Search results for query: *

1. Need More Info oyun çöküyor

İlgilenirseniz güzel olur oyunu oynayamıyorum böyle devam ederse iade edicem
  2. Need More Info oyun çöküyor

2022-01-15_13.18.09_99ddc7cd0ad52f6a9c432f1b64814748
  3. Need More Info oyun çöküyor

Özet : oyunu yeni indirdim ilk girişimde çöktü Nasıl Çoğaltılır : Hile kullandınız mı ve eğer öyleyse :hayır kullanmadım Sahne Adı (ilgiliyse): Medya (Ekran Görüntüleri ve Video): Bilgisayar Özellikleri : İŞLETİM SİSTEMİ:windows 10 GPU: GEFORCE GT540M GPU Sürücüsü Sürümü CPU:intel i7 VERİ...
  4. Need More Info the application faced a broblem hatası

Özet :oyunu yeni indirdim mod ve hile kullanmıyorum her seferinde hata veriyor Nasıl Çoğaltılır : Hile kullandınız mı ve eğer öyleyse :hayır kullanmadım Sahne Adı (ilgiliyse): Medya (Ekran Görüntüleri ve Video):file:///C:/Users/Mesut/Desktop/Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1.PNG Bilgisayar...
  5. Need More Info oyunu yeni indirdim ilk girişimde 'application faced a problem' hatası verdi

crash ID nassıl sizinle paylaşırım nerden görebilirim
  6. Need More Info oyunu yeni indirdim ilk girişimde 'application faced a problem' hatası verdi

crash ID nerden bulabilirim ?
    Merhabalar, bu tür sorunlar için hazırlamış olduğumuz çökme ve sorun çözümlerine baktınız mı? Eğer bu adımların hepsini yaptıysanız ve sorun devam ederse lütfen Crash ID'nizi benimle paylaşın.
  7. Need More Info oyunu yeni indirdim ilk girişimde 'application faced a problem' hatası verdi

Özet :forumlarda yazan kurallar içinde denemeler yapmak yaramadı her defasında tekrar tekrar verdi Nasıl Çoğaltılır :. Hile kullanımlarınız mı ve gidiş :hayır Sahne Adı (ilgiliyse): Medya (Ekran Görüntüleri ve Video): Bilgisayar Özellikleri : İŞLETİM SİSTEMİ:win 10 GPU:gt540m GPU Sürücüsü...
Back
Top Bottom