53rd Kuva-yi Milliye Brigade [EU] ⚡ 2016'dan Beri ⚡

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
[size=18pt]Klanımız Avrupaya Gitmeden Önce 32 Kişi idi Bugüne Kadar Elimden Geleni Yaptım 60 Kişiye Ulaştı ve Tek Başımıza Tugay(Brigade) Olmaya Karar Verdik Sadece Sistemimizde Değişiklik Oldu ve Kim Ne Derse Desin Avrupada Türk Klanı Olmaktan Gururluyuz . :smile:

Ayrıca Red Orchestra 2 - Cs Go - Lol - Insurgency ve Arma2'yi Tüm Klan İndirmekte Bu Oyunlarada Aynı İsimle Klan Açacağız .

Aşağıdaki Linkten Youtubeye Paylaştığımız Klan Videolarımıza Ulaşabilirsiniz .

https://m.youtube.com/channel/UCvg_hZ2IM5XnMtyVrKhB8kA

Herkese Selamlar Klanımızın Pasif Olduğu Hakkında Söylemler Duydum Bu Yüzden Akılda Kalan Sorulara Cevap Olarak Fotoğraflar Atıcam Girdiğimiz Eventler ve Etkinlik Listemizi Atıcam .

Re: 84th & 1stEB Dynamic Tuesday Event (Salı Eventi ancak sonradan başka evente geçiş yaptık)
WDVknE.jpg

VG Tuesday Event (Bu güncel event sürekli bundayız)
PD5kBv.jpg

IVe Corps Wednesday Event (Çarşamba eventi bu eventin videosunu 1 hafta içinde youtube kanalımızda paylaşıcam)
3z9Lj4.jpg

77y Friday Event (Cuma eventi bu evente geçen cuma katıldık ancak benim kayıt olduğum VG eventi haftaya ertelendiği için bi kerelik kayıt olundu.)
7Doggv.jpg

MD6pJQ.jpg

1stDiv Saturday Event (Cumartesi Eventi 3 hafta önceden çektiğim SS'i koyuyorum güncel ss çekmediğim için elimde bu var)
g6k8XR.jpg

1stDiv Sunday Event (Pazar Eventi ancak herzaman gitmiyoruz 1 hafta kendi aramızda eu4 eventi düzenliyoruz 1 haftada bu evente gidiyoruz)
JDpAaY.jpg

Şimdilik elimde bu kadarı vardı onun dışında güncel etkinlik listemide aşağıya atıyorum ;

Etkinlik Takvimi ; (Henüz tam değil ancak en iyi kaliteli eventleri bulana kadarda tam olmayacak)

Pazartesi : MB:Warband : Iron europe Mod eventi saat 21:00'da
Salı : VG_12eRC Event 21:00'da
Çarşamba : IVe_Corps_Wednesday Event 21:30'da
Perşembe : Trench Battle Event (2nd'nin düzenlediği 21:00'da)
Cuma : 1stDiv Roleplay Event Saat 19:00'da(7'de) / VG_12eRC Event Saat 21:00'da / CS GO Turnuvası Olacak Ancak Saati Belli Değil .
Cumartesi : 1stDiv Event 21:00'da
Pazar : EU4 Eventi veya 1stDiv Sunday Event 21:00'da

Bu günler içinde ortak cs go eu4 felan giriyoruz mesela hergün 4 5 rekabetçi atıyoruz topluca turnuva takımımız var yüksek rütbeli adamlarımı faceitte mm attırarak antreman yaptırıyoruz gayet yoğunuz ve eğleniyoruz bu cumartesi ile birlikte antremanlara tam başlamak istiyorum sonra 1vs1'lerede başlarız inşallah .

Herkese iyi forumlar eğer rahatsız ettiysem kusura bakmayın .

32ndBlackLegionOffical said:
Ne kadar seni eleştirsek ve sana takılsak da bir emek ortaya koyuyorsun. İşte biz de buna saygı duyuyor ve başarılar diliyoruz.

Çok Teşekkür ederim .

Bu arada yazmayı unuttum eu konularına bakın history ve regimental battle honor kısmı ekledik kuva-yi milliye tarihi ve kurtuluş savaşındaki savaşlarını anlattık . En kısa zamanda TR konularınada getireceğim .

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom