2017'de Bu Konuyu Uplayacağım

Users who are viewing this thread

Konuyu açan konuyu bahsettiği yıl içinde uplayacağını söyler diğer üyelerde hatıra olarak kalmasını istediği şeyleri yorum olarak ekler.

Forum kapanmazsa ben bu konuyu başka üyelikle de olsa uplarım peki siz o zaman gelip o yorumunuzu hatırlayabilecek misiniz ?

Forumda tanıdığım kardeşlerim onları tek tek etiketlememe gerek yok hepsini çok seviyorum ayırmaksızın. Hepinizin bende çok değeri var. Sizleri unutmayacağım.

@hatıravarsabizdevarız

''@hatıravarsabizdevarız'' bunu eklemeyi unutmayalım :smile:

Değerli moderatörlerimiz buyrun sizde hatıra olarak bir kaç bir şey ekleyin. Belki o zaman moderatörlüğünüz elinizde olmayabilir  :wink:

Hmm.Sanırım Konunun Amacını Anladım.Gelecek Nesile Mesaj :smile:Güzel,Öyleyse:

Elinizde Olanları Saklamayın,Öğretin Çabalayın,Yardımcı Olun,İyi Geçinmeyi Çalışın.Başarı Anında Gelmez.Herşey Sabır...Bekleyin Herşey Yoluna Girecek.

Iki sene sonra Türkiye'de yaşıyor olacak mıyım, yoksa olmayacak mıyım merak ediyorum. Bakalım, ileride bunu okuduğumda kararımdan pişman bir durumda mı olacağım.

2 sene sonra burada olurmuyum bilmiyorum gerçekten.İnsanlar ve insanlık için yaşayın yada yaşamayın size kalmış ama ayrımcılık,ırkçılık,cinsiyet yapmayın,insanları milliyetine,dinine göre ayırmayın.Din ve milliyetçiliğin boş kavramlar olduğunu anlayın.Birde Stüdyo Armağan ve bu alt bölümün çivisini çıkarmayın lütfen.

2017 yaz aylarında elimde hala diploma yoksa saçlarımı kazıtıp dağlarda inzivaya çekileceğim.

Stüdyo armağana attığınız fotoya gelecek trollüklere hazır olun kafanızı çıkartıp johnny sins i koyabilirler

Güzel konu, bir-iki haftalık sürenin ardından kilitlenirse iyi olur, yoksa sürekli üstte kalır konu, bir anlamı kalmaz :razz:

Umarım her şey tahmin ettiğim gibi gider hayatımda, gitmezse de canım sağolsun, küçük şeylerden mutlu olabileceksem o bana yeter.

Bannerlord çıkmış olur o zamana kadar ama çıkmazsa stüdyoyu basmaya gideceğim konu diriltildiğinde.

2017'ye kadar 1.90 olurum inşallah.:roll: Onun dışında...sağlıcakla kalın dostlar.:smile: (Bi meslek sahibide olaydım iyiydi.)

Old Liquid Toad said:
KızılÇeri said:
Türklük için yaşayın Türk olmayandan sakının.
Bu ırkçılık olmuyor mu?
Ben ırkçı değilim demedim ki. Ayrıca lütfen bari bu konu altında tartışmayalım. Nereye mesaj atsam orada tartışma.  :mad:

Back
Top Bottom