Ödüllü Kılıç Kalkan Turnuvası (Native) -KATILIMLAR AÇIK-

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
VNhN71.png

Ravien 7 - 2 Rooney

önce seçtiğmiz kırallıktan piyade askeri alıoruz sonra düşüq itemleri alıyoz OQ çünkü 1000 paramız var onu aşamıyoruz kural böyle sonra eniyi kılınçı seçmeomiz lazım yoksa düşük zarar weririz ölede iyi olmaz sonra güzelce kalkan alırız ve oynarız al sna kazanma rehberi  :wink: çok urğaştım arkaddaşlar lütfen 1 saatimi harcadım rehber için teşşekürler şimdidn  :cool:
buarada arkdaşlar deri kasmayın  :arrow: annamayanlara  :arrow: benim babam kasap ve hayvan keser ve hayvan derisine post denir  :wink: deri kasmayın yani post kasmayın demek istedim yani annayanlara  :cool:

SenUzulme said:
önce seçtiğmiz kırallıktan piyade askeri alıoruz sonra düşüq itemleri alıyoz OQ çünkü 1000 paramız var onu aşamıyoruz kural böyle sonra eniyi kılınçı seçmeomiz lazım yoksa düşük zarar weririz ölede iyi olmaz sonra güzelce kalkan alırız ve oynarız al sna kazanma rehberi  :wink: çok urğaştım arkaddaşlar lütfen 1 saatimi harcadım rehber için teşşekürler şimdidn  :cool:
buarada arkdaşlar deri kasmayın  :arrow: annamayanlara  :arrow: benim babam kasap ve hayvan keser ve hayvan derisine post denir  :wink: deri kasmayın yani post kasmayın demek istedim yani annayanlara  :cool:
çok teşekkürler sayende turnuvayı kazanacağım adamsın

SenUzulme said:
Keşke elenmeden önce verseydin taktikleri şövolye, charona 7 0 çakardım bu taktikleri bilsem.

@Dathvekbai şövolyeQe burda sen nerdesn telefonun acilmaz goz samu arar  :wink:

istedim an gömülceksin burasi talewords ben hatti cektim akilli ol oglum samu
sni şövolyeQe den artik allah korusun  :wink: biraz perhiz yapta qemer qapansin zayiflarsan ancaq iyi kacarsin  :cool:

QPr1P3.jpg

Mandacı Ağlatan said:
KEVİN ELENDİ ONUN YERİNE BEN DİSTOWLA KAPIŞTIM 7-1 YENİLDİM.

DAHA SONRASINDA 9 KİŞİ KALDI 10'A TAMAMLAMAK İÇİN YİNE BEN GİRDİM.

BENİM KATILIMIM TAMAMEN EKSİĞİ DOLDURMA AMAÇLI BEN YENSEM DE ÜST TURA ÇIKMIYORUM.

SenUzulme said:
@Dathvekbai şövolyeQe burda sen nerdesn telefonun acilmaz goz samu arar  :wink:

istedim an gömülceksin burasi talewords ben hatti cektim akilli ol oglum samu
sni şövolyeQe den artik allah korusun  :wink: biraz perhiz yapta qemer qapansin zayiflarsan ancaq iyi kacarsin  :cool:

Samu 7 - 5 heypikapika

veni, vidi, vici))

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom