1.7.2 İçin Tavsiyeler.

Users who are viewing this thread

- Oyunda Her Yeri Alınca Ana Görevi Yapmasak Bile Oyun Bitsin.
- Kendi Kardeşlerimize Toprak Verebilelim.
- Yoldaşımıza İlk Kez Toprak Verdiğimizde, Toprak Parçasının Oylamada Çıkmamasını Sağlayın.
- Harita Üzerindeyken Demircilik Regenini Arttırın.

- Oyunda Her Yeri Alınca Ana Görevi Yapmasak Bile Oyun Bitsin.
SandBox hayat kurtarır.
- Kendi Kardeşlerimize Toprak Verebilelim.
Mod hayat kurtarır ama hangi moddu unuttum.
- Harita Üzerindeyken Demircilik Regenini Arttırın.
Mod hayat kurtarır.
- Yoldaşımıza İlk Kez Toprak Verdiğimizde, Toprak Parçasının Oylamada Çıkmamasını Sağlayın.
Bunu pek anlamadım o yüzden bir şey diyemiyorum.

- Paralı Askerleri Tek Tıkla Krallığa Katılmasını Sağlayın.
Oyunun İlerleyen Safhalarında 4-5 Krallıkla Savaşır Halde Oluyoruz. Bu Duruma Yardımcı Olması İçin.

- Askerleri Seviyeye Göre Sıralama Seçeneği Getirin.
Şehirlere Asker Koyarken "Hangisi Daha İyi" Diye Bakmadan Gözlerim Ağrıdı.

Last edited:
- Askerleri Seviyeye Göre Sıralama Seçeneği Getirin.
Şehirlere Asker Koyarken "Hangisi Daha İyi" Diye Bakmadan Gözlerim Ağrıdı.
Bu zaten var ama butonu yok sadece. Parti ekranında tüm askerleri disband edip OKlemeden tekrar birliğine alırsan kıdeme göre diziliyorlar.

Bu zaten var ama butonu yok sadece. Parti ekranında tüm askerleri disband edip OKlemeden tekrar birliğine alırsan kıdeme göre diziliyorlar.
cidden çok teşekkür ederim.

- Eğer Bir Krallığın Tüm Lordlarını Esir Ettiysek ve Barış Anlaşması Yapmak İsteniyorsa, Kaybeden Krallıgın Yüksek Miktarda Haraç Vermesini Sağlayın.

Last edited:
Pazarda satılan fugio diye fırlatma bıçağı sanırım oyunun bugu bu arada. Panda'yı izlerken fark ettim iyi çelik ve çelik veriyor 1 adet. düne kadar karaktere demirciliği öğretip iyi çelik felan çıkarttırmaya çalışıyordum ( savaşlardan gelen itemleri eritip çoğunlukla demir vb ) fakat dün görüp uyguladığımda acı çeken ekonomim bir anda 150k ya vurdu. yeni ordu çıkartamıyordum masraflı diye hemen 2 adet ordu çıkarttım yoldaşlardan. hani iyi çelik ve çelik içeriği bulunduruyorsa bu ürün ufak da olsa en az 2 3k ya gitmeli. 200 dinara alıyorsun resmen. bunu düzenlemek gerekir. genel olarak bütün demircilik sisteminde buna dikkat edilmeli.

Pazarda satılan fugio diye fırlatma bıçağı sanırım oyunun bugu bu arada. Panda'yı izlerken fark ettim iyi çelik ve çelik veriyor 1 adet. düne kadar karaktere demirciliği öğretip iyi çelik felan çıkarttırmaya çalışıyordum ( savaşlardan gelen itemleri eritip çoğunlukla demir vb ) fakat dün görüp uyguladığımda acı çeken ekonomim bir anda 150k ya vurdu. yeni ordu çıkartamıyordum masraflı diye hemen 2 adet ordu çıkarttım yoldaşlardan. hani iyi çelik ve çelik içeriği bulunduruyorsa bu ürün ufak da olsa en az 2 3k ya gitmeli. 200 dinara alıyorsun resmen. bunu düzenlemek gerekir. genel olarak bütün demircilik sisteminde buna dikkat edilmeli.
bu konuya bir bak derim; https://forums.taleworlds.com/index.php?threads/mount-blade-2-bannerlord-demircilik-ham-madde-İçin-eritilebilecek-silahlar.447148/

pucco, kabile fırlatma hançeri gibi silahlar şehirlerde az çıkıyor zaten.

- Komutanlık teklifi gelmesini sağlayın.

- Sturgiyalaları güçlendirin

- Aseraylıları Zayıflatın.

- Orduya Bütünlük Basmak için gerekli olan nufus 0 olduğunda, orduya bütünlük basılmama hatasını çözün.

- Benim Kurduğum Birliklerde Komplo Birliklerine Saldırsın.
- Eğer Uzaktan Birlik Kurabiliyorsak Uzaktan Kervanda Kuralım. Eğer Uzaktan Kervan Kurulmuyorsa Uzaktan Birlikte Kuramayalım.

Last edited:
Back
Top Bottom