10 Kasım

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Baban kim ?
bilmem..
Bunu isterlerdi, eh malum, doğal =) takılmayın gençler böyle şeylere.. Yobaz heryerde yobaz, Cumhuriyetçi heryerde Cumhuriyetçi.

Atam sen rahat uyu, biz buradayız..

Dombra said:
Sen misin benim açtığım konuda ne tartışılacağına karar verecek olan? bu mu moderatörün anlamı? ben biliyorum ki ve mesajından da anlıyorumki "Goliath" bu konuyu Atatürk ün ölüm yıl dönümü için açtı, sen madem başka bir tartışma istiyorsun moderatörlere konu açma yasağı yok diye biliyorum gidersin paşa paşa kendi konunu açar tartışırsın orada, dinini de putunu da.

Ben gayet  iyi anladım söylenenleri merak etme, sen moderatörlük işleriyle uğraş karışma puta dine.

Daha net açıklamam gerekecek sana bunu, belli. Evet, konu 10 Kasım ile ilgili, gösterilen ilgi sonrasında ise, bu ilgiyle ilgili düşüncesini paylaşıyor Artizan. Ben ise ona senin gibi "Hayır, çık konudan" demek yerine, zaten 10 Kasım ile ilgili olan kişilerin baktığı konuda, neden böyle düşündüğünü tartışmasına izin veriyorum. Talemnar ile adam akıllı bir şekilde tartışıyorlar, hatta ben de katılıyorum. Çünkü ona bu olayın samimi olduğunu anlatabilecek kişiler bu konuda zaten.

Sen karışamazsın diyorum kimin hangi konuda ne dediğine, hala karışmaya çalışıyorsun. Kimseye ne söyleyip, ne söylemeyeceğini anlatmaya kalkma, bu kadar.

Ayrıca, Konu Dışı burası. "Senin benim" konum yok burada.

Hiç uzatmaya gerek yok arkadaşlar 1 kişinin yorumu bu kadar tartışmaya yol açtı Elraeninde dediği gibi
Elraen said:
Babası kim ?
bilmem..
Bunu isterlerdi, eh malum, doğal =) takılmayın gençler böyle şeylere.. Yobaz heryerde yobaz, Cumhuriyetçi heryerde Cumhuriyetçi.

Atam sen rahat uyu, biz buradayız..

Goker said:
Dombra said:
Sen misin benim açtığım konuda ne tartışılacağına karar verecek olan? bu mu moderatörün anlamı? ben biliyorum ki ve mesajından da anlıyorumki "Goliath" bu konuyu Atatürk ün ölüm yıl dönümü için açtı, sen madem başka bir tartışma istiyorsun moderatörlere konu açma yasağı yok diye biliyorum gidersin paşa paşa kendi konunu açar tartışırsın orada, dinini de putunu da.

Ben gayet  iyi anladım söylenenleri merak etme, sen moderatörlük işleriyle uğraş karışma puta dine.

Daha net açıklamam gerekecek sana bunu, belli. Evet, konu 10 Kasım ile ilgili, gösterilen ilgi sonrasında ise, bu ilgiyle ilgili düşüncesini paylaşıyor Artizan. Ben ise ona senin gibi "Hayır, çık konudan" demek yerine, zaten 10 Kasım ile ilgili olan kişilerin baktığı konuda, neden böyle düşündüğünü tartışmasına izin veriyorum. Talemnar ile adam akıllı bir şekilde tartışıyorlar, hatta ben de katılıyorum. Çünkü ona bu olayın samimi olduğunu anlatabilecek kişiler bu konuda zaten.

Sen karışamazsın diyorum kimin hangi konuda ne dediğine, hala karışmaya çalışıyorsun. Kimseye ne söyleyip, ne söylemeyeceğini anlatmaya kalkma, bu kadar.

Ayrıca, Konu Dışı burası. "Senin benim" konum yok burada.

Hala koyun boku kadar akılla "saygılı bir tartışma" olarak lanse etmeye çalışıyor"sun"uz ya.. kimseye konudan çık dediğim yok talemnar ile artizan kardeşlerin tartışacaksa özel mesajdan tartışabilirler.

Benim kimseye karıştığım yok, 2 kişi bi konuyu tartışacaksa özelden tartışsınlar moderatör "arkadaşlarının" dediği gibi, ha eğer bunun ötesinde yine farklı bir konu tartışılacaksa burada, anlayacağımki bu forumda konu değiştirme diye birşey var, gidip bende "XXX'n Ölümü" konusunda "Gökerin Avatarı" nı tartışacağım "moderatör arkadaşım", hadi görevini yap.

Eh, sana anlatacağım başka bir şey yok benim. Anlamamakta diretiyorsun çünkü. Bu konuda "bunun" tartışması olmayacak işte, daha derdin varsa, bir adminle göreşebilirsin, uzatma bu konuda.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom