12.Türk Gençliği Alayı / 12. Türkisch Jugend Regiment [Aktif] [Alımlar Açık]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Limoncuk said:
ONURUN SADAKATİNDİR  yazarken ironi yapıyorsunuz galiba siz 57th'den olaylı bir şekilde ayrılmamışmıydınız .
Olayı 57th çıkardı...

Edit: Bugün 12thSS ile tekrar maç yaptık, 7-3 galip geldik 75pp olarak. Başta subaylarıma ve alay üyelerine teşekkür ediyorum ondan sonra 12thSS'e katıldıkları için teşekkür ediyorum. (75pp: 7-3 :12thSS)

Olayları tam olarak öğrenmek istiyorsanız buyrun konuşalım,ordan burdan duyma şeylerle rica edicem beni itham etmeyin.Ben 57'de darbe yapmadım.57'ye ve arkadaşlarıma ihanet etmedim.Geçen güne kadar hala saygım vardı.Olaylı değil kardeşçe ayrılmıştık..Alay kurulalı üç gün geçmiş o zaman hain ilan edildik.Neden,çünkü fazla adam kaybedildi.Sırf adam için hain damgası yedik.Varsın yiyelim.Biz bize yeteriz şükür.Emek verdiğim sevdiğim kardeşlerimi davet ettim.Kimseye ne rütbe ne yetki hiçbirşeyin sözünü vermedim.Olması gerekenden düşük rütbede başlayan arkadaşlarım oldu.Olay çıkarmadan giderken,olay çıkaran büyüten ben değilim ki sıkıldım çok bu mevzulardan.Sadece oyun oynamak istiyoruz.Oyunumuzu oynuyacağımız şunun şurası kaç saat,Bir maç bir event bir antrenman kaç saat.Ama mevzular entrikalar dedikodular oyun saatlerinden fazla oluyor bazı arkadaşların.Diceğim sadece oyunumuza bakalım.Bana saygısızlık yapan kişilerede saygı duymam bundan sonra.Bu bir oyun.Gençliğimizi,derslerimizi ihmal etsekte hala bu bir oyun.Sınırları aşmamak gerek/Arkadaşlarımın sadakati birbirlerine.Alay dediğin bir klan vatan millet namus değil.

Pierogi said:
Limoncuk said:
ONURUN SADAKATİNDİR  yazarken ironi yapıyorsunuz galiba siz 57th'den olaylı bir şekilde ayrılmamışmıydınız .
Olayı 57th çıkardı...

Edit: Bugün 12thSS ile tekrar maç yaptık, 7-3 galip geldik 75pp olarak. Başta subaylarıma ve alay üyelerine teşekkür ediyorum ondan sonra 12thSS'e katıldıkları için teşekkür ediyorum. (75pp: 7-3 :12thSS)
bilmediğin olaylara burnunu sokma hayfiş..

