Search results for query: *

• Users: Erozbey
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Erozbey

[BL] Mod Dersleri

Selam arkadaşlar. Araştırdığım, öğrendiğim kadarıyla edindiğim bilgileri size video dersi şeklinde anlatacağım. Mod Klasörü Oluşturma Menüye Seçenek Eklemek Mod Aracınını Yüklemek
  2. Erozbey

[BL] Altar'ın Oğlu Tarkan Modu

Tarkan, oyununuzda yanınızda sizinle çarpışabilecek yeni bir kahramandır. Modlama şu an oldukça kısıtlı olduğu için ve bazı hatalar ile karşılaştığım için Tarkan'ın kültürü İmparatorluk olarak ayarlıdır. Giysisi ve isminin önündeki "nickname" her yeni oyunda değişmektedir, yani benim ayarladığım...
  3. Erozbey

BL Erozbey Rehber Listesi

Selam arkadaşlar. Çektiğim her bir rehber için ayrı ayrı konular açmaktansa hepsini tek bir başlık altında toplamaya karar verdim. Hileleri Aktif Etmek Konsolu Aktif Etmek Oyunda Evlenmek Zanaatkarlık(Crafting) Savaş Açmak Kullandığım Modlar
  4. Erozbey

Geliştirici Konsolu

Para, şan, şöhret, barış antlaşmaları, XP puanları vb. isteklerinizi yapabileceğiniz modun kurulum ve kullanımı için bir video çektim.
  5. Erozbey

Hileleri Aktif Etmek

Hileleri aktif etmek isteyenler için şöyle bir video hazırladım.
  6. Erozbey

Resolved Conspiracy-Komployu Durdur Görevi

Bayrak görevini yaptıktan sonra Komployu Durdur görevi geliyor. Nasıl önleyeceğimi bilmiyorum. Bu bitmemiş bir görev mi? Ne yapsam bulamadım. Bununla ilgili bir bilgi alabilirsek güzel olur.
  7. Erozbey

Machinima(Dizi/Film) Üzerine Tüyolar

Merhabalar. Homeros hikâyeler ile ilgili konuları açınca Dörtyol Hanı için benim de bir katkım olsun düşüncesiyle dizi/film çekimi ile ilgili bir konu açmak istedim. Yurtdışında çok yaygın olan bu videolara machinima diyoruz. Pek çok oyun için çekilmiş machinima bulabilirsiniz. Eğer ben bir...
  8. Erozbey

Windows Live Messenger

Merhaba şeker insanlar. Maalesef yeni neslin pek bilmediği, eski neslin bakıp bakıp duygulandığı MSN için bir konu açayım dedim. Araştırdım ve bir site aracılığı ile MSN'i kullanabiliyorsunuz. Tabi eski hesabınız varsa onu unutun çünkü Microsoft sağolsun hepsi gitti. Ben ve forumdan bir...
  9. Erozbey

Witcher 3: A Night To Remember

Tahmini Çıkış Tarihi: - Konu A Night To Remember, Witcher 3: Blood and Wine olaylarından sonra geçmektedir. Cirilla, en sonunda kaçmadan, istediği gibi hayatını yaşıyordu. En azından öyle yaşayacağını düşünüyordu. Bir yandan ufak kontratları yaparken diğer yandan da diğer insanlar gibi hayatın...
  10. Erozbey

[MP] The Last Stand

Çıkış Tarihi: - Tür: Devasa Harita-Çoklu Oyuncu Ekip: Erozbey Deli Paşa Frozenpainter The Last Stand, vakitlerimizin kısıtlı olmasından dolayı gidişatı hayatta kalma temasından 1. Dünya Savaşı temalı bir moda dönüştürülmüştür. - Dönemin giysi, silah, araç ve gereçleri - Haritada...
  11. Erozbey

Erozbey Roleplay

Herkese merhabalar. Yaklaşık olarak 6 yıldır oynadıktan ve çeşitli sunucularda adminlik yaptıktan sonra kendi sunucumu açarak kafamdaki rol dünyasını oluşturmayı, burada oluşacak rol ortamının da Bannerlord için geçiş arası tecrübe sağlamasını amaçlıyorum. Öncelikle söylemem gerekiyor ki: Boş...
  12. Erozbey

Dizi/Film Çekimleri Üzerine Canlı Yayınlar

Merhaba arkadaşlar. Canlı yayın günlerine başladım. Bir günümü de dizi/film çekimi için ayarladım. İşin püf noktası, neler yapmamız gerekiyor, neler hazırlayabiliriz gibi sorulara bu yayınlarda cevap arayacağız. Canlı yayına katılabilir, sorularınızı sorabilirsiniz. Bu akşamlık 22:00'ı uygun...
  13. Erozbey

Erozbey Livestream

Selam dostlar. Yaklaşık 2-3 yıldır yayın açsam mı açmasam mı diye düşünüp dururken tam anlamıyla başlamaya karar verdim. Pazartesi-Çarşamba-Cuma günleri oyun, Cumartesi-Pazar günleri ise MB: Warband modlaması üzerine yayınlar olacak hem Twitch hem de Youtube Gaming üzerinden. Yayın vakti buraya...
  14. Erozbey

Harita Dersleri [VİDEO]

Selam moddaşlar.Yeni bir ders serisi hazırlamayı düşünüyordum. Bu sefer farklı bir yol izleyeceğim. Youtube'da dersleri yayınlayacağım. Dersleri yaparken mini bir mod gibi yeni bir dünya, yeni şehirler ve köyler oluşturmayı da düşünüyorum. İlk ders yeni bir dünya oluşturma, ve oyunun geçeceği...
  15. Erozbey

The Last of Us 2

Trailer yayınlandı. Sanırım bi 3-4 yıl geçmiş ilk oyundan. Ellie büyümüş, bulundukları ev, ilk oyunun menüsündeki oda.
  16. Erozbey

Saxxy Awards İçin Oylama

Oy İçin Link: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=793657328 Selam dostlar. Steam'da ekli olanlar beni görür ki son birkaç ayım SFM 'de geçti. Bu sene ilk kez Saxxy Awards'a katıldım, az çok bilenimiz vardır. Kısaca Source Filmmaker'da yapılan animasyon filmler bu yarışmada...
  17. Erozbey

Türkçe'nin 500 Yıl Önce Latin Harfleriyle Yazılışı

Mohaç Savaşı'na kaybeden tarafta katılan Hırvat Bartholomeo Georgieuiz savaşta Osmanlılar'a esir düştü. Tam 11 yıl esir olarak kaldıktan sonra esaretten kurtuldu. Yaşadığı tecrübeleri dindaşlarına da anlatmak isteyen Bartholomeo Türkler hakkında bir eser yazdı; DE TURCARUM MORIBUS (Türklerin...
  18. Erozbey

10 Binin Üzerinde Amiga Oyunu

1985 yılında piyasaya çıkan Amiga, ülkemizde büyük bir neslin de evlerinde oyunlar oynamasını sağlamıştı. O nesil şimdi belki evlendi, belki çoluk çocuğa karıştı (mesela ben) ama oyunlardan hiç vazgeçmedi. Nostalji isteyenleri alalım konuya. Bubble Booble, Batman The Movie, Double Dragon...
  19. Erozbey

Hazard Course Sunucu Hizmetleri

Merhaba arkadaşlar. Arkadaşım ile ortaklaşa başladığımız Hazard Course projemiz vardı ve başarılı bir dönemin getirisi ile yıllardır bulunduğum topluluk için de elimizden geldiği kadar hizmet vermek için Valve oyunları dışında MB: Warband'e de destek vermeye karar verdik. Ücretlendirme ve...
  20. Erozbey

10 Kasım

Milletimizin acı günü. Allah rahmet eylesin iyi bir liderdi Atatürk.
Back
Top Bottom