Search results for query: *

1. Lord Raider

Vertex Animasyon Dersi

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,8771.msg450598.html Dersin tamamı yukarıdaki linkten Thorgrim'in yazısından alınmıştır. Daha deneme fırsatım olmadı. En yakın zamanda deneyip size resimli bir anlatımda sunacağım. Derse başlamadan önce ilk isteğim dersi baştan aşağı okumadan işe...
  2. Lord Raider

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Saat 9 gibi. Çanakkale şehitlerini Anma Günü gibi geç kalmamak için ilk işim yeni bir konu açmak oldu. Evet arkadaşlar bugün 23 Nisan neşeyle doluyor insan. Ulu önder Atatürk'ün Türk Çocuklarına emanet ettiği ve hediye ettiği bu büyük bayram, yurdun dört bir yanında törenlerle,gösterilerle...
  3. Lord Raider

-

-
  4. Lord Raider

Yaptığım elbiseler ve zırhlar oyunda çok parlak görünüyor!

Bu konuyu defalarca araştırdım. İngilizce foruma yazmadan önce Türkçe forumda bilen var mı diye sormak istedim. >Herşey normal olarak elbise veya zırhları yapıyorum. >Bu itemler oyun içinde kullanılabiliyor. Fakat renkler çok parlak. Bilen bir kişi varsa veya daha önce bununla ilgili bir...
  5. Lord Raider

-

-
  6. Lord Raider

-

-
  7. Lord Raider

Blender .smd importer ve exporter.

Belki bulamamış veya haberi olmayan arkadaşlar olur diye Blender SMD İmporter ve Exporter linklerini vermek istedim. http://www.mbrepository.com/modules/PDdownloads/viewcat.php?cid=3  Kusura bakmayın, Blender hakkında fazla bilgim olmadığı için .obj dosyalarını Blender ile smd ye çevirme...
  8. Lord Raider

.OBJ Dosyalarını .SMD Dosya Biçimine Çevirme Dersi

.OBJ DOSYALARINI. SMD’YE ÇEVİRME DERSİ Bu derse başlamadan önce bazı kişilere teşekkür etmek istiyorum. Bu konuyu anlamam da ve başarmam da yardımı dokunan; Emre abiye(Diabelica) Highelfwarrior (O beni tanımaz ama onun yaptığı tutorial’e bakarak yaptım. Bu yüzden teşekkür ederim.) Evet...
  9. Lord Raider

Texture hatası....

Kalkanın texture'u hazırlıyorum. BRF Edit'de görüyorum. Herşey normal fakat oyuna girdiğimde "get_object failed for newshield texture" diye bir hata veriyor. Bunu nasıl çözebilirim????
  10. Lord Raider

-

-
  11. Lord Raider

BRF Edit Hatası..

.NET Framework'ü yükledim. BRF Edit'i yükledim. Programı açtığımda "Can't open module.ini" hatası çıkıyor. Tamam diyorum. Sonra "Open" dan herhangi bir BRF Edit dosyasını açtığımda "Unhadled exception has occurred in your application. If you click Continue, the applicatio will ignore this...
  12. Lord Raider

-

-
  13. Lord Raider

-

-
  14. Lord Raider

-

-
  15. Lord Raider

Askerlerime Nasıl Silah Verebilirim?????

-
Back
Top Bottom