İlişki Konusu - "Seviyosan bence git konuş abi"

Users who are viewing this thread

Unchosen said:
Gavat demişsiniz, merhaba sayın arkadaşlar. İyisiniz inşallah?
:smile:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Karatasak said:
bozmamış ama sadık kankası gibi takılıp çahmış. ben öyle anladım.
işte bunu yazmak geliyordu içimden.
Kaptan said:
Sen direkt Karataşağa sal adamı bence. Bu arada forumda bir ara bipolarlılarla ilgili bir sohbet geçmişti, keşke dinleseydin. Uzaktan şirin mi şirin bir görünümleri var ama işin aslı öyle değil. Ben normalde arkadaş seçiminde bile özellikle bipolara (+ vs.) dikkat ediyorum ama sen çıtayı yükseltip kendine bipolarlı sevgili seçmişsin.
Bilmiyorum genelde insanlarda böyle şeyleri görmezden gelirim da işin içinde hastalığı dışında biraz da istemli olarak insanları kullanması var.

NavY said:
Sevdiginiz kisinin size sevgilisini anlatmasi ne guzel.
i_know_that_feel_bro_by_rober_raik-d4cxn5a.png

ChevalierEren said:
beyler kızdan ayrılcamda fazla üzmeden nasıl söyliyebilirim taktik

Eğer kız seni seviyorsa "fazla üzmeden" gibi bir şey söz konusu olamaz. Kalbi, bi' onuru var sonuçta, tabii ki üzülür. Doğrudan ayrılmak istediğini geçerli sebeplerinle beraber söyle. Sana olan sevgimi kaybettim de, eğer artık sevmiyorsan. O da seni sevmiyorsa "oh be" der zaten.

Kendinden nefret ettirecek bi yöntem kullanırsan ardından ağlamaz. Tam olarak ne yapacağın sana kalmış, benim eskilerden birinin seksli sükslü şeylere hassasiyeti var diye cima eylerken çekilmiş bi fotoğrafımı paylaşmıştım internette, işe yaramıştı.

Unchosen said:
Kendinden nefret ettirecek bi yöntem kullanırsan ardından ağlamaz. Tam olarak ne yapacağın sana kalmış, benim eskilerden birinin seksli sükslü şeylere hassasiyeti var diye cima eylerken çekilmiş bi fotoğrafımı paylaşmıştım internette, işe yaramıştı.

Heheh, milletin gözündeki değerini düşünemedim şimdi.

İye.Bepsilomicronu said:
https://eksisozluk.com/biri/skeptico
Bu adamın çok kafa açıcı entryleri var. Özellikle dırdır ve hipergami başlıklarına bakmanızda son derece fayda var.
Kendisi uzun zamandır ekşiyi takip sebebim.

Deli Kurt said:
f9t said:
ChevalierEren said:
beyler kızdan ayrılcamda fazla üzmeden nasıl söyliyebilirim taktik

Soğut kendinden, Karl'ın Manifestolarından birini oku mesela.
ya kardeşim siler misin şu iletini?? bende koministim ve yaptığın espri benim canımı sıkıyor. bir koministin kalbini asla hafife alma derim :wink:))

Ehehe, olmass :smile:

benden eskiden hoşlanan bi kızla çıkabilir miyim? eski dediğim 3-3.5 ay. filan.
kavga filan etmedik o zaman çok yüz vermedim de şu anda eşşşşekk gibi pişmanım  :lol:

önce sevgilisi varmı yokmu onu öğrenmek gerek de, arkadaş sorucaktı dedim sorma çok belli olur diye. sanki okulun son 1-2 haftası bi üst sınıftan bi çocuklaydı gibi de bilmiyorum valla

Back
Top Bottom