23rd Regiment of Foot [Aktif][Alımlar Açık]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ağzına ve yüreğine sağlık güzel kardeşim elbette bu oyuna herkes katkı yaptı denen bilhassa biz yaptık gecmistekilerde yaptı demen hoşuma gitti, yakın zamanda tekrar bi projemiz olucak merak etmeyin darbe değil :smile: bu sefer zevkli,profesyonel veyahut acemi,tam detay vermiyim .
Quadro kardeşimdir , hepiniz kardeşimisiniz kimsenin kötü oyun sonucu ve farklı nedenlerden dolayı sorun yaşamasını istemem nokta. İyi forumlar

General Shepherd said:
Ağzına ve yüreğine sağlık güzel kardeşim elbette bu oyuna herkes katkı yaptı denen bilhassa biz yaptık gecmistekilerde yaptı demen hoşuma gitti, yakın zamanda tekrar bi projemiz olucak merak etmeyin darbe değil :smile: bu sefer zevkli,profesyonel veyahut acemi,tam detay vermiyim .
Quadro kardeşimdir , hepiniz kardeşimisiniz kimsenin kötü oyun sonucu ve farklı nedenlerden dolayı sorun yaşamasını istemem nokta. İyi forumlar

Beni yanlış anlamış olabilirsin fexion için olan durum benim içinde aynı.Benim sadece kızdığım taraf bize gelip düzgünce söylememeleri eğer söleselerdi o arkadaşlara emek vermezdik

[23rd]Ryse said:
General Shepherd said:

Beni yanlış anlamış olabilirsin fexion için olan durum benim içinde aynı.Benim sadece kızdığım taraf bize gelip düzgünce söylememeleri eğer söleselerdi o arkadaşlara emek vermezdik

ha o zaman doğru,hak veririm ve veriyorumda sonuna kadar,merak etmeyin herkez yaptığını bulur . hiç münakaşaya gerek yok

Fexion Doğru , Kanaat Vermekteyim . !

Klan Konusu Benim Değildir Ama Klan Konusunu Ne Ben Kirletmek İsterim,Nede Bir Başkasınında Konuyu Lekelemesine İzin Veririm,Konu Başlığında Lütfen Klana Alımlar,Başvuru İçerikli Mesajlar Yazalım,Flood Yaparak Bir Yere Varılamıyor.

İyi Forumlar,23rd Başarılar Quadro'm :smile: :wink:

Bu forumun en kısır döngüsüdür kavgalar 2008 de katıldıgımdan beri çok gördüm sonu ya banla biter yada möderetörlerinizin hepinizi izlemesi ile biter hem konu kirlernir saygınlıgını yitirir ille tarışcaksanız steam facebook gibi ortamlar var

Merhaba, websitemiz en geç 2 hafta içerisinde aktif hale gelecektir. Websitemizin aktif olmasıyla birlikte puanlama sistemi, üye alımları(başvuru formu), event kayıt sistemini kullanmaya başlayacağız. Bununla birlikte NW'taki farkımızı, düzenimizi ortaya koyacağız. 23rd Regiment of Foot olarak vizyonumuz düzendir. Yani düzene, disipline önem vereceğiz bunun yanı sıra elbette eğleneceğizde.
Son olarak ise Light birliğine yani Ibrahim Paşa'ya başarılar dilerim.

Kullanılacak olan başvuru formu: http://23rdregiment.enjin.com/recruitment
(website geliştirme aşamasında)

Üye sayımı yapılmıştır ve forum üye sayısı yeniden  düzenlenmiştir. Güncel kayitlı üye sayımız 41'dir. Ayrıca Burhan adlı oyuncumuz clandan ayrılmıştır yerine Line Battlionun başına Roebuck getirilmiştir kendisine başarılar dileriz.

-Fexion

Roebuck'a başarılar dilerim.Line birliğini iyi bir yere getircegine inanıyorum.Burhan arkadaşıma üzüldüm ama klan devam ediyor hayırlısı olsun.

Fexion said:
05.05.2014                                                                                    -Daha tarihsel olması için regiment adına "The Royal Welsh Fusiliers" eklendi.                                                                                        -Ayrıca yine daha tarihsel ve doğru olması için Türkçe karşılığı uzman er olan "Guardsman" rütbesi "Fusillier" olarak değiştirildi.                          -Benim şehir dışında olmam ve Quadro foruma ulaşamadığı için etkinlik sonuçları girilemedi. En kısa sürede puanlar ve etkinlik sonuçları güncellenecek.                                          Eski bir telden giriyorum kusra bakmayın. Baya eski                                                                         
Başarılar Hakan Abi.

Aramız inşallah bozulmaz Sephiroth teşekkürler ama bir daha sefer daha kibar laflar kullanman senin açından iyi olur.

- Fexion

Aramıza Mahlukat katılmıştır ayrıca Ege karar değiştirip kalmaya devam kararı aldı. Her iki arkadaşımada hoşgeldiniz diyorum.

- Fexion

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom