Ödüllü Kılıç Kalkan Turnuvası (Native) -KATILIMLAR AÇIK-

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Charon 7 - 0 Sepia
7D1271F0B2BC82236BFAC05C1AC472FA0E25DF97

gg wp

basariLaRR :wink:) arqdaslar bu arada yaqinda sovolye eqe uclemesi qeber pisliq siznle birlqte olcaq :wink:

belqi sana gore bir veledim ama tanriya gore dusmanlarini bicakliyan bi ninja :wink:

UzaktanAglatan said:
basariLaRR :wink:) arqdaslar bu arada yaqinda sovolye eqe uclemesi qeber pisliq siznle birlqte olcaq :wink:

belqi sana gore bir veledim ama tanriya gore dusmanlarini bicakliyan bi ninja :wink:
seni banlayanlar utansın reyiz

raqibimi heycanla bekliorum  :wink: umarim her sey guzel olur-  :cool:

arkADASlar bnim galipiyetimle sonuclandri olay..  kendi hesabın ipi ben çektim ne o yüzleşince kaçtı rengin ne kadardır buradasın ki sen daha benlemi denk sandın kendini
siradaqi raqibimi artik şÖvöLYeQe EfvSanE den allah korusun  :cool: ykinda bana potensiel tehtit olan cahrona dissimi yayinleyeceğim.

heypikapika 7 - 0 Hawkeye

arkdslar yuzarfis ile eslesmisim onu parcaliycam.. mount and blades benim bolgem sakin acilma bogulursun seni şövolye eqe'den artik allah korusun no yalan  :wink:
son duğanı et  :wink: aklına gelirim aklın gider  :cool:

heypikapika 7 - 4 Yuzarfis

laliatha ne demek istiyon ?? bu müzüğü söleyen satniste benziyo defolsun burfan  :wink:

arkaddaşlar buarada yuzarfisi kürdistana yoladım.  :wink: buarada gözlerim marnide benzemiyomu bence benziyo  :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom