53rd Kuva-yi Milliye Brigade [EU] ⚡ 2016'dan Beri ⚡

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Eventten Görüntüler ;
GB4X2v.jpg

vbN78D.jpg

m3NZEV.jpg

Event Sonu Troll Boşalması :grin:
ALXP57.jpg

gqYR8L.jpg

Şanlı 53rd Yazım (Map Bana Ait)
LyR0AJ.jpg

Merhabalar , Öncelikle tüm türk nw camiasına sesleniyorum bazı klanların üyeleri klanı olan adamları kendi klanına davet ediyor bu nedemek düpe düz kaşınmaktır , şuana kadar kimse kaybetmedim oyunda gezerken bana söylüyor adamlarım şu klan bizi davet etti diye herkes adam olsun haddini bilsinler .

Kardeş isteyen istediğini davet eder ne yapacaksın çıkıp silah mı dayayacaksın şakaklarına? Ama haklı ama haksız orasına karışmam ben ama yapan yapar yani yapılıyor bu senelerdir. Yazdığını da tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki pek kale almazlar.

Bir de konuda arka arkaya spam yapmak yerine konuya kilit koyup güncelleme şeklinde paylaşsan daha estetik ve uygun olur bence. Misal; https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,358311.0.html

Ne bileyim kendi kendine anlatıyormuşsun gibi duruyor. Neyse başarılar.

Hakany said:
Kardeş isteyen istediğini davet eder ne yapacaksın çıkıp silah mı dayayacaksın şakaklarına? Ama haklı ama haksız orasına karışmam ben ama yapan yapar yani yapılıyor bu senelerdir. Yazdığını da tecrübelerime dayanarak söylüyorum ki pek kale almazlar.

Bir de konuda arka arkaya spam yapmak yerine konuya kilit koyup güncelleme şeklinde paylaşsan daha estetik ve uygun olur bence. Misal; https://forums.taleworlds.com/index.php/topic,358311.0.html

Herkes istediğine davet atabilir doğru evet ben böyle davetleri umursamayın diyorum adamlarıma zaten ama türk camiasını kirletmeye devam etmek istiyorsanız edebilirsiniz bunu demek istiyorum anladınmı kardeşim ve spam yapmıyorum konuyu güncellerken o yazıyı kaldırıp yenisini yazıyorum bunu böyle bilesin ve misal vermene gerek yok ama dedim gibi türk camiasını böyle berbat klan kurucuları mahfediyor .

Hakany said:

Ah şu tecrüberler... Klanlar başka klanda ki üyeleri manipüle ederek çalıyorlar. Veyahutta bir şekilde kandırıyorlar. Her ne kadar sanal alem olsa da bu işleri yapanlar kendi menfaatleri için yapıyorlar.
Burada sana hak veriyorum; Soonational'ın dediğini umursamazlar ve bu yıllardır böyle devam ediyor maalesef.
Buna son zamanlarda yeni kurulmuş klanları örnek gösterebiliriz.

SooNationaL said:
İşte beni anlayan bir kardeşim ben türk camiasını düzeltelim taraftarıyım adamını çalıyorlar 2 3 eksik oluyor aktifliğinde öyle etkisi oluyorki belkide sadece türk camiasında böyle sorun var galiba yabancılar çok rahat iken biz neden böyleyiz birisi bunu açıklasın ?

Açıklıyım hemen,Oyunculara yeteri kadar güven veremediğin için veya klanı sadece bir klan olarak gördüğün onların da öyle görmesini sağladığın için olduğunu düşünüyorum.Bir şeylerden öte dostluk ve kardeşlik bağlarının da olması gerekiyor sadece bir oyun için toplanmış olmamak ve en önemlisi ts de gruplaşmaların olmasına izin vermemek gibi.

Aynı Tümen içinde "Nizam-ı Cedid Tümeni" bulunduğumuz halde kendileriyle hiç bir şekilde bireysel veya grup olarak bir sorunlarımız olmadı, gayet başarılı bir ortamlar. Herkesin sorunları vardır, fakat insanların sorunlarına daha farklı sorunlar yol açmak hiç hoş değildir, üye çalma gibi bir şey yoktur sonuçta kimse kimsenin malı tapusu değil, isteyen istediği yere gitmekte özgürdür, fakat buna yönelik halen oyuncuları işte bu klan kötü gel benim klanıma katıl gibi benzeri şeyler denilip manipüle etme ayağıyla kendine çekmeye çalışanlar varsa hatanın büyüğünü yapanlardır.. Yazık.

Bak güzel kardeşim bana bu kadar ofansif cevap vermene gerek yok. İyiliğin için konuşuyorum yoksa klanın pek umrumda olduğundan değil. Ha çok agresif biriysen teker teker açıklayayım;

1) Bunun Türk camiasıyla bir alakası yok. İngilizi de aynı şeyi yapıyor, Fransızı da yapıyor,  Almanı da yapıyor. Bunun Türklükle nasıl bir bağlantısı varda gelip "Bu camiayı kirletmeyin haculi tertemiz kalsın çiçek olun lov" gibi bir cümle kurabiliyorsun anlamadım. Buna rekabet denir. Eğer bir klanın beğendiği bir oyuncu ya da oyuncu zümresi varsa kendine çekmek isteyebilir. İş hayatı da böyledir, Sosyal hayat da böyledir, sanal camiada böyledir. Klan üyelerini elinde tutmak ve Marji'nin de dediği gibi güven vermek sana bağlı bir şey. Eğer klanın ortamı bayıksa oyuncular zaten ilk teklifi değerlendirir ancak klan ortamına güveniyorsan zaten bir yere gitmez kimse korkma. Kendi kendine triplere girmene gerek yok. Zaten klan üyelerine seslenmemişsin şimdi eğri oturup doğru konuşalım kıvırmanın lüzumu yok. Sözün meclisten dışarı ki klanına hitap ediyorsan Teamspeak kullanman daha mantıklı değil mi?

2) Shepherd'ın dediği gibi; klan üyelerin senin tapulu ya da damgalı malın değil. Eğer sen bu şekilde köleleştirmeye çalışıyorsan zaten klanında kimse kalmaz. 162 sayfasını biraz da incele diye attım. Klan gayet kalabalıktı; bizden de oyuncu almaya çalışanlar oldu bizde beğendiklerimizi almaya çalıştık. Çok şükür ki oyuncularımızı böyle kasıntı bir ortama sokup boğmadık onlar da ortamın samimiyeti için kaldılar.

3) Sayfaya yaptığın şey spam. Güncel tutmak için 10 defa yazmana gerek yok. Klan aktifse zaten günceldir. Listede üste taşımak için arka arkaya boş mesajlar atmak yerine şunu tavsiye ederim; 1 Tane güncel yorumu at, aşağı düştükçe yorumu siler tekrar güncel yazarsın. Konuda bu önerimi "Estetik" açıdan verdim zaten. Tasarımda iş yok bari estetiği bozma diye. Forum sayfaları bir klan için ciddi önem taşır. Kendi kendine anlattığın zaman insanlar da bunun farkına varıyor.

4) Büyük ihtimalle hiddete kapılıp bu maddeye kadar okumadın yine de yazayım herhangi bir ofansiflik söz konusu değil. Bir tasarımcı olarak tasarım konusunda eksik konulara yardımcı olmak ve hani diyorsun ya "Türk camiası vesayre" bende Forumda hoş konular görmek ve gösterilmesini isterim. Niyetim desteklemektir.

5) Bir ara HoV / 162 Teamspeak'ine uğrayıp sadece ortamı dinlersen anlarsın ne kastettiğimi oyuncuları sıkmamakla ilgili. Şunu unutmayalım ki insanlar oyuna ve klanlara eğlenmek için girer. Eğer çok sıkarsa bir ortam tabii ki ortamdan uzaklaşacaklardır. Bunun bilincine varılmalı.

Vesselam

Hakany said:
Bak güzel kardeşim bana bu kadar ofansif cevap vermene gerek yok. İyiliğin için konuşuyorum yoksa klanın pek umrumda olduğundan değil. Ha çok agresif biriysen teker teker açıklayayım;

1) Bunun Türk camiasıyla bir alakası yok. İngilizi de aynı şeyi yapıyor, Fransızı da yapıyor,  Almanı da yapıyor. Bunun Türklükle nasıl bir bağlantısı varda gelip "Bu camiayı kirletmeyin haculi tertemiz kalsın çiçek olun lov" gibi bir cümle kurabiliyorsun anlamadım. Buna rekabet denir. Eğer bir klanın beğendiği bir oyuncu ya da oyuncu zümresi varsa kendine çekmek isteyebilir. İş hayatı da böyledir, Sosyal hayat da böyledir, sanal camiada böyledir. Klan üyelerini elinde tutmak ve Marji'nin de dediği gibi güven vermek sana bağlı bir şey. Eğer klanın ortamı bayıksa oyuncular zaten ilk teklifi değerlendirir ancak klan ortamına güveniyorsan zaten bir yere gitmez kimse korkma. Kendi kendine triplere girmene gerek yok. Zaten klan üyelerine seslenmemişsin şimdi eğri oturup doğru konuşalım kıvırmanın lüzumu yok. Sözün meclisten dışarı ki klanına hitap ediyorsan Teamspeak kullanman daha mantıklı değil mi?

2) Shepherd'ın dediği gibi; klan üyelerin senin tapulu ya da damgalı malın değil. Eğer sen bu şekilde köleleştirmeye çalışıyorsan zaten klanında kimse kalmaz. 162 sayfasını biraz da incele diye attım. Klan gayet kalabalıktı; bizden de oyuncu almaya çalışanlar oldu bizde beğendiklerimizi almaya çalıştık. Çok şükür ki oyuncularımızı böyle kasıntı bir ortama sokup boğmadık onlar da ortamın samimiyeti için kaldılar.

3) Sayfaya yaptığın şey spam. Güncel tutmak için 10 defa yazmana gerek yok. Klan aktifse zaten günceldir. Listede üste taşımak için arka arkaya boş mesajlar atmak yerine şunu tavsiye ederim; 1 Tane güncel yorumu at, aşağı düştükçe yorumu siler tekrar güncel yazarsın. Konuda bu önerimi "Estetik" açıdan verdim zaten. Tasarımda iş yok bari estetiği bozma diye. Forum sayfaları bir klan için ciddi önem taşır. Kendi kendine anlattığın zaman insanlar da bunun farkına varıyor.

4) Büyük ihtimalle hiddete kapılıp bu maddeye kadar okumadın yine de yazayım herhangi bir ofansiflik söz konusu değil. Bir tasarımcı olarak tasarım konusunda eksik konulara yardımcı olmak ve hani diyorsun ya "Türk camiası vesayre" bende Forumda hoş konular görmek ve gösterilmesini isterim. Niyetim desteklemektir.

5) Bir ara HoV / 162 Teamspeak'ine uğrayıp sadece ortamı dinlersen anlarsın ne kastettiğimi oyuncuları sıkmamakla ilgili. Şunu unutmayalım ki insanlar oyuna ve klanlara eğlenmek için girer. Eğer çok sıkarsa bir ortam tabii ki ortamdan uzaklaşacaklardır. Bunun bilincine varılmalı.

Vesselam

5.sine cevabım çok güzel ortamınız var savaşta tk atıp tsmize gelip bize sövüyorsunuz güzelmiş :smile:

3.cüsü
Gönderen: SooNationaL
« : Nisan 22, 2017, 05:01:42 ÖS » En son konu güncellendi dediğim gün :smile:

2.si Sorun şöyle yeni katılmiş adam klanı yeni tanımaya başlıyor ona yapılınca kanabiliyor kuşkulanabiliyor ama eski adamlar yemiyor .

forum yetkilileri kavga sanmasın bi konuyu tartışıyoruz :smile:

5.Sine cevaben; hangi savaşta kime teamkill atmışız ispatlayabilir misin? Atıp tutmak güzeldir. Kaldı ki TK Atıp çıktıysak gelip sövecek bir durum da oluşmaz. Şahsen üşenirim.

3.Süne cevaben; en sonla bir alakası yok. Spam demek bu oluyor zaten. Dediğim öneriyi kullanmayı deneyebilirsin.

2.Sine cevaben; 10 Kişi var zaten as kadronda hangisi yeni başlamışta çalacaklar güzelim? Görende VG gibi klanınız var sanacak he. Yeni başlayan adamlar zaten klan mevzusunu biliyorsa dediklerime çıkıyor bu; (Bkz: Ortam ve elinde tutmak)

Hayatım sen boşver çok yorma kendini. Tropical Hell'den screenshoot alıp event desen de farketmez kimse. Sen önerilerimi incelemeye bak.

SooNationaL said:
Hakany said:

Vesselam

5.sine cevabım çok güzel ortamınız var savaşta tk atıp tsmize gelip bize sövüyorsunuz güzelmiş :smile:

3.cüsü
Gönderen: SooNationaL
« : Nisan 22, 2017, 05:01:42 ÖS » En son konu güncellendi dediğim gün :smile:

2.si Sorun şöyle yeni katılmiş adam klanı yeni tanımaya başlıyor ona yapılınca kanabiliyor kuşkulanabiliyor ama eski adamlar yemiyor .

forum yetkilileri kavga sanmasın bi konuyu tartışıyoruz :smile:

Yeni geldim noluyor yav burada ? Sakin olun azcık.Biriside sabahtandır aynı şeyleri söylüyor.Milli takıma bi bakıp çıkıcaktım diye giren adamla niye muhattap oluyorsun boşuna jager.Bırak çok neşeli klan ortamında oyuncularını toplamaya çalışsın.  :meh:

Hakany said:
5.Sine cevaben; hangi savaşta kime teamkill atmışız ispatlayabilir misin? Atıp tutmak güzeldir. Kaldı ki TK Atıp çıktıysak gelip sövecek bir durum da oluşmaz. Şahsen üşenirim.

3.Süne cevaben; en sonla bir alakası yok. Spam demek bu oluyor zaten. Dediğim öneriyi kullanmayı deneyebilirsin.

2.Sine cevaben; 10 Kişi var zaten as kadronda hangisi yeni başlamışta çalacaklar güzelim? Görende VG gibi klanınız var sanacak he. Yeni başlayan adamlar zaten klan mevzusunu biliyorsa dediklerime çıkıyor bu; (Bkz: Ortam ve elinde tutmak)

Hayatım sen boşver çok yorma kendini. Tropical Hell'den screenshoot alıp event desen de farketmez kimse. Sen önerilerimi incelemeye bak.

HAHAHHA olum güldürdün be tropical hell miş evente katima başvuruları ve kabul edilme şeylerine kadar atarım canım benim :smile:

Buda sizin bize attiniz 67thKGL eventidir bundan 3 tane var 1 tanesi budur ts ses kayıtları elimde zaten sıkıntı yok ;

gqMvY0.png

As kadrom 10 değil şöyle bi durum var as kadro 20 kişi bazıları izin alıyor sinav var misafir var peder izin vermiyor kusura bakma gibi şeyler yani  bide bizde şöyle durum var 7 si olmuyor cumartesi pazar günü oblar oluyor cumartesi gelenler pazar günü olmuyor okul zamanı mecburen böyleyiz :smile: onun dişinda 12 13 kişde yedekte 3 ay tatile kadar aktif olamayacaklar okuldan dolayı 15 tatilde kendileri aktiftiler :smile:

daha sorun varsa açıklayabilirim ancak konu çok uzadı özele gelebilirsin :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom