38.Mekanize Birlik [Aktif][Alımlar Açık]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Mekanize birlik ?? Napolyon savaşlarında ?? Şu alttakilerden de kullanıyor musunuz bari ?

125th_armorcar.jpg

HakanPasha said:
Başarılar beyler
Kaleh The Leader said:
Başarılar.
iMortaluz said:
Başarılar
Hadrianus said:
Başarılar diliyorum.
MrHerobrine said:
Kolay gele Hocam yeni yüzler görmek güzel    :lol: :lol:
Playnoel said:
Konu biraz daha iyi olabilir. Başarılar.
Siamons said:
Başarılar.
DeliTürk said:
Başarılar mübarekler.
Güzel dilekleriniz için tek tek teşekkür ediyorum.

Pierogi said:
Başarılar.
Teşekkürler  :smile:

*Konu güncel...

Bize kurulduğumuz tarihden (07.07.17) beri sunucularını açan,desteklerini esirgemeyen 86th 'NightTown Company' And 'Shadow Cannon Alayı'na ve Alay liderleri Albay MrHerobrine a klanca teşekkürlerimizi sunar,iki klan arasında ki dostuluğun daim olmasını diler,arkadaşlara başarılar dileriz...

Klanımızın aktiflik sayısının iyice düşmesinden kaynaklı olarak,klanda köklü değişiklikler yapma kararı almış bulunmaktayız.Birkaç üyemizle yollarımız ayrılırken,klanımıza yeni üyeler kattık ve bunu çok kısa bir sürede başardık.Artık yeni bir dönem başlıyor.30 Temmuz da Reformcu Hareket Hükumeti kurulmuş olup,çalışmalara hızlıca başlanılıp,amaçlarımıza kısa sürede erişebilmemiz hedefimiz olmuştu.Bu yüzden Wolfpack bu hükumete katıldı.İnanıyorum ki,bu suretle geçen hafta düşünmüş olduğumuz hedeflerimizi bir anlamda başardık.Yalan söylemeyecek ve aldatmayacağız!Oluşturduğumuz yeni kadromuz ile birlikte,Türk NW camiasını yabancı platformlarda da en iyi şekilde temsil edeceğiz.Eğer klanımızı antrenmanlarımızda,yapmış ve yapacağımız lb maçlarında ve katıldığımız eventlerde,kendi azminde ve cesaretinde,kendi sabrında yükseltirsek işte o zaman camia olarak yükseliriz.Şunu da belirtmek isterim ki,dünya cesurlara aittir ve zayıflara merhamet,doğaya ihanet olur.

Dipnot:Yeni konu yarın açılacaktır.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom