2. Türkiye Native Duello Turnuvası. [TNDT] (Katılımlar tamamlandı!)

Users who are viewing this thread

pPMlvo.png
Turnuva katılımcıları tamamlandığı için "http://www.kuracek.com/isim-yazarak-kura-cekme/" sitesinden kimin kiminle oynayacağı belirlendi. Yarın başlaması gereken turnuva isteyenler için bugünden başlayabilir. 05.07.2016 tarihine kadar tüm duelloların yapılması gerekmektedir! Eğer rakipten birisi belirtilen tarihe kadar online olmaz ise karşı taraf hükmen galip sayılacaktır. Tüm katılımcı arkadaşlara başarılar!​

Turnuva Çizelgesi!
NENlak.png

Gordioss oto kazanma hilesi var.Kendisi oynamıyor otomatik kazanıyor!!11!!111111bir!

Jufasto  7- Mace  1
9A16C5E70946332314D8D96A19A77CCC0F88997C

Gerekli Not: Kendisi arkadaşım, tatile gidiyor 10'unda dönecekmiş. Bayram sebebi ile. Atmamı istedi bir sorun olmaz umarım?

Phyanaphos ¤ said:
Jufasto  7- Mace  1
9A16C5E70946332314D8D96A19A77CCC0F88997C

Gerekli Not: Kendisi arkadaşım, tatile gidiyor 10'unda dönecekmiş. Bayram sebebi ile. Atmamı istedi bir sorun olmaz umarım?
Herhangi bir sorun teşkil etmez. Onaylandı
Black Dead said:
BlackDead 7 Leon 4
VYR5VB.jpg
X4p7v5.jpg
Sunucu: The Ludus
Onaylandı.

fencers.png
Önemli duyuru!
Lidor ve Matrona-Alexia_von_Adaleis arasındaki duello bugün gerçekleşecektir. Fakat Toi ve Montewar arasındaki duellodan hiç haber alınamıyor. Toi veya Montewar yöneticilerden birine ulaşabilirse çok iyi olur. Aksi taktirde ikiside ulaşmaz ise gene kuracek.com üzerinden ikisi arasında turu kim geçicek diye karar verilecektir.

Turnuvada Gameshero ile karşılaşacağım kesinleşince bizde maçımızı yaptık.Bir kaç şey araya girince de tekrarlamak zorunda kaldık.Ayrıca taleworlds'den banlı olduğu için steam'den onaylıyorum yazıp bana gönderdi.

BlackDead 7 Gameshero 1

Düello TR_Duel_2'de yapıldığı için düello kodumuz yoktu bu yüzden tab'i çektim.

WYRv6q.jpg
AJPM50.png

Back
Top Bottom