Search results for query: *

1. [RN] Revenge Of Nobility

RRushları severim güzel iş olmuş
  2. [M] Ak Elâ - Warband. Anasayfa'nın son hali güncellendi. 12 Şubat 2012

Bu sanki daha kötü oldu

gondor003.png
  3. Ödüllü Warband Türkiye Turnuvası için Kayıtlar Başlamıştır!!! (Tarih Değişti)

Bence başvuru formunda adres bilgilerini silip,turnuva tarihini 1 hafta ileri alabilirseniz gelen daha çok olur diye düşünüyorum.
  4. Warband-Steam serial problemi

Hashashin said:
    Ben de 4 sene önce satın aldığım KEY ile yapmaya çalıştım aynı hataları bende de verdi.

Warband diyor.
  5. Taleworlds Halkının Desteklerini Bekliyorum!

Tıkladım,umarım kazanırsın.
  6. Ödüllü Warband Türkiye Turnuvası için Kayıtlar Başlamıştır!!!

Bende 1 saat filan takılabilirim.
  7. 12 Eylül Referandumu [X'inci konu]

Bilen var mı bilmiyorum referandum oylaması meclis isterse olur.Yani bu seçim olmayıpta bu olay mecliste halledilebilirdi.Muhalefet istedi böyle olmasını,istediğini aldı mı bilmiyorum ama AKP'ye güven oyu sayısı bayağı artmıştır diye düşünüyorum.
  8. 12 Eylül Referandumu [X'inci konu]

Nur Suresi 31.ayet

Mümin kadınlara da söyle: Gözlerini (harama bakmaktan) korusunlar; namus ve iffetlerini esirgesinler. Görünen kısımları müstesna olmak üzere, zinetlerini teşhir etmesinler. Baş örtülerini, yakalarının üzerine (kadar) örtsünler.

Bilmeyen kıçından atmasın.
  9. 12 Eylül Referandumu [X'inci konu]

Allegro said:
    Gitmesinler, mümkünse ev hapsi verilsin hatta.

Din faşizanlığı
  10. [Arşiv][RRush] Team Rush Rush

Mia ayrılmış sanırım
  11. Keşke küçük olsaydım ya!

Sınıf öğretmeni beden dersinde dışarı çıkmıyoruz,matematik problemi çözeceğiz dediği an bu tüzükte yarı iptal olmuş oluyor  :smile:
  12. 12 Eylül Referandumu [X'inci konu]

Oylar sandıklara atıldıktan sonra sandık görevlileri tüm görevlilere göstererek oyları sayar.
    Oylar sayılırken haber ajansları "Cihan HA,Partilerden görevliler" her oyu görerek sayarlar.
    Sandık başkanı tüm oylar çuvala konduktan sonra kırmızı mumla çuvalları mühürler.
    Çuval mühürlendikten sonra Polis gelir,sandık başkanını YSK'ya götürür.
    Sırasını bekleyen sandık başkanı çuvalı teslim eder.

Bu olay sırasında biri para yese öbürü yakalar beşi para yese haber ajansı yakalar.Azıcık mantıklı olun veya işlemin nasıl olduğunu bilmeden konuşmayın.

Bütün millette paranoya yapmış,herkes kendinden nefret eder olmuş.Bir rüşvet olayı çıksa AKP,adam kayırma olsa AKP.Elbet bir gün o koltuğa muhalefette oturacak ama dananın kuyruğu o zaman kopacak.
  13. 12 Eylül Referandumu [X'inci konu]

Yapmayın Allah aşkına,o sandıkların başında Öğretmenler,Memurlar var sahte imza olayı filan mümkün değil.Sanırım ülkeyi anarşist,düzenbaz,rüşvetçi,para için herşeyini satan bir yer sanıyorsunuz.Ha,sanıyorsanızda o halkın içinde sizde varsınız unutmayın.
  14. 12 Eylül Referandumu [X'inci konu]

a4 said:
    Tayyip ampülü oylama sonuçları açıklanmadan sonuçlar İYİ dedi nerden biliyor ampül kafalı.Tabiki sahtekarlık var bu işte de her zamanki gibi.Ama hakkını aramayan bu halk için konusmaya değmez.
    Ahanda bu son yazımdır.

Hala anayasanın oylandığının farkında değilsiniz,%60 "Evet" demiş olay bu.Tayyip müneccim filan da değil.Sandık açılmadan oylamayı nasıl bilebilir?
  15. 12 Eylül Referandumu [X'inci konu]

Bahsettiğim olay kimseye güven olmayacağı sonuna kadar "Evet"in arkasındayım,öyle de olacağım.Öyle g*te böyle yar... arkadaşlar..
  16. 12 Eylül Referandumu [X'inci konu]

Nedense herkes "Hayır","Hayır tabiiki ne eveti" diye geziyor ama %60 evet çıkıyor.Sanki bu olay bana 1982 anayasasının oylamasını hatırlattı ?
Back
Top Bottom