İlk orjinal deneymim Yardim Lütfen

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bütün kardeşlerime selamlar...

Bu gün ilk kez orjinal bi oyun siparişi verdim büyük ihtimal 2-3 gün icinde gelir. Sorunum şu; daha evvel hiç orjinal oyun almadım izlenecek yol nedir ne yapmam gerekiyor? Yani oyun geldiğinde yükleme yapacağim seriali yazacagim ardindan pacth leri otomatik bedavaya mi güncelleyecek? Ayrıca multiplayer oynayabilmem icin nelere ihtiyacim var? Steam hesabim olmalı mı (nasıl edinebilirim)? Ping sorunu yasayacak mıyım (hızım 6mb) ? bunlara yanıt istiyorum simdiden mod-admin-herhangi bi kardesim cevaplarsa cok teşekkür ediyorum herkese iyi günler... sağlıcakla...

ilk steamı yüklücek otomatik yükleme gidişatında zaten steama kaydolacan sonra yüklicek oyunu vede en son yamayı indirecek.normal oyun(single)içinde steam lazım zaten.steamı edinmek zaten bebek işi sen oyunu yüklerken anlarsın.ping sorununu yükledikten sonra görürsün  :grin:

Birde steam yükledikten sonra Warband'ı kurmak için steam işaretine sağ tıklayıp kütüphane(Library) demen lazım aşağıda oyun ekle (Add game) e tıkla sonra kutudaki serial'i yaz olur biter.

steam bana oyun cd'siyle mi gelecek yoksa ayrı bi yerden mi indircem=? serial falan nasıl gelecek? yükseltmeler ücretsiz mi olacak?

Steam oyun kurulumunda otomatik olarak yükleniyor, serial oyun ile beraber gelir zaten. Yükseltmeler de steam ile beraber otomatik olarak yüklenir zaten.

Yükleme konusunda bir sorun kalmadı sanırım. Multiplayer oynayabilmen için bir internet bağlantın ve orijinal oyunun olması gerekiyor.

Ping bağlantına ve konumuna göre değişir fakat Türkiyedeki serverlarda 50 pingden fazla görmezsin diye düşünüyorum.

inş görcez şimdilik sorun yok oyun elime geçince hersey gün ısıgına cikacak :smile: hadi bakalım hayırlısı herkese tekrardan TEŞEKKÜR ediyorum :smile:

Bakalım pesimden bi takım insanlari da getirebilirim biraz bencil davrandım :twisted: ucuz görünce kendime aldım ilk  :twisted: tavsiyeme uyupta alacak bi sürü arkadasim var :smile:  :mrgreen:  :cool:

asiberkay said:
Bizim Osmaniye'de satılan yer yok olsa alıcam :grin:

http://www.dr.com.tr/Product.aspx?pid=0000000308498

burdan 10 liraya alabilirsin :smile:

son derece güvenlidir kendim ordan aldım içinde orjinal kutusunda oyun cdsi+calradia haritası+kullanım kılavuzu veriyorlar 2-3 gün içinde teslim ediyorlar :smile:

Groinath Sunthenze said:
unknown57 said:
asiberkay said:
Bizim Osmaniye'de satılan yer yok olsa alıcam :grin:

http://www.dr.com.tr/Product.aspx?pid=0000000308498

burdan 10 liraya alabilirsin :smile:
-.-

Adam Osmaniye'deymiş.Osmaniye'de D&R görmek kutupta deve görmek gibi bir şey(ama belki merkezde D&R olabilir o ayrı konu).

ben internetten sipariş verebilirsin dedim Osmaniye'de var demedim ki :grin:

:?: hemen gelirmi 1 2 güne :grin: olursa olur :grin: :?: multiplayer oynasammm kargıyla mızrakla bide teberle karsımda kimse duramaz :grin:

ozaman direk siteye üye olucam arkasındanda alcam bu arada kargo parası da içinemi dail ayrımı ödüoz onuda :grin: :?:

Ulan ben eve kargo çağırsam kıyamet kopar adamlar kredi kartı taşıyor.Vay be.

Kardeşim sen zaten internetten sipariş ettiğinde sana en yakın (anlaşmalı) kargoyla irtibata girerler.Daha sonra da o kargo ile evine cup diye gelir.

Kargo ücreti değişebilir.Ancak alacağın sitede kargo ücreti ile ilgili bilgi mevcuttur.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom