme yakında kapatırsın
Öncelikle klan benim değil. :smile: Ayrıca klan daha açılmadı bile, nasıl kapansın?!
Klan açılmadıysa fantezi için mi konusu var?
Klan açılmadı derken, daha aktif bir hal alıcak anlamında söledim.
Şu anda aktif değilse neden isimde pasif yazmıyor ve alımlar açıktır diyor?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom