44thCR - Italian Infantry Legion - Alımlar Açık

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Savaşın zevkini almak isteyen herkes İtalyanlar ile savaşmalıdır.

YgmmYk.png

8YABEk.png

44thCR Infantry Legion geçirdiği yenilikler sonrası ikinci olarak 22.04.2018 tarihinde Kolfinn & Attila & Kypchak önderliğinde kurulmuştur.Amacımız kaliteli, saygıdeğer ve dürüst bir alay ortamı oluşturmaktır.

Millet, bayrak ve İtalya kutsal olarak kabul edilir.Bu üç unsur uğruna binlerce can hiç düşünmeden feda edilebilir.Alay içerisinde düzen bozucu davranışlar katı şekilde cezalandırılır.

KURALLAR

Alayda alınan kararlar, tamamen yönetim tarafından alınır.
Alay ve bağlı olunan Tugay'dan herhangi biri ile oluşacak kavgalar yönetimce çözülür.

- Alay içerisinde veya dışında herhangi bir alay üyesi Türk ırkını ve milletini aşağılayamaz,böyle bir durum fark edilirse derhal ihraç edilir.

-Disiplinsizlik en ağır suçlardan biridir.İkinci uyarıya rağmen disiplinsiz davranışlar devam ederse yönetim toplanır ve bu davranışları sergileyen(ler) hakkında ağır kararlar alır.

-Alay dışında yapılan kavgalar alay içine taşınamaz,taşınırsa ağır ceza yaptırımları olur.

-LB,GF,Event gibi diğer klanlarla yapılan etkinliklerde 44thCR'yi ve kendinizi küçük düşürecek söz,yazı ve konuşmalar kesinlikle yasaktır.

Rütbelerimiz

Rütbe düzenimiz modernleştirilmiş ordu düzeni göz önüne alınarak yapılmıştır.

Er Rütbeleri

Cadet
Recruit
Private
Private First Class
Kingsman
Corporal
Sergeant

Subay Rütbeleri

Second Lieutenant
Lieutenant
First Lieutenant
Captain
Major
Lieutenant Colonel

General Rütbeleri

Colonel
General

MAÇLAR

44thAS 15-0 15e (ESKİ)
Antreman Maçı

44thAS 10-5 23th (ESKİ)
Antreman Maçı

İletişim

TeamSpeak3: 86th.tsdeyiz.biz

kuvva-i milliyesin ama osmanlı rütbesi kullanıyorsun -_- kuvvacılar osmanlı askerleri değildi neden osmanlı rütbesi ? osmanlının yapmadığını onlar yapmaya çalışıyordu :lol:

PolarBear. said:
kuvva-i milliyesin ama osmanlı rütbesi kullanıyorsun -_- kuvvacılar osmanlı askerleri değildi neden osmanlı rütbesi ? osmanlının yapmadığını onlar yapmaya çalışıyordu :lol:
Yapmadığını değil yapamadığını dersek daha uygun olur  :smile:

Ben Osmanlıdan bahsettim senden değil kardeş.
(Okuduğunu anlıyamama hastalığı)

Gerçekten tarihimize odaklı bu tarz topluluk isimlerinin çıkması çok iyi, fakat uzun ömürlü olması ihtimali var, umarım sizler bu ihtimalleri başarır ve başarılı bir şekilde ortamda ki başarıları elde edersiniz..

TUR_Attila said:
Tekrar aktifiz.İlk antreman maçımızda Legend ve 15th klanı maçta 3-1 yenilirken hepimizi banlamıştır.

44thAS 15-0 15e
1- Foruma geçmiyicekti  bu maç
2- Antreman dedik ama geldiğiniz gibi hemen ana avrat girdiniz.
3-15th Değil o 15e İnfanterie Legion Onu düzgün yaz
4- TS'de gelip adamınız subayıma karşı terbiyesiz bir şekillde konuşuyor ve bağra bağra konuşuyor
5- Biz u dan yazıyoruz t kes diye hala küfür ediyorsunuz tabi banlanırsınız.

mrganii said:
TUR_Attila said:
Tekrar aktifiz.İlk antreman maçımızda Legend ve 15th klanı maçta 3-1 yenilirken hepimizi banlamıştır.

44thAS 15-0 15e
1- Forumsuz geçmiyicekti
2- Antreman dedik ama geldiğiniz gibi hemen ana avrat girdiniz.
3-15th Değil o 15e İnfanterie Legion Onu düzgün yaz
4- TS'de gelip adamınız subayıma karşı terbiyesiz bir şekillde konuşuyor ve bağra bağra konuşuyor
5- Biz u dan yazıyoruz t kes diye hala küfür ediyorsunuz tabi banlanırsınız.

1-Forumsuz geçmiyicekti ne demek anlayamadım Türkçe konuşursan sevinirim.
2-Sen bana geldiğimde küfür etmemiş gibi bana burada boş yapma.
3-15e yazdım zaten.
4-Subayına terbiyesiz şekilde bağıra bağıra istediği gibi konuşur maçta bizi banlarsanız.
5-Siz T kes dedikten sonra ben sadece atilla değil lan,düzgün oku. dedim ve maç devam ederken o raund'da yenilince banladınız.

Forum konumuzu kirletecekseniz,konudan banlanacaksınız.

Siz şaka falanmısınız? Bide utanmadan foruma yorum atmışsınız. Legend sizle antrenman icabı hazırlık gf si ayarladı. Siz servere geldiniz sizi 1 saat bekledik üstüne üslük girdiniz aşağıdan t den yazmayın dememize lakin kaç kere yazdınız sakin kaldık. Gf nin ortasında res istediniz kabul ettik sonra aşağıdan bazı densiz adamlarınız küfür ettiler ve banladık. Ondan sonra diğer klan subayınız her kimse aşağıdan laflar atıp oda küfür etti sizden serverden çıkmanızı rica ettik (ve hala ona karşılık ricalı konuştuk) siz de laflarla bunu foruma atıcaz dediniz. Ts ye çağırdık adamınız geldi ve ben maçtaydım bişey bilmiyorum dedi. Başka yetkiliyi çağırdık oda gelmedi. Ne abuk subuk şeysiniz siz. Sizler gibiler yüzünden Türk nw camiası git gide kalitesizleşiyo...

John Wayne said:
Siz şaka falanmısınız? Bide utanmadan foruma yorum atmışsınız. Legend sizle antrenman icabı hazırlık gf si ayarladı. Siz servere geldiniz sizi 1 saat bekledik üstüne üslük girdiniz aşağıdan t den yazmayın dememize lakin kaç kere yazdınız sakin kaldık. Gf nin ortasında res istediniz kabul ettik sonra aşağıdan bazı densiz adamlarınız küfür ettiler ve banladık. Ondan sonra diğer klan subayınız her kimse aşağıdan laflar atıp oda küfür etti sizden serverden çıkmanızı rica ettik (ve hala ona karşılık ricalı konuştuk) siz de laflarla bunu foruma atıcaz dediniz. Ts ye çağırdık adamınız geldi ve ben maçtaydım bişey bilmiyorum dedi. Başka yetkiliyi çağırdık oda gelmedi. Ne abuk subuk şeysiniz siz. Sizler gibiler yüzünden Türk nw camiası git gide kalitesizleşiyo...

1 saat bizi beklemediniz.Bizi sadece 6-7 dakika beklediniz en fazla.T'den kaç kere yazmayın dedik diyosunuz,asakir falan t'den uçuşuyor.Sadece t'den yazan bendim ayrıca,diğer arkadaşlarım tek kelime etmedi.Oyun ortasında res diyorsunuz,daha gf başlamadan res istedik tk olduğu için,umursamadınız.Yenilince de Legend yeni gördüm diyip resledi.Sizin gibi adamlar yüzünden diyorsun.Bir sor,Legend'î bu ortamda seven 10 kişi çıkacak mı? Terbiyesizliğin ve yalancılığın yüzünden konudan ban atacaktım ancak,böyle bir olay da bulamadım.

Ek yazı : Lideriniz ts geliyor,önce Attila ban yedi diyor sonra diyor ki tamam Kolfinn önce ban yemiş olabilir.Bir dediği bir dediğini tutmayan 10 tane laf var.Yalan söylemeyi bile bilmiyor.Diyoruz ki sadece Attila t yazdı niye herkesi banlıyorsun,önce diyor ki herkes t yazdı,sonra diyorki bilmiyorum subayım banlamış.Subayına soruyoruz,Legend bana ban at dedi diyor.

Konuşma geçmişini atalım bozaman görürsünüz bide atilla oyunda t den ana avrat küfredip utanmadan hala forumdan cevap yazıyosun ne boş insanlarsınız siz

John Wayne said:
Konuşma geçmişini atalım bozaman görürsünüz bide atilla oyunda t den ana avrat küfredip utanmadan hala forumdan cevap yazıyosun ne boş insanlarsınız siz

Forum kültürünü ve yazış tarzını bilmeyen kişilere cevap verecek değildim ancak vermek zorunda bırakıyorsunuz.
Atilla değil,Attila bu birincisi.
İkincisi,Legend'in saygısızlığını,terbiyesizliğini,57th ve diğer alaylara ettiği küfürleri en yakından bilen insan benim.Burada bana gelip boş yapmadan önce,Legend'e bir sor geçmişini.Konuyu kirletme,git kendi çöplüğünde öt.

TUR_Attila said:
John Wayne said:

Forum kültürünü ve yazış tarzını bilmeyen kişilere cevap verecek değildim ancak vermek zorunda bırakıyorsunuz.
Atilla değil,Attila bu birincisi.
İkincisi,Legend'in saygısızlığını,terbiyesizliğini,57th ve diğer alaylara ettiği küfürleri en yakından bilen insan benim.Burada bana gelip boş yapmadan önce,Legend'e bir sor geçmişini.Konuyu kirletme,git kendi çöplüğünde öt.

Ne kadar kavgalı olsam da Attila kardeşim haklı... Gani yine yapmış yapacağını

John Wayne said:
Öncelikle üslubunuzu takının lütfen,sunucuda 1 saat bekleme gibi bir durumu olmadı,olsa bile belirlenen saatte gelmiş olmaktayız.T'den yazmayın uyarısı aldıktan sonra yazılma gibi bir durum olmadı.T kes uyarısından itibaren klanımızın "Attila" isimli üyesi dışında konuşan olmadı.Üstüne üstün "sunucudan çıkma ricası" tarzı birşey olmadı,skor açısından yenilgiye düştüğünüz zaman,öncelikle klan lideri olmak şekilde herkesi banladınız.NW Türk camiası bence sizin gibi "gamethrower'lar yüzünden gelişmiyor.İyi forumlar.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom