2 Bilgisayara yüklemek

Users who are viewing this thread

parantez

Knight at Arms
Arkadaşlar ben Orjinal Mount blade warband aldım online oynayabiliyorum laptopa yükledim online oynayabiliyorum fakat ben bilgisayarada yüklemek istiyorum laptopla nete baglanırken bılgısayrın modemınden baglanıyorum kabul eder mi aynı serialleri ? Bi kerede dayıma yüklemek istemiştim kabul etmedi seriali şimdi bilgisayarıma yükleyebilir miyim ?

Laptop'ta bir bilgisayardı bildiğim kadarıyla.Neyse soruna gelelim.Evet farklı bilgisayarlara yükleyebilirsin.Fakat aynı anda Online olarak oynayamazsın.

Valla kardesim sorunu tam zamaninda sordun.
Cunku bende daha 1 hafta once yeni laptop aldim allaha sukur ve bende mount and blade Warband in orjinali var oyun eski pc mde yuklu sonra laptopa normal bi sekilde cd yi takdim yukledim ve oyunu acdim hic bir sorunsuz sekilde oynuyorum ayni steam adersini gir oyna

Mr.Jackson said:
Yahu cahilmisiniz serial'i bir PC'den başka bir PC'ye girince kabul etmiyor,yüklemiyor.
Crackse bilemem.
yoo aynı steam hesabından istersen 50 farklı pcden açabilirsin de 50 farklı pcye kurabilirsin de M&B Warband'ı sadece aynı anda açamazsın

Oyunun serialini Steam'e kaydedince, steam onu hafızasına yazar, eğer yüklemek istiyorsan yükleyeceğin bilgisayara önce steam yükle, oradan da download et.

Valla kardesim ben oyunu kutulu aldim D&R den

Eve geldim setup yapdim otamatik steam i yukledi sonra benden steam hesabi olusturmami istedi ve olusturdum sonra oyun serilani filan girdim falan filan...
Sonra dedigim gibi 1 hafta onceayni cd den yuklerken benden steam hesabimi istedi ayni steam adresimi girdim normal oynumu oynuyorum suan laptopumda... :wink:

Kleidophoros
size dememisdim ayni anda gonderdik oyuznden oldu k.bakmayin...

Valla ben TW'den aldım serialı, maşallah M&B yüklediğim her bilgisayara girdiğimde kabul ediyor. :smile:

Kleidophoros said:
CDyi bilgisayara takıp kurmaya çalıştığında Steam de kurulur o zaman ve Steam hesabı açmanı ister.
Diğer bilgisayara da Steam kurup aynı hesabına girersen oyunu oynayabilirsin.

Iste aynen bende bunu diyordum....

Back
Top Bottom