Search results for query: *

• Users: Segrek1234
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Segrek1234

In Progress Asker gruplandırma Hatası

Merhabalar, 1 nolu grupta olan piyadeleri bölüyorum 1 de %35 şeklinde piyade bırakıyorum ve 2 ye %65 alıyorum kalkanlı olanları seçiyorum. Kalkanlı piyadeleri savaşta öne koyuyorum. 2 nolu okçuları başka yere alıyorum 3 de %65 okçu bırakıyorum ve 4 de %35 zırhlı okçuları alıyorum. 3 deki...
  2. Segrek1234

Game Over

Selamun Aleyküm I see this game is over. I entered the multiplayer game today and all the servers are empty. The maximum has 23 people. After that, I thought about playing single player. Main game is not at a level to be played anyway. Problems in siege wars still continue, still no reason...
  3. Segrek1234

Kuşatmada asker yönetimi

Konu başlığı sadece sorum Acaba gelecek mi? Yani kuşatmada saldırdık/savunduk okçuları, duvar tepesindeki ve kapı önünde savaşacakları daha detaylı şekilde yerleştirebilecek miyiz?
  4. Segrek1234

Ana Sürüm 1.5.6 - Gözlem (11 yıl)

Oyunu kış 1095 yılında kapattım. Oyunu KAPATMA gerekçelerim; Calradian Empire adında bir devlet kurdum ve eski imparatorluk topraklarını birleştirmeyi hedefledim. 1- Yoldaş kontrolü halen yok. Yoldaşlarım kafasına göre kalelere asker bağışlıyor, onlara verdiğim birlik ile şaşkın şaşkın geziyor...
  5. Segrek1234

Acaba yapımcılar oyunu hiç oynuyor mu?

1.5.4 de bir kere girdim baktım değişiklik yok çıktım. 1.5.6 gelmiş kurayım dedim halen aynı tas aynı hamam... Kuzaitlere katıldım girer girmez Tyal ele geçirdiler bana verdiler. Dinar kalesi Sturgia almış gittim 30 asker vardı içerde ele geçirdim bana vermediler tamam dedim. Tyal önündeki 2...
  6. Segrek1234

Yeni güncelleme

Yeni güncelleme ile korona virüs salgını kapsamında 3 yenilik geliyormuş arkadaşlar doğru mu ??? 1- Maske takmayan askerlere 2 hafta maaş kesintisi uygulayabiliyor olacakmışık 2- Ordusunda korona olan askerleri idam etmeyen lordlar kral tarafından hapis edilebilir diye yönetim şekli eklenecekmiş...
  7. Segrek1234

İmparatorluk birleştirilebiliyor mu?

Kendimiz imparatorluk tarafını destekleyen bir krallık kursak veya son imparatorun sancağını 3 imparatorluk ardılından birine versek imparatorluğun birleştirilebilmesi mümkün mü acaba? Hiç o kadar ilerleyen oldu mu arkadaşlar? Her güncellemeden sonra yeni oyuna başladığım için 3-4 yıldan fazla...
  8. Segrek1234

Irk

Oyunda içerik olmayınca çok fazla yorum çok fazla tavsiye/öneri/şikayet oluşuyor hepimizin de yaptığı/gördüğü gibi. Warband zamanından da bir eksiklik olarak gördüğüm aslında ırk sistemi var. Her şehirde/köyde oyun başında ilk başladığı ırk hangisi ise oyun sonuna kadar o ırktan asker çıkıyor...
  9. Segrek1234

Giriş Başarısız - Dağıt ( HATA )

Giriş Yapılamadı Bağlantı kurmak için giriş butonuna basabilirsiniz diye bir uyarı alıyorum oyuna girerken, butona bastığım zaman da Giriş Başarısız diye bir uyarı veriyor ve hiç bir açıklama olmadan altta Dağıt butonu var ona basıyorum tekrar aynı ekrana geliyor. https://prnt.sc/ugopka
  10. Segrek1234

In Progress Görevliyi klandan atınca görev pozisyonu boşalmıyor!

Merhabalar, Melind the Black isimli kadını klanıma aldım ve onu izci pozisyonuna getirdim. 80 izcilik yeteneği var idi, klandan attım ve Hesseidh of the Wastes isimli karakteri klana aldım 140 izcilik yeteneği olduğu için o pozisyona atamak istedim, izcilik pozisyonu boşalmadı. Diyar diyar o...
  11. Segrek1234

Resolved Karakter oluştururken ya da kayıtlı oyun açarken hata alıyorum.

https://prnt.sc/u3re2t linkteki hatayı alıyorum. dün gece gelen son beta hotfix (400 mb) sonrası yaşadım. oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladım, 150 mb indirdi. ancak hata geçmedi. ana menü geliyor, yeni karakter oluşturmayı veya kayıtlı oyunu açmayı tıkladıktan sonra hata ile...
  12. Segrek1234

Şehir Yönetimi ve Diğer Özellikler

Arkadaşlar oyunda en büyük yaşadığım sorun şehir ve kale yönetimi. Bu hususta değinmek istediklerim; 1- Köylerde üretilen ürünleri köylüler bağlı oldukları şehirlere satıyorlar çok güzel bir yenilik. Şehir ve kalelerin köy sayısını Warband da az buluyordum belki Bannerlord da şehirlere 13-15...
  13. Segrek1234

Asker Toplama

Arkadaşlar köylerden şehirlerden ordaki asker veren elemanların sunduğu ve onlarla ilişkimiz düzeyinde asker toplayabiliyoruz. mesela köyde 3 tane asker veren eleman var ben 6 tane asker alabiliyorum oradan birkaç ilişki ile. Ancak bir lord geliyor 18 tane acemi alıp gidiyor. Köyde o kadar acemi...
  14. Segrek1234

Evlilik

Bir kadın ile görüştüm evlenme için 3 aşamalı konuşma yaptık. 1. de etkisiz diğer 2 sinde başarılı oldu. Ailem ile görüşmelisin dedi ancak ailesi yok. Ablasına gittim ailende kalıcı birliktelik olalım diye onda da bir seçenek yok. Kıza geri döndüm evlenmemiz imkansız diyor ve ilişki -27 ye...
  15. Segrek1234

DLC

Lütfen oyunu EU4 veya CK2 gibi dlc manyağı yapmayın. 2 - 3 adet DLC illaki olabilir sonuçta para kazanmanız gerekiyor. Bannerlord da çok ucuza satışa çıkmadı. Ancak ayda bir abonelik öder gibi herşeye dlc her silaha dlc her kılıca dlc her haritaya dlc her göreve dlc mb 1 i 2008 yılından bu yana...
  16. Segrek1234

2 senedir karıyı görmüyom 2 çocuk doğdu ? meydan kuşatma vs savaşlar daha uzun olamaz mı ? devletler çok agresif ?

-kergitlere katıldım 2 senedir o savaş senin bu savaş benim özellikle baturya ile savaş bitiyor 3 gün geçiyor hemen gene baturyaya savaş açılıyor. biraz düzeltilmesi lazım. -bi de askerler paldır küldür birbirine çöküyor savaşta şöle bi insanın canının değeri yok yani biraz kendini kollayan...
  17. Segrek1234

Garnizondan asker nereye gidiyor ???

Arkadaşlar 411 kişilik garnizon kapasitem var. 310 tane savaşlarda deneyim kazanmış askeri garnizonlara yerleştirdim 130 tane de acemiyi aldım yanıma yetiştirmek için. kaleden çıktıktan 20 gün sonra geri geldiğimde 207 adet garnizonda asker kalmış olduğunu gördüm. Bu arada kimse ile de savaşta...
  18. Segrek1234

Kasap - bug !

Oyunda tüccara geldim Marunath şehrine. Bir çok şehirde karşılaştım aynı durum ile o yüzden hayvan kesimi yapmıyorum. Yük beygiri veya domuz 30 altın şehirde ancak et 35 altın... domuzu kesiyorum 2 et çıkıyor aynı şehre satıyorum bir sürü para. Ticaret olmuyor biraz saçmalık oluyor bu...
  19. Segrek1234

Kargı Vuruşu !

Arkadaşlar koltuklanmış kargı vuruşu nasıl yapılıyor bulamadım sinir oldum oyunu silmek üzereyim Eğer bu özellik yoksa çok yazık olmuş
  20. Segrek1234

Hevesimi kaybettim...

Her gün bir çok şey paylaşılıyor Bannerlord ile alakalı. Videolar, fotoğraflar, sunum ve röportajlar... İçeriğe ve detaya bakınca hepsi çok merak uyandırıyorDU yıl başına kadar. Artık boş şeyler gibi geliyor tabi " ŞAHSİ KANAATİM ". Şuan öyle bir aşamadayım ki yıllarca At ve kılıç oynayan biri...
Back
Top Bottom