Üsttekinin Fobisini Bul

Users who are viewing this thread

uacgty

"Üsttekinin Hobisini Bul" konusundan esinledim. Yaratıcı fikirler çıkacağına eminim :grin:

Flecha said:
Tatar_Han said:
Deniz korkusu.

Alakası bile yok.Hatta Deniz'i çok çok sever her yaz bol bol yatta taklırım :grin:.

O zaman ben söylüyorum daha fazla tarihi belge incelemeyecek kadar kör ve sağır olmak :grin:

Hayır, tutmadı.

Sabaku no Gaara said:
Tutmadi AnR.

Flecha tuttu mu benimki?

Seninki herhalde, animelerin hiç olmadığını öğrenmek olurdu.

Sabaku no Gaara said:
Tutmadi AnR.

Flecha tuttu mu benimki?

Yarı yarıya diyebilirim.Ama çok korkmam.

Tatar_Han said:
Flecha said:
Tatar_Han said:
Deniz korkusu.

Alakası bile yok.Hatta Deniz'i çok çok sever her yaz bol bol yatta taklırım :grin:.

O zaman ben söylüyorum daha fazla tarihi belge incelemeyecek kadar kör ve sağır olmak :grin:

Hayır, tutmadı.

Sabaku no Gaara said:
Tutmadi AnR.

Flecha tuttu mu benimki?

Seninki herhalde, animelerin hiç olmadığını öğrenmek olurdu.

Hadım kalmak :grin:.Gerçi bunu en son söylediğimde sana epey sövmüş forumdan ayrılmıştım.Umarım gene öle olmaz

Pokemonnnn , naruto bitsin onu izleyecem.Yani kucukken izlerdim ne guzeldi bee.Pika pika chuu vardi tabi ben balbazari severdim en cok sonra pikachu.Neyse tutmadi iste.

Hacinin fobisi yukseklik.

Sabaku no Gaara said:
Pokemonnnn , naruto bitsin onu izleyecem.Yani kucukken izlerdim ne guzeldi bee.Pika pika chuu vardi tabi ben balbazari severdim en cok sonra pikachu.Neyse tutmadi iste.

Bilgisayar ve Televizyonsuz kalmak

Sabaku no Gaara said:

Peeeh hiç hiç hiç bilemedin.Uçarım olum ben çatılarda.  :cool:

Flechanın fobisii, örümcek?

Back
Top Bottom