HakanPasha said:
Olayları tam olarak öğrenmek istiyorsanız buyrun konuşalım,ordan burdan duyma şeylerle rica edicem beni itham etmeyin.Ben 57'de darbe yapmadım.57'ye ve arkadaşlarıma ihanet etmedim.Geçen güne kadar hala saygım vardı.Olaylı değil kardeşçe ayrılmıştık..Alay kurulalı üç gün geçmiş o zaman hain ilan edildik.Neden,çünkü fazla adam kaybedildi.Sırf adam için hain damgası yedik.Varsın yiyelim.Biz bize yeteriz şükür.Emek verdiğim sevdiğim kardeşlerimi davet ettim.Kimseye ne rütbe ne yetki hiçbirşeyin sözünü vermedim.Olması gerekenden düşük rütbede başlayan arkadaşlarım oldu.Olay çıkarmadan giderken,olay çıkaran büyüten ben değilim ki sıkıldım çok bu mevzulardan.Sadece oyun oynamak istiyoruz.Oyunumuzu oynuyacağımız şunun şurası kaç saat,Bir maç bir event bir antrenman kaç saat.Ama mevzular entrikalar dedikodular oyun saatlerinden fazla oluyor bazı arkadaşların.Diceğim sadece oyunumuza bakalım.Bana saygısızlık yapan kişilerede saygı duymam bundan sonra.Bu bir oyun.Gençliğimizi,derslerimizi ihmal etsekte hala bu bir oyun.Sınırları aşmamak gerek/Arkadaşlarımın sadakati birbirlerine.Alay dediğin bir klan vatan millet namus değil.
Hain ilan edilmemen için elimden geleni yaptım.Klandan ayrıldıktan 3 gün sonra hain ilan edildik dedin orda bile seni savundum. Subaylarımla sürekli kavga ettim seni savunduğum için. Alaydan dostça ayrıldık yazmışın ama ayrılırken verdiğin sözlerin hiç birisini tutmadın. 15 civarı üyeyle ayrılıcam dedin, kimseyi klana davet etmeyecem dedin, zaten gidenlerin hepsi sana saygı duyan insanlar dedin saygı duyan insanları bana düşman ettin /birkaçı dışında). Bana wellington gibi bazı küçük yaşlı arkadaşlardan gelen ''Hakan paşa sana darbe yapıcak 23 nisan günü alayını dağıtıcak'' gibisinden mesajlar geldi sana güvendiğim için aldırış etmedim. Bu darbe olayını wellington kafasından uydurmadı. Senin en güvendğin adamın o çocuğa darbe yapıp DeliTürk'ü batırıcaz gibisinden mesajlar atmış.Ben hala güvendim dedimki Hakan bana böle şeyler yapmaz. Konuştuk doğru çıktı. Ruhen yıkıldım ama belli etmedim. Dostluğumuz zedelenemsin diye üyelerime bağırarak cezalar vererek uyarıda bulundum. Sırf sizin alaya hain dedi diye klandan atılan üyelerim oldu (evet şuanda pişmanım onları attığım için) ama sizin alayınızdan bazı kendini bilmez veledler klanımdan üye çalmaya devam etti. Sorduğumuzda ise Bilerek DeliTürk'e bağlı olmayan üyeleri davet ediyorum gibisinden cevaplar verildi. Bunun üzerine yetmezmiş gibi klanımda yeni yetişen acemi oyuncularıma DeliTürk'ün gerçek yüzünü görüceksiniz dedi. Sanki kendisi DeliTürk'ün gerçek yüzünü biliyorda kötülüyor. Kendisi daha çavuşluk yapmamış burda DeliTürk yönetemiyor diyor. O daha napolyona sahip değilken bniz farklı klanlarda subaylık yapıyorduk. DeliTürk yönetmeyi bilmediği halde 2 gün arka arkaya 57.Alay'a yenildiniz. Neyse konuyu uzatmayacağım bi bok bilmeyenlerde forumda cevap yazmaya kalkmasın

bkz: Amon Leopold

Haifisch klanımdan çıkalı çok uzun zaman oldu,gördüklerini söyleyen birisi,alay mensubu değil.ben arkadaşlığımıza ihanet etmedim bu bana yeterli,ama sırf ayrılmamdan ötürü ana bacı bırakmayan bazı çomarlar arkadaşlıklarına ihanet etti.Ben darbe yapabilicek yetkiye sahiptim.Darbe nedir çocukmuyuz o kadar birbirimize hakkımı geçmiş  o kadar vakit geçirmişiz.Ben napolyon savaşları üzerinde ayrılık olsun dedim ayrıldım.Arkadaşlığı devam ettirelim dedim tamamdır kardeşim dendi,sonra ben sizle ilgili kimseye kötülük aşılamazken,hatta kötü konuşan arkadaşlarımı uyarmama rağmen,siz küfür etmeye hain şerefsiz demeye devam ettiniz.Sen yapmışsındır yapmamışsındır demicem.Belki dediğin gibi ceza vermişsindir.Ama bazılarına göz yumdun.Ben göz yummuyorum.Yüzünüze karşı diyemeyeceğim şeyleri arkanızdan demedim demem.Dediğim gibi sadece oyunu oynayalım.Böyle saçma şeylerle daha fazla uğraşmıcam.Üç saat oyun tüm hafta olaylar mevzular gereksiz.Şunu demeden geçemicem,kazanmanızın senin yönetiminle alakası yok,üyelerinin oldukça eski oyuncu ve oto blok olmasından kaynaklı.Oto bok diyorum çünkü sen benim bir adamıma çok rahat bir şekilde oto blok diyebiliyosan ben daha rahat bir şekilde diyebilirim.Üyelerin bıraksan yine kendileri bir şekilde alır.Yönetimle alakası yok.

neyse cavap vermeyeceğim bu konuları konuştukça elime bişey geçmeyecek. otoblok dediğim elemanda bariz belli ederek oynadığı için dedim. Ayrıca sadece birisine dedim adamlarım demezsen iyi olur. Benim klanımda otoblok olan birisi varsa gel test et gözünün önünde atıcam herifi. Otoblok tabirini sadece ben söylemedim tabiki. Başka klanlardan dostlarım vardı. Bu oyuna yıllarını harcamış insanlar. Ne fake yedi ne 3 kişi alabildi. Adam arkasından gelen süvariye blok yaptı bişey demedim belki şanstır diye. Ardından 3 kişi saldırdık adamına 2 kişi süngü atarken benim yumruğumu bloklamaya çalıştı. Madem o kadar mükemmel oynayabiliyo yumruğu bloklayacağına arkadaki süngüleri bloklasın.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom