0

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Saolun beyler.
clanınız hayırlıu olsun umarım maç yaparız
Neden olmasın.
Klanınız hayırlı olsun. Çok iyi oyuncularınız pek tanımıyom hepsini ama mesela Yaman iyi oynuyor
Acemiler dışında hepsi iyi sadece taktik eksiğimiz var onuda aşacağımıza inanıyorum.

Kırım sohbetinde olmayıpta Kırım Hanlığı'ndan olan çok kişi var.Biraz ilgilenilmeli...Ve benim rütbem Er oldu.Düzeltirsen sevinirim.

BlackSharpShooter

Haber vermeden ve haince klandan çıkmıştır!

Klanınınızda bazı sunucu yöneticileri keyfi uygulamalarla oyuncuların nefretini klanınız üzerine çekiyor. Sunucu yöneticiliğine 14 yaşındaki adamları vermemenizi öneririm. Başarılar.

Temuçin said:
Klanınınızda bazı sunucu yöneticileri keyfi uygulamalarla oyuncuların nefretini klanınız üzerine çekiyor. Sunucu yöneticiliğine 14 yaşındaki adamları vermemenizi öneririm. Başarılar.

Dedicated zaten ayrıca kendi aramızda eğlenmek suç mu?

Kırım Hanlığı:11-Last Ottoman Army:9, güzel maçtı.

Last Ottoman Army ile müttefik olduk.

Neler yaptıklarını söyleyebilirmisiniz.

carrier said:
Neler yaptıklarını söyleyebilirmisiniz.

-hiçbir sebep yokken sunucudan atmak
-düşmanı dondurup admin silahı ile vurmak vs vs

Tatar_Han said:
Dedicated zaten ayrıca kendi aramızda eğlenmek suç mu?

Kendi aranızda değildi. Hiç tanımadığınız kişileri tamamen keyfinize göre admin yetkilerini kullanarak atmak önce sizin klanınızın imajına zarar verir.

Benden bahsediyor Evren.Serverda admin zırhı,admin atı,admin kılıcı aldım ya,ondan bahsediyor.KRM olarak istediğimizi yaparız,eğleniyorsak karışamazsınız.Eğlenmek istemiyorsan başka sunucuya...Ha evet,ben çıkacam diyenleri atıyorum.Aynı kapıya çıkıyor Temuçin.Ayrıca ben yaparken sen gülüyodun gülüm.Noldu atarlaştın?

Bi oyun için bi kaç eğlenmeden bişey olmaz ama hep admin zırhı admin kılıcı dondurmak gibi şeyleri yapma orhan :grin: bide Orhan gerek kalmadımı atmaz bir nedeni elbet ki vardır ya düşmanlarımızı yada aptal aptal konuşanları atması için onu ben tembihledim.En azından dediğini duymayanları atması için.

Yav serverda en fazla 7-8 el yaptım öyle şey dün bütün gün boyunca.Birazdan kendi bilgisayarıma geçecem Evren,takılırız.

Ben çıkacağım vesaire demedim. Durum dururken hiçbir sebep yokken dışarda buldum kendimi. Ayrıca, gülen adam başkaydı. Gülmeye fırsatım bile olmadan atıldım. DeNsiz sanıyorsun heralde beni, ama değilim.

Sen yaşımı soran kişi değil misin?Seni dondurduğumda ölmeye hazırmısın dedim,evet dedin güldün.Log kayıtları var,atmaya çalışma

Değilim işte. Karıştıryorsun, heralde çok sayıda adama yaptığından hangisi hangisi unuttun...

KRM_Capello_7edii

Klana gelmiştir hayırlı uğurlu olsun.

Orduyi Humayun

Klanıyla resmen müttefik olduk!

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom