2. Türkiye Native Duello Turnuvası. [TNDT] (Katılımlar tamamlandı!)

Users who are viewing this thread

Black Dead said:
Turnuvada Gameshero ile karşılaşacağım kesinleşince bizde maçımızı yaptık.Bir kaç şey araya girince de tekrarlamak zorunda kaldık.Ayrıca taleworlds'den banlı olduğu için steam'den onaylıyorum yazıp bana gönderdi.

BlackDead 7 Gameshero 1

Düello TR_Duel_2'de yapıldığı için düello kodumuz yoktu bu yüzden tab'i çektim.

WYRv6q.jpg
AJPM50.png
Patates olmuş ehm Onaylandı

Matsu steam'dan Lidor ile olan duellolarının ekran görüntüsünü bana gönderdi.

_Toi_ said:
Toi 7-2 Fearless

Düellolar için teşekkürler ve internetim koptuğunda anlayış gösterip beklediğiniz için teşekkürler. :smile:
feagle81 said:
Onaylıyorum
Eklendi.
Not : Rakipleriniz 2. iletimde yazıyor. Çeyrek Finalin bitmesine 2 maç kaldı. Lütfen Cuma'ya kadar maçlarımızı yapalım.

Phyanaphos ¤ said:
1 çizelge bozuk
2 Jufasto'nun tatil sebebini açıklamıştık, ve zaten7'sinde açıklanmış en son sonuçlardan sonra nasıl 10'nunda oluyor son maç?

1- Çizelge doğru sadece yazıları düzgün değil.
2- Son duellodan sonra duellolar için 3 gün veriliyor.

Flawin said:
Jufasto turnuvadan çekildiyse, Mace'in çeyrek final de olması daha doğru olmaz mı?
Çekilmedi canısı rahat ol sen. Kaldı ki yenildi Mace.
İlk gün açıklandığında 5 gün süre verildi. 7'sinde açıklanıyorsa 12'sinde olması gerekmiyor mu?

Montewar said:
Aboo elenmişim :sad: neyse Toi beni yenerdi zaten. Bu arada kusura bakmayın bekletmişim sanırım şehir dışına çıkmıştım
Önemli değil bir dahakine artık.
Gordioss said:
Matrona 7 - 3 gordioss

turnuvanın geri kalanında başarılar
Eklendi.
Çizelge güncellendi.

İlk turun normalde Temmuz'un 5'inde bitmesi gerekiyorken Montewar'a ek süre olarak 1 gün vermiştik. Haksızlık olmaması için Jufasto'ya da fazladan bir gün verme kararı aldım ve Jufasto bugün bana ulaştı. Echelon ve Jufasto bugün maçlarını tamamlarsa sorunsuz bir şekilde yarı finale geçebiliriz.

Echelon Warband'a daha fazla devam etmeyeceğini söyledi. Jufasto'ya hükmen galibiyet veriyorum.

YARI FİNAL BAŞLASIN :party:

İsmet aim bot, atın turnuvadan kılıcını fırlatıyor hile ile.
Jufasto da godmode açıyor, tüfekle vuruyorsun ölmüyor ban pls.

Başarılar ^^

Back
Top Bottom