İSİM DEĞİŞTİRENLER DUYURU PANOSU &&&&& İSİM DEĞİŞTİREN ÜYELER

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Nogay.San

Knight at Arms
Arkadaşlar öncelikle kendi durumumu arz ediyorum,  Ben Foruma bir süre ara vermiştim, Döndüğümde Forum Dostlarımın bazılarının isimlerini değiştirdiğini gördüm bazılarını bulabildim bazılarını bulamadım bazılarını tam çıkaramadım vs.  İsim değişikliği yapan çok olmuş, ve Bende

Bu konunun Gerekli olduğunu düşündüm, Öyle düşünüyorum ki bu konuda bana katılanlarda vardır,

ve şunu da belirtmek istiyorum,  Burda İsmini değiştirenler kendileri Duyuru yapabilirler* veya  Başkaları ismini değiştirdiğini bildiği kişilerin duyurusunu yapabilirler**
(Aslında buna duyuru denmez çünkü Burada yazı ile ilan ettiğimiz için yazı da duyulamadığı için duyuru kelimesi tam uymuyor, Madem öyle neden bu kelimeyi kullandın derseniz, bu kelimeyi böyle kullanarak bunun tam doğru olmadığını öğrenmiş olalım dedim :smile: )

*Önerilir,

**  Bu biraz ispiyon gammazlık vb. gibi bir durum olabilir önerilmez, emin değilim,

*** Takılın işte yav  :grin:

Önemli Not 
Duyuru yapacak kişilerin şu şekilde yazması* Rica edilir,  -(Boşluk)  Eski isim=(Boşluk)    "Eski isim" (Boşluk)  (virgül)  , (Boşluk)  Yeni isim= (Boşluk)    "Yeni isim" (Boşluk)  .    -      Örnek:    Eski İsim=  Laken Shivers    ,  Yeni isim=      Teasel Hailsprite

*Konu içinde aramayı kullanarak kolayca bulunması için

Hadi Vatana Millete Hayırlı Olsun  :grin:

Rhotromir said:
huseyinotlu12 = Hemşehri = Rhotromir :grin:
Toxication said:
Eski nickim Ubsilon Xeforian Cioss. Arkadaşlarım UXC de derdi.

Merak ettiğiniz isimleri yorumlarda yazarsanız bu ilk iletiye ekleyebilirim(umarım) :grin: 

tesekkur_gifleri_forumgazel+(2).gif

Nogay.San said:
ve şunu da belirtmek istiyorum,  Burda İsmini değiştirenler kendileri Duyuru yapabilirler* veya  Başkaları ismini değiştirdiğini bildiği kişilerin duyurusunu yapabilirler**
(Aslında buna duyuru denmez çünkü Burada yazı ile ilan ettiğimiz için yazı da duyulamadığı için duyuru kelimesi tam uymuyor, Madem öyle neden bu kelimeyi kullandın derseniz, bu kelimeyi böyle kullanarak bunun tam doğru olmadığını öğrenmiş olalım dedim :smile: )

TDK sitesini yanlış yapmışlar desene. "Duyurular" bölümü var ve yazılardan oluşuyor( :shock: )

Black Dead said:
Ben, huseyinotlu12 kandırıkçılara kanmayınız
Black Seni pek severim lâkin
Böyle şakalar yapmayınız konunun amacını saptırmayın, yalan ileti atmaktan sana izlemede cezası veriyorum,  da nasıl veriyoduk Hyper bi anlatsana yav  :lol:
Hacı Aralıkta falan bi online Warband atalım bizim grubu tekrar ayarla yav pek iyi oluyodu :smile: ,

Edit: Kim şimdi Hüseyin yav  :???:

Rhotromir said:
Ben :d

Hacı Aralıkta falan bi online Warband atalım bizim grubu tekrar ayarla yav pek iyi oluyodu :smile: , dedin sen saptırdın :grin:

Ama ben saptırmayın diye yazmak için ileti attım ve onuda spoilere yazdım ayrıca konu benim sapıtabilirim ben :razz: siz sapıtmayın, tamam çok saptı ya konuyu sapık ettik ..  :lol:

Aslında aklıma da güzel fikir geldi şimdi ilk iletiye yazayım ben öğrendiklerimizi diycem ama şaka falan yapıyolar hayvan gibi şî yapıyolar Başka güzel fikir daha geldi iyi iyi güzel oldu saptığı biraz  :lol:, Ama sapmasın daha fazla
Aaa bi tane daha geldi ooh çok güzel :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom