Üsttekinin Hikayesini Devam Ettir

Users who are viewing this thread

Oyunun olayı şu; biri bir hikaye başlatacak siz de birbiriyle bağlantılı olmak şartıyla birkaç cümle ile hikayeyi devam ettireceksiniz.

• Hikayeler başlangıç cümlesi dışında en az 5 cümleden oluşmalıdır.
  • Cümleleriniz gerçekçi olmalıdır, trol değil.
  • Hikaye uygun bir cümle ile bitirilmeli ve cümlenin bitiş cümlesi olduğu belirtilmelidir.

Bu başlangıcı BF Heroes oynamış olanlar iyi bilir.

Topçu ve komando bir gün bir bara girerler...

ve topçunun yanına gelen ufak tefek sakallı sarhoş der ki 'bana 2 tane söyle' topçu der ki 'senin ne üstünlüğün var birader' bu arada komando kendi halinde gezmektedir ama barın uzak bir bölümdedir...(devam edin burdan)

Sarhoş adam bağırmaya başlar ve her yere rastgele ateş açar , mermilerin biri topçunun sağ ayağına gelir , topçu acı ile inler .

Komando ve Topçu çok sıkı 2 arkadaştırlar; Komando, Topçu'nun ifadesinin ardından ona çok teşekkür eder ve artık kendisi için ordudan ayrılma vaktinin geldiğini söyler.

topçu da der ki 'ayrılıp ne yapacağın ne güzel aylık maaşın var vatan vazifesi'...
(devam devam)
Afrandez said:
Böyle devam edeceğini hiç düşünmemiştim ama neyse...
o is belli olmaz daha çok beklenmedik seyler olacak bu konuda....

Ancak kalabalık bir kaç el ateşin ardından dağılır, ikili bardan kovulur. Komando, artık bu küçük kasabadan ayrılmanın ve yeni bir hayata başlamanın gerektiğini düşünür.

Yok bitmesini istemiyorum ama birazcık olaylar falan olsa hiç fena olmaz.

Topçu ve komando sessizce şehirden ayrılır ve dağın başında terkedilmiş bir kulübeye girerler..

Komando kulübede üşür ve topçuya gidip biraz odun kırmasını söyler o sırada dağa helikopter ile topçu ve komandoyu aramak için birlikler gelir.

Back
Top Bottom