Search results for query: *

1. Destan

Mount&Blade II: Bannerlord | Developer Blog 10!

Her şey iyi güzle de ne kadar oldu be arkadaş hey gidi günler heyy :lol: bi ara her gün girerdim daha 500.sayfalar civarıydı :grin:
  2. Destan

Bu oyun böyle gelmez bence işin ucundan bizde tutalım yemek falan götürelim, ofisi temizleyelim, çay demleyelim, yazılımdan anlayanlarda bişeyler yapar olur biter bence çözüm bu :lol:
  3. Destan

Ulan ben forum 500 lerdeyken giriyodum hala herşey aynı oyun bizimle oynuyo. :lol:
  4. Destan

Cidden oynatmıyo artım Warband'da kendini :sad:
  5. Destan

ya bak aklıma geldi belki mount and blade'yi bozar ama level atladıkça skill sistemi olsa da yada eğitim tarzı yeni bi vuruş sitili öğrensek mesela çift sağ tek sol tıklasan dönüp vurma skilli aktifleştirdikten sonra kullanılsa yada vuruş hep o şekile bürünse dönüp vurma değilde kolunu sallayarak vurmayı aktifleştirince çoğunlukla öyle vursa falan çok mu bozar ?? :lol:
  6. Destan

Hacı daha önce ki bi blogda mı açıklandı da benim haberim mi yok oturma olayı gelmiş bi ara hepimizin hayaliydi lan Mount and Blade'de oturmak buna bile sevinilir. :lol: İlk ekran görüntülerindeki tahta bakıp da oturuluyodur belki diyen nesiliz la biz :lol:

Iyimserlik mod: on :grin:
  7. Destan

Yalnız iş ciddiye bindi hacı bir şeyler dönüyo ama bizim haberimiz yok  :?:
  8. Destan

Aklıma bi fikir geldi foruma da uzun zamandır girmiyodum ama neyse :lol: şey hani oyunun hepimiz için sıkılıpta hiç bir şey yapamadığımız (tıkandığımız) zamanları olmuştur ve artık o karakteri bir daha oynamayız ama bu olayı mesela oğlu olayıyla çöze bilirler. Evlenip karımızla kalede belli bi süre kaldıktan sonra tekrar her zamanki gibi savaştan savaşa koşarız. Bi anda bi ulak gelir senin hanım hamile der ve mktup verir :lol: ondan sonra kamp menüsünde maceracılıktan emekli ol seçeneğinin yanında şanını oğluna bırak tadında birşeyler olur. Bi bakmışız 25 yıl falan geçmiş :grin: bizim hayta büyümüş ve bizim yaptığımız olayların çoğu da kralsak ülkeyi bıraktığımız konuma göre değişmiş (mesela iyi bi durumdaysa 2-3 kale fethedilmiş, kötüyse ağzımızı kırmışlar gibi) :lol:ve oğlumuz olarak başlarız ama babanın şanını sürdür adında bi görev görev listesinin başına çakılmış :grin: ve babanın şanını tekrar kazanıncaya dek de görev bitmez falan filan :lol: olmayacak şey değil en az 1 hafta daha uzatır bu tıkanmış oyunu :grin:
  9. Destan

Aga gelmiyo ne haber geliyo ne bişey bu kadar arayı açmamışlardı sanki acaba blog gelmicek de ben mi bilmiyorum  :?:
  10. Destan

Konu ne değişmiş ne ilerlemiş ya en son 4.Blog yayınlandığı zaman girdim :lol: şimdi ozaman tartışan bir kaç kişi kalmış :grin:
  11. Destan

En kötüsünde warband oynayamaz oldum çok kötü oynayacak oyun kalamadı memlekette.
    Bence o fıçılar atın üzerine takılan eşyalar olabilir (fıçı şekli saçma ama) :grin:
  12. Destan

tlgklz said:
    Şöyle Düşün ama
                          Left in the corner!                                                                                                          Right İn The Corner!
    Binlerce(Gta V de Fazlası Bile) Kişiden Olaşan Bir Ekip Gayet Sağlam Bir Oyun Motoru Vs. Yeni Oyun Motoru Kullanan Onlarca Kişiden Oluşan Bir Ekip.
    Who Wins?

(Yanlışım Varsa "Üsluplu" Bir Biçimde Düzeltmeniz Rica Olunur)
    Ben onlar daha iyi demedim ki yani bu oyunları beklemeye onunla birlikte hatta daha önce başladım onlar çıktı hatta bitti ama bannerlord hala çıkmadı ve bu oyunları oynadıktan sonra bile hala onu bekliosak demek ki gerçekten iyi bi oyun bekliyoruz :grin: bunu kastedmiştim iyi olmalı
  13. Destan

Aga GTA V bitti Skyrim legendary edition  ( modları ve bütün gulidler dahil olarak) bitti bi bannerlord çıkamadı ne oyun be  :grin:
  14. Destan

fenerlifuat said:
    BEYLER  benden size bir kıyak :grin: armağan yavuz'un profilini veriyorum. genellikle her zaman forumda oluyor. isteklerinizi dileklerinizi yazabilirsiniz

LİNK BU

http://forums.taleworlds.com/index.php?action=profile;u=2

1329057422_taleworldsteam.jpg

Armağan Yavuz ortadaki mavi gömlekli beyefendi adam :grin: tanımayanınız yoktur  saygılar selamlar kendisini çok seviyoruz  :smile:  :mrgreen:
    Yanda açık olan bilgisayara dikkat :grin: Warband sanırım :grin:
  15. Destan

Ac serisi (biliyorum çok zenginler ) gibi bi trailer olursa çok güzel olmaz mı ama (sadece bi hayal) :cry:
  16. Destan

Oyunun efsane içeriği ve konunun derinliği arttırılmalı (senaryo olayı olursa tabi ) çünkü mesela skyrimda oyun seni içine çekmesi senaryonun derinliğinden kaynaklanıyo.
  17. Destan

argon45 said:
    Edit: İbretlik tespit. Yaşlandırma tekniğiyle buldum!
    Bence gözlerinizi kullanın derken bu detayı bulmamızı istemişlerdi :grin:
  18. Destan

HadjiNazmi said:
    Aslında düşündüm de 27 Eylül 2013 Cuma'ydı ve bir Dev "haftalık toplantımıza gidiyoruz" demişti. Yani haftalık toplantıları Cumaları. Demek ki yarınki toplantıdan sonra da bir şeyler gelebilir. Nasıl olsa yedi gün ya da daha fazla da demişlerdi. Böyle bir mantık geliştirdim.
    sherlock holmes ???
  19. Destan

argon45 said:
    Önceki sayfaları çat-pat okudum; pek bakmadım her mesaja; müziklerin hazır olduğu konusu zaten biliniyordu, çok daha önce çıkmıştı bu ortaya. Umarım daha kaliteli işler göreceğiz Bannerlord'da. WB'den önce oyunu yapmaya başlamaları olayına gelince; daha çok fikir olarak, taslak olarak yapmaya başlamışlardır diye düşünüyorum. Oyunun şekillenmeye başlaması WB çıktıktan çok daha sonra oldu muhtemelen.
    Aga katılıyorum daha önceki bir röportajda sanırım haritanın ve konunun bikaç kez değiştirildiğini okumuştum :lol: en baştan beri belki kaba taslak halinde bi fikirleri olduysa da sonlara doğru şekillendi ve şekillenmeden de kod yazmaya başlamamışlardır :grin:
  20. Destan

Neyse benim amacım konuyo bozmakm değil bişey yazmıştım ama pek umursayan olmadı :lol:
    Destan said:
    Bu arad çift el olurmu sizce yani bi bıçak bi kılıç kullanılırmış benim bildiğime göre zamanında
Back
Top Bottom