Search results for query: *

• Users: kara lord
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. kara lord

Yeni Profiller (1 nisan şakası mı ?)

Ben bu foruma 2010 yani 9 yıl önce giriş yaptım ve 5 yıldır piyasada yoktum.Geri dönmenin zamanı diye düşündüm ve şimdi buradayım ama bu  isimler ne bu profil resmi olarak My Little Pony ne? Yorum yaptım ve ismim Heart Empress çıktı yemin ediyorum 10 dk profili değiştirmeye çalıştım  :ohdear: ...
  2. kara lord

Warband Napolyon savaşları

Dlc yi hiç sorunsuz oynuyorum ama harita değişirken oyundan atıyor bunun sebebi ne ve çözümü varmı.oyundan çıkınca giresim gelmiyor :D
  3. kara lord

Warband Napolyon savaşları

Napolyon DLC sini hiç sorunsuz oynuyorum ama harita değişirken oyundan atıyor bunun sebebi ne ve çözümü varmı.oyundan çıkınca giresim gelmiyor :D
  4. kara lord

modda oyundan atma

Sistemim kötü değil ( çokta süper denemez ama  :mrgreen: )Warband Native oynarken oyundan atma olmuyor ama Moda girince bir iki savaş yaptıktan sonra oyundan atıyor bazen ilk savaşa girerken.Önceden olmuyordu bunu nasıl çözerim.
  5. kara lord

Kitap tavsiyesi (yardım edin)

bana güzel bir lys ygs konu anlatımlı matematik kitabı söylermisiniz.Geçen sınavda aldığım puan pek te iyi değildi  :mrgreen: şöyle temelden başlayım diyorum.kitap sayısı önemli değil yani mesele ilk başta A kitabını al burada temel veriyor bitirince B kitabına geç sorular zorlaşıyor falan...
  6. kara lord

Warband yeni dlc

Daha bilgi gelmedi demi konusu falan bedava mi yoksa napolion gibi paralımı SP mi MP mi varmı bilgi
  7. kara lord

NW koleksiyon paketi ile ilgili bir soru

koleksiyon paketinin içinde her oyunun ayrı keyimi var yoksa 1 key olup hepsinde çalışıyormu  :?:
  8. kara lord

Bize öğretilmeyen (gerçek) olaylar

Belli bir süre önce açtığım "Bize öğretilmeyen (gerçek) olaylar" adlı konunun tutulması üzerine bir facebook grubu açmış bulunmaktayım. Eğer bu konu ile ilgileniyorsanız facebook grubumuza desteklerinizi bekliyoruz.
  9. kara lord

Mount&Musket: Battalion

ya arkadaşlar Mount&Musket: Battalion  modunun  1.143'ü yokmu :cry:
  10. kara lord

Kara zırh

mount blade warbandda kara şövalyelerin zırhı kara zırhrları nativeye nasıl ekleye bilirim ister satın alma olsun ister sandık fark etmez nasıl ekleyebilirim.
  11. kara lord

Fire Arrow(MODCULARA SESLANİYORUZ)

Ya arkadaşlar fire arrow un warbanda uyarlayamazmısınız ateşli ok warbanda çok yakışacaktır
  12. kara lord

Hile kullananlar içeri

arkadaşlar ben haritada herkezi görebilmek için şifreli oynuyom ve ismimi yazarken tesadüfen bir hile buldum karakter penceresinde Shift L derseniz resimdeki gibi olur bir seviye kesin atlarsınız tabi tavsiye etmem şifreli oynamaya karşıyımdır sadece haritada etrafımı görmek için kullanırım.Fire...
  13. kara lord

İlk model ve kaplama çalışmam

Arkadaşlar bu benim ilk çalışmam orumlarınızı bekliyorum. Kabzayı yapamadım :D Yapmaya çalıştığım kılıç Gladius tur
  14. kara lord

Fire and sword Türkçe yama

Arkadaşlar Fire and Swordu satın aldım ama Türkçe dil seçeneği yok Türkçe yaması falan varmı?
  15. kara lord

Arkadaşlar bir bakarsanız

Arkadaşlar biliyorum siz direk ara falan diyeceğiniz için baştan söylüyorum adını unuttuğum için konu açtım.İstegim şu oyundaki kapalı şeyleri(zender 4 yol hanı vs.)açan programın adı neydi.link verebilirseniz sevinirim şimdiden teşekürler
  16. kara lord

Yardım ederseniz çok sevinirim

bir arkadaştan bana bayrak yapmasını istemiştim saolsun yapmış ama ben bayrağı nereye atacam :D arkadaşada daha fazla yük olmayayım dedim
  17. kara lord

Yardım ederseniz sevinirim

Arkadaşlar forumdada aradım ama bulamadım bana diplomacy mod "1.127" verebilirmisiniz tekrar söylüyorum  aradım ama 1.132 için var 1.127 için bulamdım  :(
  18. kara lord

İSTEK ÜZERİNE HİKAYE YAZILIR.

Başlıkta belirtiğim gibi istek üzerine hikaye yazılır.Sadece nasıl bir hikaye istiyorsanız söyleyin.
Back
Top Bottom