2012 de Kıyamet Kopacak(ankete oy verin ve fikirlerinizi söyleyin :D .)

Uzaylı var mı ?

• evet

Votes: 72 49.3%
  • hayır

Votes: 30 20.5%
  • olsada olur olmasada olur

Votes: 44 30.1%

• Total voters
    146

Users who are viewing this thread

ben kocaman evet diyorum çünki bir araştırmaya göre tüm evrende canlı organizma olan ve yaşayan olma ihtimali olan bi milyon 1.000.000 küsür gezegen varmış ve bence bu evrenin sadece bizim için yaratıldığını düşünmek bence büyük bir bencillik (kimsn olm sen :grin:)

NASA'nın her dediğine inancaksak :grin: adamlar aslında biz uzaylıyız ilk insan uzaylı dese onada inanıcaz :razz:

(kıyamet uzaylı buyur ?)

O hayır diyenler neden hayır demiş açıklayabilirlermi? Millet bar bar bağırıyor,kutsal kitaplardan ayetler okuyorlar,yüzlerce fotograf ve video gösteriyorlar ama gelde bizim düz mantık robotlara inandır...

:grin: Ya bunun Kuran'da da dayanağı var.İnsanlar bu evrende tek değil , rusyada düşürülmüş bir tane.Ama ben hiç rastlamadım :grin: Bazılarınız diyor inanmıyorum diye biraz araştırmak yeterli çoğu yerde videoları var.Ve İstanbul'da bu uzaylı konusuyla ilgili büyük bir toplantı yapıldı.Bir çok yabancı ve yerli profesör katıldı.

Kur an ı açıp baktınmıda Kur anda da var diyosun.ayrıca tanrı yoktur tek Allah vardır Allah ın 99 güzel ismi varken neden tanrı dendiğini anlamıyorum.

Allah arapça bir kelimedir(ben öyle biliyorum.)Türkçesi Tanrı'dır.Tanrılar demedim Tanrı dedim.

Tdk(Türk Dil Kurumu)
Tanrı   
öz. a. din b. Kâinatta var olan her şeyi yaratan, koruyan, tek ve yüce varlık, Yaradan, Allah, Rab, İlah, Mevla, Halik, Hüda, Hu, Oğan.

Güncel Türkçe Sözlük

Allâhü, Allâhü Rabbî, lâ üşrikü bihî şey'en ,türkçesi Benim Rabbim, Allâh'dir. Allâh. O'na hiç bir seyi ortak kosmam,ayrıca bölede yorumlanır Allah tır Allah ben ondan başkasına tanrı diye tapmam.Bu duada çok açık söylüyor galiba.

Sen benim dediğimi anlamıosun o cümle ile benim dediğim farklı anlam taşıyor.Ben orda Allah'ı kasteddim.Ve Türkçesini söyledim.Allah Türkçe  değil.

ben de tanrı demenin günah olduğunu bir dua vererek örnek gösterdim bir tane kitaptada okumuştum tanrı denmesinin günah olduğunu kitap ismi .Hz.Muhammed in açıkladığı Allah. bir çok kaynaktanda araştırıp bulabilirsin.sen tanrı diyerek Allah ı kasteddiğini biliyorum .

Kuran-ı Kerim'de tam bir tarih verilmiş mi HAYIR.Ne kadar doğrudur söyleyin.Yarında olabilir bu 50 sene sonrada.

Ayrıyetten şöyle bir şey var. Nasa 2012'de güneşte büyük bir fırtına olacağını iddia ediyor.Tüm hayatı felç edicekmiş.Bu iki olay bağlantılı olabilir.

Edit: Ayrıca nostradamus ta 2010'lu yıllara tarih vermişti büyük olayları.

arkadaslar kuranda yazıor bu dünya da Allah dien kalmadında kopucakmıs kıyamet yani en azından tahmini olarak bi kac yüz yıl sonra kopar daha var yani telaş yapmayın  :grin:  :wink:

AndaKuran'da gecen o cümleyi tam olarak yazabilir mısın?Kur'an okudum fakat öyle bir seye rastlamadım. Onu ben de duymuştum fakat inandırıcı gelmedi.

Zaten kıl oluyorum kıyameti Allah'tan baskası bilemez diyip baskalarını fircalayanlara. Biz kıyamet su gün kopacak demiyoruz ki tahmin yürütüyoruz elimizdekileri degerlendirip.

AlfTheMud said:
AndaKuran'da gecen o cümleyi tam olarak yazabilir mısın?Kur'an okudum fakat öyle bir seye rastlamadım. Onu ben de duymuştum fakat inandırıcı gelmedi.

Zaten kıl oluyorum kıyameti Allah'tan baskası bilemez diyip baskalarını fircalayanlara. Biz kıyamet su gün kopacak demiyoruz ki tahmin yürütüyoruz elimizdekileri degerlendirip.

şimdi de "search" butonuna bas demek isterdim ama böyle bir şey olmadığından yine kalıyorum. :sad:
bu arada "elimizdekileri değerlendirmek"? :grin: sanırım ifade gayet açık, sorulacak başka bir soru yok.

Kur'an da Uzaylılar Talak Suresi Ayet !2

(Allahülleziyn haleka seba Semavatin ve minel ardı MİSLEHÜNNE....)

(Allah Semavatta Arz Üzerinde Yaratmış olduğunun Bir Mislini daha Yarattı)

Mana Meal Olarak Alınacak Olursa Allah Diyor ki
Ben Öyle Bir Allahım Ki Yedi Semavatı yarattım
Arz Üzerinde Yarattığımın Bir Mislini de O sema da Yarattım

Bizim Bildiğimiz Sema Henüz Dünyanın Seması
Yani Bugün Fennin Bocaladığı Dünyanın Seması

Allah Ben Size Dünyanın Semasını aaayin ettim Der Dünyanın Seması
Tabiiii Bilmediğimiz Namütenahi Yarattım Diyor

Araştırdığıma göre 17 ayet var.Bu bir tanesi.

Dras Leona said:
Irak'ın normal zamanlarından birinde çekilmiş 2 geminin videosu var.Uçar şekilde üstelik.Bulursam koyarım.

istanbuldada çekilmiş çok net...

Bu siteye bakın

http://www.siriusufo.org/tr/default.asp

Back
Top Bottom